Mol Fehérvár FC
2 - 2
Paksi FC
Az elmúlt hét eseményei
00:53Női BL: a Barcelona négy-, Jakabfiék kétgólos előnyben00:28Csütörtöki sportműsor: Liverpool–Chelsea; pályán az Inter23:44Légiósok: kapusuk öngólja után kikaptak Nagy Ádámék23:34Király-kupa: hosszabbítás után döntős a Barcelona23:32Osztrák hokiliga: három csapattal bővülne a bajnokság23:07PL: ezúttal sem tudott betalálni az MU, botlott a Palace-pályán22:57Ligue 1: sztárjai nélkül is nyert a PSG a Bordeaux ellen22:56Serie A: a Milan a 97. percben egyenlített az Udinese ellen22:45Német Kupa: az RB Leipzig bejutott az elődöntőbe22:38NB I: Ennyi győzelem már nem véletlen – Oenning a Budafok elleni siker után22:17Csupasport: rekord az utolsó maratoni versenyen21:50NB I: kétgólos hátrányból egyenlített a Paks Fehérváron21:42Röplabda: a Fino lesz a Pénzügyőr ellenfele a kupadöntőben21:32Női röpi: emelt fővel búcsúzott a Kaposvár a Challenge-kupától21:25Német Kupa: a Bayern-verő csodacsapat már a négy között21:15Férfi kézi NB I: sorozatban negyedik sikerét aratta a Budakalász20:57PL: a Leicester City pontokat hullajtott a Burnley otthonában20:52Férfi kézi BL: a pótpáros megérkezett, a Veszprém meccse elmaradt20:41Erste Liga: közel négyórás meccset nyert meg a MAC az FTC ellen20:32Serie A: két gól 11-esből a 89. perc után – 3–3 a Sassuolo–Napoli20:23BL: Budapesten fogadja a Pool az RB Leipziget – hivatalos20:10Férfi kosár NB I: a Szolnok simán verte a Fehérvárt, a Szombathely kikapott19:57Kosár: 13 mérkőzéses soproni győzelmi széria az U20-asoknál19:55Videó: nagyszerű gól a lengyeltől, akivel Gulácsiék baja is meggyűlhet19:51NB II: az Ajka is legyőzte a Lokit; nyert a Vasas, és élre állt19:46Női kézi NB I: az Óvár a végére szorossá tette az FTC elleni meccset19:20NB I: az Újpest a 90. és a 91. percben lőtt góllal verte meg a Budafokot19:16PL: az MU kompenzációt kér az Intertől a Lukaku-transzfer miatt – sajtóhír19:12Férfi vízi ob I: az OSC könnyedén nyert Miskolcon 18:40Pályázat: a 16 év alattiakra fókuszál a Mol Tehetségtámogató Program18:24F1: Bottas sokat vár a Mercedestől, hogy legyőzhesse Hamiltont18:13Tenisz: 18 éves dán jelentette Babosnak a végállomást Lyonban18:02Szerb Szuperliga: a Crvena zvezda legyőzte a Topolyát17:47Aranycsapat: megemlékezés Hidegkuti Nándor szobránál17:38Futsal Eb-sel.: Az öltözőben lógnak a fejek, de holnaptól már fel kell emelni – Dróth17:37Videó: Hanga megállíthatatlan – íme, a legjobb pillanatai az idényből17:37Férfi vízi BL: az FTC hét góllal nyert a Dinamo Tbiliszi ellen17:32Formula E: üzent a Rijádban nagyot bukó versenyző17:27Spurs: A türelem volt a kulcs Bale-hez – Mourinho beszólt a Realnak17:25BOM: jelentős összeggel támogatják az élsportolókat17:14Tenisz: Medvegyev és Zverev is az első körben búcsúzott17:10NB I: a Mezőkövesd nem lazít, a ZTE-t is legyőzte17:07Rp. gyorskori: négy magyar indulhat az egyéni versenyen a vb-n16:43Juventus: végleg szerződtették az amerikai középpályást16:34F1: Ocon bejáratta az Alpine-t Silverstone-ban – videó16:29Horvát Kupa: az Osijek kikapott a Rijekától, és búcsúzott16:24Darts: Van Barneveld másfél év után visszatér a tévéképernyőre16:21NB II: fölényesen nyert az ETO és a Szpari, ikszelt a Gyirmót16:16F1: megérkezett az Aston Martin 2021-es versenygépe – képek15:47Kép: a KFC is nekiment Bartomeunak a letartóztatás után15:38Férfi kézi-vb: az IHF azonnali hatállyal felfüggesztette az egyiptomi szövetség elnökét15:25Műkorcsolya: kijelölték a magyar csapatot a világbajnokságra15:20Tokió 2020: a japán kormány nem engedné be a külföldi nézőket15:14Futsal Eb-sel.: hetet kaptunk otthon Izraeltől15:09Juventus: Gianluigi Buffon még két évre tervez14:50Északisí-vb: hármas norvég siker férfi 15 km-es sífutásban14:40Szerbia: a születésnapján mutatták be az új kapitányt14:30Mainz: Keményen dolgozom, és elég önkritikus vagyok – Szalai Ádám14:11Téli dobó ob: Pars 73 méter körüli eredményre számít13:50Légiósok: uruguayi klasszishoz hasonlítják Szalai Attilát13:22Úszás: Katie Ledecky egy év szünet után versenyez ismét13:13Dopping: az orosz súlyemelő elveszítheti olimpiai aranyát13:01Úszás: Hosszú a szövetség segítségét kéri, életre szóló eltiltás várhat a tettesre12:49Videó: elképesztő rugók, a kosárpályán sem ügyetlen az NFL-sztár12:35FFT: fél év kórházban – Thiago Silva, a nagy túlélő12:34Északisí-vb: Granerud pozitív koronavírustesztet adott12:00Válogatott: eldőlt, Szoboszlai nélkül kezdjük a vb-selejtezőt11:46Férfi kézi NB I: megjelent a vírus – elmarad a Füred mai meccse11:13Férfi kézi: Tönnesen nyártól a Szegednél folytatja – hivatalos11:05Európa-liga: újabb mérkőzést rendeznek a Puskás Arénában!10:55Kosárlabda: Kéita Aya már a felnőtteknél is megállja a helyét10:43NB I: Nagy hiba lenne azt mondani, hogy jól futballoztunk – Horváth Ferenc10:31Sznúker: veresége ellenére is pozitív Hendry; két célt is megfogalmazott10:13Videó: a győztes gól után eltörött a mécses a brazil támadónál10:08Brazília: beoltották Pelét a koronavírus ellen