Videó: „Rendben vagyok” – Grosjean üzent a kórházból

Az F1-ben szereplő Haas versenyzője, Romain Grosjean a kórházból üzent a vasárnapi Bahreini Nagydíjon történt rémisztő balesete után. A 34 éves francia a körülményekhez képest jól van.

Videó: súlyosnak tűnő sérülés, Jiménezt hordágyon kellett levinni

Körülbelül tíz percig állt a játék a vasárnap esti Arsenal–Wolverhampton Premier League-mérkőzésen. Az ötödik percben Willian szöglete után David Luiz és Raúl Jiménez fejelt össze – hosszas ápolás után előbbi folytatni tudta a játékot, ám a Wolves játékosa látszólag súlyosabb sérülést szenvedett, hordágyon kellett levinni a pályáról. A mexikói futballistát azonnal kórházba szállították.

F1: óriási baleset, Grosjean kiugrott az égő autójából – videó, galéria

Rendkívül ijesztő pillanatokkal kezdődött a Formula–1-es Bahreini Nagydíj: a Haas pilótája, Romain Grosjean hatalmas ütközés következtében esett ki a versenyből az első körben. Az autó kettétört, kigyulladt, lyukat ütött a szalagkorláton – a francia pilóta csodával határos módon kiszabadult a lángok közül.

Videó: a gólvonalon ült az MTK védője – ezért nem ment be Isael labdája

A Ferencváros labdarúgócsapata szombaton 2–0-ra nyerte az MTK elleni örökrangadót, de lehetett volna nagyobb is a különbség: a 49. percben, még 1–0-nál a zöld-fehérek brazil támadója Isael kétszer is próbálkozhatott, előbb a kapufáról pattant ki a labda, majd a gólvonalon ülő Tiago Ferreirában akadt el. Tekintse meg a jelenetet az M4 Sport videójában!

Videó: egy 63 kilós női MMA-harcost állítottak ki a 240 kilós férfi ellen

Minden idők egyik legőrültebb meccsét rendezték meg ketrecharcban a minap, Oroszországban: egy 63 kilós női MMA-harcost állítottak ki egy 240 kilós férfi ellen…

Videó: felrobbant a palánk a magyar kéziválogatott meccse előtt

Mint beszámoltunk róla, a magyar női kézilabda-válogatott felkészülési mérkőzésen 28–27-re legyőzte a szintén a decemberi Európa-bajnokságra készülő Svédországot. A mérkőzés egy pillanatra sem volt unalmas, sőt, már a bemelegítésnél is akadt izgalom.

Videó: Klopp úgy döntött, lecseréli, Szalah megsértődött

Mint arról beszámoltunk, a Liverpool 1–1-es döntetlent játszott a Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában. Jürgen Klopp a 64. percben döntött úgy, hogy Mohamed Szalah helyére behozza Sadio Manét, ám az egyiptomi ezt nem vette jó néven…

Rögbi: Maradonának is szólt az új-zélandiak hakája – videó

A szerdán elhunyt Diego Maradona előtt is tisztelegtek mérkőzés előtti hakájukkal a háromszoros világbajnok új-zélandi rögbisek szombaton az Argentína elleni Championship-összecsapás előtt az ausztráliai Newcastle-ben.

PL: Maupay mellérúgta a tizenegyest, majd megsérült – videó

Kevés rosszabb forgatókönyvet lehet annál elképzelni, mint hogy egy játékos kihagy egy tizenegyest, majd sérülés miatt két perc múlva lejön a pályáról. A Brighton játékosával, Neal Maupayjal a Liverpool elleni Premier League-mérkőzés első félidejében ez megtörtént.

Videó: óriási Tottenham-gól, Winks 51 méterről talált be

Ritkán látható távoli gólt szerzett a Tottenham Ludogorec elleni Európa-liga meccsén Harry Winks. A Spurs 24 éves középpályása balról, az oldalvonaltól, a Tottenham Twitter-bejegyzése szerint 56 yardról, vagyis kb. 51 méterről talált be.

Videó: a 90. percben gólt kapott a Leicester, de jött Vardy

Nem mindennapi izgalmak közepette ért véget a Sporting Braga–Leicester City Európa-liga-mérkőzés csütörtök este. Az angol csapat a 24. perctől kezdve 2–1-es hátrányban játszott, de a 78. percben Luke Thomas döntetlenre mentett. Már arra számíthattunk, hogy döntetlen lesz a vége – és végül tényleg az lett, de váratlanul fordulatos eseménysorozat után: a 90. percben Fransérgio góljával már félig győztesnek érezhette magát a Braga, de Vardy a 95. percben egyenlített!

Videó: alaposan összetörte Mercedesét az Arsenal játékosa

Autóbalesetet szenvedett a Premier League-ben szereplő Arsenal játékosa, Joe Willock. Az eset még szombaton történt, de csak most derült rá fény: a 21 éves középpályás éppen edzésre sietett, amikor egy kanyart túlságosan élesen vett be, és elveszítette uralmát Mercedes G-osztály típusú autója felett. Szerencsére sértetlenül szállt ki a gépkocsiból.

Videó: az Ajax játékosa Maradonára emlékezett a bemelegítésével

Egészen különleges módját választotta Nicolás Tagliafico, az Ajax futballistája, hogy megemlékezzen a szerdán elhunyt Diego Maradonáról. Az argentin védő a Midtjylland ellen 3–1-re megnyert Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt lemásolta Maradona legendás, táncos bemelegítését, amelyet a Bayern München elleni UEFA-kupa-elődöntő előtt mutatott be.

Vasas: Nekem más utam lett, de szurkolok a Fradinak a BL-ben – Otigba

A Vasas egygólos győzelmet aratott a Nyíregyháza ellen a labdarúgó NB II 18. fordulójában. A találkozó után Otigba Kenneth nyilatkozott az NSO Tv stábjának. Nemcsak a mérkőzésről beszélt, hanem sérülésekkel teli elmúlt éveiről, illetve a Ferencváros Bajnokok Ligája-szereplése is szóba került.

Vasas: Az élet igazságtalan – Pátkai a válogatottságról

A Vasas egygólos győzelmet aratott a Nyíregyháza ellen a labdarúgó NB II 18. fordulójában. A találkozó után Schindler Szabolcs vezetőedzővel és Pátkai Mátéval beszélgetett az NSO Tv stábja. Utóbbi arról is mesélt nekünk, hogyan élte meg, hogy a válogatott nélküle jutott ki az Európa-bajnokságra.

Videó: amikor Maradona duplázott ellenünk az 1982-es vb-n…

A hatvanéves korában szerdán elhunyt Diego Armando Maradona Magyarországon egyszer, magyar csapat ellen – beleértve a magyar válogatottat, a magyar ligaválogatottat és a magyar klubcsapatokat is – összesen hatszor lépett pályára. Alább ezeket a találkozókat idézzük fel.

BL: a Juve CR bombagóljával egyenlített a Fradi ellen – videó

Sajnos nem kellett sokat várni az egyenlítése a Juventus–Ferencváros mérkőzésen a Bajnokok Ligája csoportkörében, Myrto Uzuni találatára ugyanis Cristiano Ronaldo válaszolt egy ballábas bombával a 35. percben. Ezzel a találattal lett 1–1 az állás.

BL: így szerezte meg a vezetést a Fradi a Juve ellen – videó

Óriási meglepetésre előnybe került a Ferencváros e a Juventus elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen a csoportkörben! A zöld-fehérek találatát a 19. percben Myrto Uzuni szerezte meg villámgyors támadás végén!