Kisvárda Master Good
5 - 1
Paksi FC
Serie A: a Milan legyőzte idegenben a Juventust

Az érmekért dúló küzdelemben nagy győzelmet aratott a Milan a Juventus ellen, mert Torinóban három góllal nyert (0–3). A Juventus gyengén játszott, és a vendégeknek még az is belefért, hogy Kessié tizenegyest hibázzon. Ezzel a Milan felugrott a harmadik helyre, a Juventus pedig az ötödik helyével most nem áll BL-indulást érő pozícióban.

Videó: gyönyörű csavarás, vezetést szerzett a Milan Torinóban

Brahim Díaz nagyszerű lövést adott le, Szczesny és a védők sem tudtak menteni.

A Juventus elhasalt otthon a Milan ellen

A piros-feketék háromgólos győzelmet arattak a gyengén játszó torinóiak ellen.

Serie A: az Atalanta visszavette a második helyet; római ötös a szünet után

Balogh Botond a kispadról nézte végig csapata vereségét.

Serie A: egygólos Sassuolo-siker Genovában

Raspadori korai góljára a VAR-döntés miatt nem jött gyors hazai válasz, a második félidőben Berardi zárta le a meccset.

Inter: Conte és a játékosok nem kérnek a fizetéscsökkentésből

Egyesek dühösen reagáltak arra a hírre, hogy éves szinten egyhavi bérükről le kellene mondaniuk.

Serie A: Vlahovics remek formában, elintézte a Laziót is

A fiatal szerb gólvágó immár egy sorban a Fiorentina három korábbi klasszis légiósával.

Serie A: ötig meg sem állt, átgázolt az Inter a Sampdorián

Nem jelentett problémát a bajnoknak a genovai együttes legyőzése.

Juventus: Zinédine Zidane lehet a torinóiak új edzője

Edzőként térhet vissza régi sikerei helyszínére a francia, madridi utódja egy egykori Juventus-edző lehet.

Serie A: kiütötte ellenfelét, és feljött a második helyre a Napoli

Nem okozott gondot a Spezia legyőzése a nápolyi csapatnak.

Inter: Lautaro elmondta, közel volt ahhoz, hogy a Barcába igazoljon

Az argentin támadó elárulta, a katalán klub mellett a Real Madrid is érdeklődött iránta.

Roma: korábbi játékosaival erősítene Mourinho – sajtóhír

A Bayern München korábbi játékosa, Renato Sanches is a portugál tréner listáján szerepel.

Juventus: távozhat a lengyel kapus, Milánóból pótolhatják

Nem mindenáron válna meg lengyel kapusától a Juventus, de már az esetleges utódja is megvan.

Olaszország: tumorműtétje után a futballt választotta a Lecce kapitánya

„Futballozni akarok, aztán majd az idény után meglátjuk. Én máris nyertem.”

Légiósok: a Parma hosszabbított a fiatal magyar védővel – hivatalos

Balogh Botond új megállapodása 2025-ig szól a Serie A-ból kieső klubbal.

Roma: részben a Spurs állja Mourinho fizetését – sajtóhír

A portugál tréner három év alatt 39 millió eurót kereshet úgy, hogy korábbi csapata 18 millió eurót fizethet ebből.

Kép: Vidal a bajnoki címeivel büszkélkedett, Piqué beszólt

A korábbi barcelonai csapattárs két mondattal lehűtötte a kedélyeket.

Serie A: két éve kiestek, most bajnokként jutottak vissza

A toszkán együttes az eddigi 36 meccséből 18-at nyert meg és hónapok óta vezeti a másodosztályt.

Serie A: José Mourinho visszatér Olaszországba – hivatalos!

Az AS Roma hivatalos honlapján jelentette be, hogy máris megvan az idény végén távozó Paulo Fonseca utódja.

Roma: az idény végén távozik a vezetőedző – hivatalos

Sajtóértesülések szerint Maurizio Sarri lehet Paulo Fonseca utódja.

Inter: Lukaku odapörkölt Ibrahimovicnak, meghajlásra szólította fel!

A két milánói csapat sztárja nem szíveli egymást, korábban többször is szóváltásba keveredtek.

Serie A: kikapott a Torinótól, három idény után kiesett a Parma

Mërgim Vojvoda gólja azt jelenti, hogy a parmaiak a következő idénytől a Serie B-ben szerepelnek.

Serie A: Marotta szerint Conte minden pénzt megér

Az Inter ügyvezetője szerint az edző megérdemli, hogy a Serie A legjobban kereső trénere legyen.

Serie A: Palacio lett a legidősebb mesterhármast elérő játékos

Az argentin csatár 39 évesen és 86 naposan szerzett három gólt a Fiorentina ellen.

Juventus: Ronaldo „tiszteli a szerződését”, de vissza akar térni a Sportinghoz

A 36 éves játékos megállapodása 2022 nyaráig szól Torinóban. Madridi és manchesteri visszatérése gazdasági okokból lehet valószínűtlen.

Videó: Ibrahimovic kifakadt – verbálisan nekiment a társának

A svéd klasszis finoman szólva sem volt megelégedve Calhanoglu döntésével.

Inter: Conte reméli, most azok is örülnek, akik elfordultak tőle

„A legnehezebb helyzetben is hű maradtam önmagamhoz” – állítja az aranykovács vezetőedző.

Serie A: kikapott a Sampdoriától a Roma – nem Dzeko napja volt

A Roma bosnyák csatára két meg nem adott gólban is benne volt és kihagyott egy büntetőt...

Videó: Lukaku Milánó utcáin ünnepelte a bajnoki címet

Az Inter csatára egy nyitott tetejű autóban, mezzel a kezében gurult végig a városon.

Serie A: CR hét perc alatt megfordította az Udinese elleni bajnokit

Hiába vezetett 73 percen át az Udinese, a portugál kiválóság a hajrában megnyerte a mérkőzést a Juvénak.

Serie A: ikszelt az Atalanta, ezzel bajnok lett az Inter!

Az Inter 2010 után nyerte meg újra a bajnokságot, véget vetve a Juventus 2012 óta tartó egyeduralmának.

AC Milan: Donnarummát megfenyegették a szurkolók

Az ultrák közölték, nem játszhat jövő vasárnap, ha addig nem hosszabbítja meg a szerződését.

Serie A: izgalmasan alakult a vége, de nyert a Lazio

A rómaiak hétgólos meccsen nyertek 4–3-ra hazai pályán, továbbra is harcban vannak a BL-ért.

Videó: mit művelt Ibrahimovic?! Ez a briliáns passz gólt érdemelt volna!

Úgy hisszük, megvan az év átadása, még ha nem is gólpasszértékű.

Serie A: a Milan hozta a kötelezőt a Benevento ellen

Calhanoglu már a 6. percben betalált, és ezzel olyat tett, amire a 21. században csak négy török volt képes.

Serie A: egy lépésre a bajnoki cím – Eriksen és Hakimi góljával nyert az Inter

A Crotone nagyot harcolt a jóval esélyesebb milánóiak ellen, ám vereségével biztossá vált, búcsúzik az élvonaltól.

Serie A: a Spezia a hajrában mentett pontot Veronában

A fordulás után villámrajtot vettek a hazaiak, ám az előnyüket nem tudták megtartani.

Videó: Luis Suárez lebukott, elcsalta az állampolgársági vizsgát

Az Atlético Madrid uruguayi csatáráról most előkerült a videó, amit mindenki kutatott…

Labdarúgás: a modellből lett tanárnő 56 millió fontra pereli Cristiano Ronaldót

A hölgy azt állítja, hogy a Juventus játékosa 2009-ben egy Las Vegas-i hotelszobában erőszakolta meg.

Juventus: Allegri válthatja Pirlót a kispadon – sajtóhír

A torinóiak már a nyáron megválhatnak edzőjüktől az idényben mutatott rossz teljesítmény miatt.

Olasz Kupa: nézők előtt lehet a Juventus–Atalanta finálé

A Sassuolo otthonául szolgáló Mapei Stadion kapacitásának húsz százaléka tekintheti meg a döntőt.

Serie A: országon belül válthat klubot Ribéry – sajtóhír

Firenzében is megtartanák, de a fővárosban is szívesen látnák a veterán francia futballistát.

Juventus: ha nincs BL-indulás, nincs CR sem – sajtóhír

A Tuttosport szerint a Manchester United vagy a PSG lehet Ronaldo új csapata, ha a Juve lemarad a BL-ről.

Serie A: a Lazio Joaquín Correa vezérletével elintézte a Milant

A Lazio argentin csatára másodszor szerzett két gólt egy meccsen a Serie A-ban.

Serie A: két perc alatt elrendezte a Torino elleni meccset a Napoli

A 13. percre már ki is alakult a mérkőzés végeredménye.