Videó: kiestek, majd a lelátón rángatta meg az ellenfél drukkerét a hamburgi

Mint arról korábban beszámoltunk, a német másodosztályú Hamburg 4–1-re kikapott és kiesett a harmadosztályú Dynamo Dresden ellen a Német Kupa hétfői játéknapján. A meccset követően a hamburgiak 30 éves védője, Toni Leistner felment a lelátóra, és megrángatta az ellenfél csapatának egyik drukkerét. Az esetről természetesen videó is készült. Helyi beszámolók szerint a drukker, akivel dulakodott a hamburgi játékos, a futballista terhes feleségét szidta, miközben Leistner nyilatkozott.

MLSZ: tömegverekedés az edzőmeccsen, a PMFC súlyos pénzbüntetése

A Magyar Labdarúgó-szövetség a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a fegyelmi bizottság egymillió forintos pénzbüntetéssel sújtotta az NB III-ban szereplő PMFC-t. Mint arról beszámoltunk, a pécsi együttesnek a horvát másodosztályú Cibalia elleni felkészülési mérkőzése alatt a két csapat szurkolói összeverekedtek a pályán.

Videó: hatalmas tömegverekedés tört ki a játékosok közt

A tengerentúli profi baseball-ligában (MLB) szereplő Cincinnati Reds és a Pittsburgh Pirates játékosainál kevesen utálják jobban egymást a sportvilágban mostanában. Az utóbbi években a két együttes meccsén ritkán maradt el a verekedés, így persze most sem maradhatott el a balhé. Az egész egy (szándékosan?) eltévedt dobással kezdődött, ami kis híján levitte az egyik Pirates-játékos fejét. Ezután nem sokkal kezdődött a szóváltás, amiből az alábbi tömegverekedés lett.

NHL: Ovecskin kiütéses győzelmet aratott – 19 éves honfitársa ellen

Alekszandr Ovecskin, az NHL-ben szereplő Washington Capitals orosz klasszisa a Carolina Hurricanes elleni, kedd hajnalban 5–0-ra elveszített meccsen összeverekedett a szintén orosz, 19 éves Andrej Szvecsnyikovval.

Bayern: balhé edzésen, Lewandowski és Coman összeverekedett – sajtóhír

Német sajtóértesülések szerint óriási balhé volt a Bayern München labdarúgócsapatának csütörtöki edzésén: Robert Lewandowski és Kingsley Coman összeverekedett.

NHL: újra lecsapott a liga egyik „legmocskosabb” játékosa – videó

Akármerre jár, vér és hullahegyek maradnak Tom Wilson után – a washingtoni hentesen most Jamie Oleksiak próbált meg újra elégtételt venni, de a dolog fordítva sült el...

NBA: köpés miatt tört ki a balhé a Lakers meccsén? – videó

Mint ismert, LeBron James első hazai meccsén a Staples Centerben csetepaté alakult ki: a Los Angeles Lakers–Houston Rockets (115–124) mérkőzésen a hazaiak és a vendégek játékosa, Rajon Rondo és Chris Paul balhézott össze egymással, ami tömegjelenethez vezetett. Végül sikerült szétválasztani a feleket, és az ESPN által nyilvánosságra hozott videóban az is látszik, hogy miért alakulhatott ki a vita.

Videó: óriási verekedés a brazil meccsen, öten kaptak pirosat a 85. percben

Ritkán látható tömegverekedés alakult ki a brazil negyedosztályban, a Caxias–Treze találkozón (1–3), miután a vendégek megszerezték harmadik góljukat a 84. percben. A játékvezető három Caxias- és két Treze-játékosnak mutatta fel a piros lapot az eset után. Íme!

Vb 2018: őrizetbe vettek hét argentin szurkolót

Őrizetbe vettek hét randalírozó argentin szurkolót pénteken Nyizsnyij Novgorodban, miután összetűzésbe keveredtek horvát szurkolókkal a két ország válogatottjának előző napi mérkőzésén – közölte az oroszországi labdarúgó-világbajnokság szervezőbizottsága pénteken a rendvédelmi szervekre hivatkozva.

Dél-Afrika: döbbenetes brutalitás követte a vereséget – 18+

Elképesztő jelenetekkel zárult a Dél-afrikai Kupa elődöntője, miután a Kaizer Chiefs 2–0-s vereséget szenvedett a Free State Stars együttesétől. Steve Komphela edző azonnali hatállyal lemondott, a dühös hazai szurkolók szó szerint darabjaira szedték a stadiont, majd a pályára rohantak, és székekkel, valamint a kamerákból kitépett darabokkal ütötték, akit csak láttak. Többen életveszélyes sérülésekkel kerültek kórházba. Figyelem, megrázó felvételek következnek!

Ligue 2: összeverekedtek a csapattársak, két piros villant – videó

A francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 30. fordulójának pénteki játéknapján ritkán látható jelenetek játszódtak le a Quevilly Rouen–Auxerre meccs hajrájában: a 81. percben a vendégek két játékosa, Pierre-Yves Polomat és Michaël Barreto a pályán esett egymásnak. A nagyobb verekedést sikerült megakadályozni, a játékvezető azonban mindkét Auxerre-játékost kiállította.

Videó: a korábbi NHL-sztár kiütötte a játékvezetőt

A jégkorongot kedvelőknek biztosan mond még az a név valamit, hogy Andrej Kovalenko. Az orosz ikon 1992 és 2001 közt kisebb-nagyobb megszakításokkal játszott az NHL-ben, majd Oroszországban fejezte be a karrierjét, míg jelenleg a KHL-ben a játékosok szakszervezetének elnöke. Néha pedig bemutatómeccsekre is jár, és nagyon komolyan veszi…

Brazília: ünnepelt a labdaszedő, egy játékos megverte – videó

Brazíliában, a Mato Grosso do Sul állami első osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában botrányban fulladt a Comercial–Operário FC derbi (1–0), mivel a második félidő hosszabbításának legvégén a vendégek egyik játékosa, Jeferson Reis megtámadta az egyik labdaszedőt.

Videó: gól, 9 piros lap – botrányba fulladt a brazil meccs

Egészen hihetetlen jelenetsorok játszódtak le Brazíliában, a Vitória–Bahia Baiano állambeli labdarúgó-mérkőzésen. Vinícius Goes Barbosa de Souza tizenegyese után elindult ünnepeltetni magát, azonban az ellenfél kapusának, Fernandónak ez nem tetszett, és szóvá is tette… Az ezt követő eseményeket meg sem próbáljuk szavakban leírni – kilenc piros lap és egy félbeszakított mérkőzés lett a csörte végeredménye.

Brazília: kocsmában verekedett, nyolc hónapot kell kihagynia

Kocsmai verekedés miatt újabb térdműtétre szorul, így nyolc hónapra harcképtelenné vált Marquinhos Calazans, a brazil Fluminense labdarúgója.

Szerbia: brutális tömegverekedés a belgrádi örökrangadón

A lelátón történt verekedések ismét háttérbe szorították a labdarúgást a Crvena zvezda és a Partizan Beograd 156. örökrangadóján, amely 1–1-re végződött. Vérrel borított arcok, megvert, illetve fél- és teljesen meztelenre vetkőztetett huligánok – nagyjából ilyen és ehhez hasonló felvételek járták be a szerb sajtót az elmúlt 24 órában.

Profi boksz: óriási bunyó a címmeccsen – a közönség soraiban

Szombat este Stuttgartban, a veretlen török Avni Yildirim (16–1–0, 10 K. O.) ellen tette kockára az IBO nagyközépsúlyú bajnoki címét Chris Eubank Jr. (26–1–0, 20 K.O.).

Férfi kosár: verekedésbe keveredett az Eb egyik magyar hőse

Verekedésbe keveredett a székesfehérvári Lecsófőző Vigasságon Keller Ákos, a magyar kosárlabda-válogatottal az Európa-bajnokságot is megjáró játékos – adta hírül a Blikk.

Videó: óriási tömegverekedés tört ki a baseballmeccsen

Óriási tömegverekedés tört ki az észak-amerikai profi baseball-ligában (MLB) a Detroit Tigers–New York Yankees találkozón.

Man. City: egy biztonsági őr szerint Agüero megütötte őt

Óriási balhé lehet a szombati Bournemouth–Manchester City (1–2) angol bajnoki labdarúgómeccsből.