TOVÁBB AZ ÉLŐ HÍRFOLYAMRA
Összes hírünk
Kiemelt híreink
Az elmúlt hét eseményei
23:20Serie A: a 91. percben egyenlített az Empoli, a Milan mégis kettővel nyert23:05Kamion Eb: Kiss Norbert nem adta alább a győzelemnél!22:57Ligue 1: Messi szabadrúgásból lőtt gólt, Mbappé is betalált – nyert a PSG22:57La Liga: újabb idegenbeli győzelmet aratott a Barcelona22:37Videó: Gyurcsó Ádám bombagólt lőtt, Bolla Bendegúz is betalált22:29Kitüntetés: az Európai Olimpiai Bizottság kitüntette Schmitt Pált22:23NB I: Ebből lehet építkezni – Kondás a Vasas 6. döntetlenje után22:22Teqball: Magyarországra már szinte hazajárok – Ronaldinho22:08Tenisz: Djokovics–Cilic döntőt rendeznek Tel-Avivban21:55Tenisz: Gálfi Dalma továbbjutott a selejtező első fordulójából Ostravában21:44Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél21:39Férfi röpi Extraliga: hátrányból fordított a MÁV Előre és a VRCK21:37Videó: Kerkez újabb gólt lőtt, majd egy kisfiúnak ajándékozta a mezét21:31Csupasport: afrikai csata, múmiafutás: 10 érdekesség a Londoni maratoniról21:21Tenisz: Sinner feladta, Rune jutott döntőbe Szófiában21:20NB I: a Vasas vezetésről ikszelt otthon a Zalaegerszeggel21:04Férfi vízilabda: győzött, és továbbjutott a Vasas a BL-selejtezőben20:51Bundesliga: kiütéssel verte meg a Mönchengladbachot a Bremen20:49Lewandowski klasszisa döntött Mallorcán, megint nyert a Barca 20:41PL: Diego Costa sem segített a Wolverhamptonon20:30Női kosár NB I: 24 ponttal nyert a PEAC; 100 pont fölé ment a Sopron20:30La Liga: kétgólos Atlético-siker a Sevilla otthonában20:28Tereprali-vb: Szalayék teszteltek Marokkóban és várják a versenyt20:19Férfi kosár NB I: huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Honvéd19:58Salakmotor: visszatértek a világ legjobb flat trackesei Debrecenbe19:58Serie A: több mint öt éve nem volt ilyen – a Roma legyőzte az Intert!19:55Fortuna Liga: fontos három pontot szerzett a DAC19:54Férfi kézi NB I: a Veszprém simán legyőzte hazai pályán a Gyöngyöst19:51Bundesliga: Nagyon jó móka volt a mai – Szoboszlai19:50Gyurta, Rasovszky, Szabó Gabriella: sztárparádé a Dunai Regattán19:37Torna: Székely Zója arany-, Mayer Gréta bronzérmes lett a szombathelyi vk-n19:37Sportlövészet: magyar arany- és bronzérem az ifi Eb-n19:19Női kézi: a magyar válogatott kikapott Szlovéniától19:17F1: Ez sosem elfogadható – Verstappen a Red Bull hibájáról19:05Ligue 1: a kiállítás megpecsételte a Strasbourg sorsát a Rennes ellen18:58NB I: hétgólos meccsen győzte le a Honvédot a DVSC18:571. HNL: Kleinheisler gyönyörű gólt fejelt, győzött az Eszék18:36Női NB I: négyet lőtt a DVTK és a Puskás Akadémia18:29La Liga: fordulatos, ötgólos meccsen nyert a Valladolid18:14Videó: a Nemzet Sportolói az idősek világnapján üzentek18:13PL: dráma az Anfielden – hatgólos meccsen ikszelt a Pool a Brightonnal18:11Vívás: Giorgio Scarso az Európai Vívószövetség új elnöke17:48Férfi kézi NB I: a Dabas legyőzte a „kis” Veszprémet17:42Bundesliga: a Leipzig simán megverte a Bochumot17:40Evezés: megnyitották a hetedik Dunai Regattát17:23Tenisz: Nagy Péter harmadik ob-aranyát gyűjtötte be17:06Szerb Szuperliga: hátrányból fordított és nyert a Topolya16:54Serie A: kétgólos sikerével az élen maradt a Napoli16:27NB I: látványos öngól lett a kisvárdai védő mozdulatából – videó16:25NB I: négy gólt lőtt az Újpest a Kisvárdának!16:07F1: Leclerc szerezte meg a pole pozíciót Szingapúrban15:50Tekvondó: Márton Luanának ikertestvére is segített az aranyszerzésben15:40Asztalitenisz-vb: férficsapatunk Románia ellen megszerezte első győzelmét15:30PL: az Arsenal nyerte meg az észak-londoni derbit15:28Könnyedén verte néggyel az RB Leipzig a Bochumot14:53Férfi vízilabda: egy lépésre a továbbjutástól a Vasas a BL-selejtezőben13:58NB III: könnyedén nyert az MTK II a Bánk ellen13:46MMA: magabiztosan várja sporttörténelmi címmeccsét Borics Ádám13:14Kajak-kenu: Kolozsvári Brúnó aranyérmes az ifik között a maratoni vb-n13:08F1: Leclerc vette át a vezetést a nedves utolsó edzésen12:34Kerékpár: váratlanul csapatot vált a Giro- és Vuelta-győztes Quintana11:53Vb 2022: Deschamps nem számíthat a Villa középpályására11:46Légiósok: Ádám nyolc perccel becserélése után betalált az Ulszanban – videó11:30MotoGP: Bezzecchi első pole-ját szerezte meg Buriramban11:24Vízilabda: egy korszak véget ért, lemondott a szerbek kapitánya11:08Tenisz: megvannak a döntő résztvevői a szöuli tornán10:42Evezés: új szövetségi kapitányt neveztek ki10:24Világfutball: Guinea visszalépett a 2025-ös ANK-rendezéstől10:21Női kosár-vb: Kína legyőzésével sorozatban negyedszer az amerikaiaké a trófea10:15Birkózás: négy magyar érem az egyetemi világbajnokságon09:59Népsport: Szabó József családi tragédia után ment Angolába09:57Amerikai futball: nagybátyjai rekordjait döntögeti az ifjú Arch Manning09:43Sepsi: Tamás Márk és Varga Roland bemutatkozásra vár09:27DVSC: Blagojevicsnek nem szegi kedvét, hogy a bennmaradásért küzd09:05Evezés: Boros és Czinege U23-as Eb-aranyra cserélte a negyedik helyet