Olasz Kupa: Lukaku a 119. percben villant, negyeddöntős az Inter

2021.01.13. 17:42
Romelu Lukaku a végén villant (Fotó: AFP)
Az Inter hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Fiorentinát a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a sorozat negyeddöntőjébe.

Az Inter az első félidőben uralta az összecsapást, a negyvenedik percben büntetőbőlArturo Vidal meg is szerezte a vezetést a fekete-kékeknek.

A második játékrészben összekapta magát a Fiorentina, aminek meg is lett az eredménye: az 57. percben Christian Kouamé 16 méterről óriási bombát eresztett meg, esélye sem volt a vendégek kapusának.

A milánóiak a hazaiak találatára már nem tudtak válaszolni a rendes játékidőben, így következhetett a hosszabbítás, amelyben sokáig úgy tűnt, nem születik gól, így jöhetnek a tizenegyesek, ám a 119. percben érkezettRomelu Lukaku, villanásával pedig továbbjuttatta az Intert az Olasz Kupa legjobb nyolc csapata közé (1–2).