Serie A: hiába Balotelli gólja, ikszelt a Brescia

2019.12.22. 16:54
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján a Brescia az utolsó percekben bukta el a győzelmet, míg a Bologna ötgólos mérkőzésen verte meg a Leccét.

Mario Balotelli a 72. percben szerzett vezetést a Bresciának, azonban a vendégeknek nem sikerült elcsenniük a Parma otthonából a három pontot, hiszen Alberto Grassi a 92. percben egyenlített.

Balotelli gólja

A Bologna is közel állt ahhoz, hogy elbukja a győzelmét a Lecce otthonában: a vendégek 3–-ra vezettek egészen a 85. percig, amikor szépített a hazai csapat, sőt még a ráadásban is betalált egyszer, de az egyenlítés elmaradt.

OLASZ SERIE A
17. FORDULÓ
Lecce–Bologna 2–3 (Babacar 85., Diego Farias 91., ill. Orsolini 43., 66., Soriano 56.)
Parma–Brescia 1–1 (Grassi 92., ill. Balotelli 72.)

KORÁBBAN
Atalanta–AC Milan 5–0 (A. Gómez 10., Pasalic 61., Ilicic 63., 72., L. Muriel 83.)