Serie A: a Napolinak nem jelentett gondot a Verona, továbbra is negyedik

D. Á.D. Á.
2019.10.19. 19:54
Milik duplájával simán nyert a Napoli (Fotó: AFP)
A Napoli Arkadiusz Milik duplájával 2–0-ra legyőzte a Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójában.

A Napoli első góljára viszonylag sokat kellett várni, hiszen a 37. percben szerezte meg a vezetést. Egy szöglet után a bal oldalra került vissza a labda, Fabian Ruiz tette középre a labdát, amelyre nagyszerűen érkezett Milik, s passzolt a kapu közepébe (1–0).

Egészen a második félidő közepéig kellett várni a következő hazai gólra, ekkor Lorenzo Insigne szabadrúgásába tette bele a lábát Milik, s megduplázta a hazaiak előnyét (2–0).

A Napoli könnyedén túljutott a Hellas Veronán, ám ezzel a győzelemmel sem mozdult előre, maradt a tabella 4. helyén.