Nem született gól a forduló csúcsrangadóján, ismét élen a Spurs

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának londoni csúcsrangadóján a harmadik helyen álló Chelsea gól nélküli döntetlent játszott odahaza a második Tottenhammel.

Zsinórban negyedik bajnokiján maradt nyeretlen a Barcelona

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában az FC Barcelona nem tudta legyőzni az Alavést, 1–1-et játszott idegenben.

Egy héten belül a második iksz a Kövesd és a PAFC meccsén

A hétközi 1–1-es kupadöntetlen után nem hozott gólt a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia mérkőzése a labdarúgó NB I 25. fordulójában, így maradt a hatpontos különbség a tabellán a felek között.

Gondok Debrecenben, kínos hazai vereség a Zalaegerszeg ellen

A ZTE háromgólos győzelmet aratott a Nagyerdei Stadionban a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

Kiütéses vereséget szenvedett a Honvéd a Kisvárdától

A Kisvárda az NB I 25. fordulójában az első félidőben egy perc alatt két gólt szerzett a házigazda Honvéd ellen, és bár a folytatásban Lanzafame 11-esből szépített, szétesett a hazaiak védelme, és kitömték a kapujukat a várdaiak (1–5).

Ötössel küldte haza a Ferencváros a Kaposvárt

Küszködős első félidő után a Ferencváros megtörte a Kaposvárt, és nagyon simán, öt góllal (5–0) megnyerte a mérkőzést a labdarúgó NB I 25. fordulójában az Üllői úton.

Hiába vezetett a 94. percig, megint nem tudott győzni az Újpest

Az Újpest Litauszki Róbert fejesével egészen a 94. percig vezetett, ám ekkor Könyves Norbert megmentette az egyik pontot a Zalaegerszegen vendégeskedő Paksnak. A végeredmény a labdarúgó NB I 25. fordulójában: Újpest–Paks 1–1.

NB I: legyűrte a Kisvárdát a DVSC!

A DVSC küzdelmes mérkőzésen Varga Kevin szép góljával 1–0-s győzelmet aratott a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 24. fordulójában.

Varga Kevin szép gólt lőtt, fontos pontokat szerzett a Debrecen

A DVSC három mérkőzés után tudott újra pontot szerezni az OTP Bank Ligában, a Loki feltámadását a Kisvárda bánta, amely 1–0-s vereséggel távozott a Nagyerdei Stadionból.

A Mezőkövesd idegenben iskolázta le a Kaposvárt

A Mezőkövesd fölényes 4–0-s győzelmet aratott Kaposváron a labdarúgó NB I 24. fordulójában. A gólok sorát a télen igazolt bosnyák Besirovic nyitotta meg az első félidő derekán. A fordulást követően az ő beadásából a szintén a bajnoki szünetben érkezett Jurina fejesével növelte előnyét Kuttor Attila együttese. Ezt követően Cseri tizenegyesből talált be, majd a rendes játékidő végén a pár perce beállt Zivzivadze egy szép egyéni akcióból állította be a végeredményt.  A két Magyar Kupa-találkozót is beszámítva a borsodiak ebben az idényben már ötödször bizonyultak jobbnak az újonc somogyiaknál, akiknek egyre kevesebb az esélyük a bennmaradásra.

Pontok helyett a lila monoklik gyűlnek: ezúttal a DVTK verte meg az Újpestet

A DVTK hazai pályán 2–1-re legyőzte az Újpestet. A lila-fehér együttes 2020-ban az ötödik vereségét szenvedte el a hetedik bajnokiján, ráadásul a 88. percben piros lapot begyűjtő Balázs Benjámint is elvesztette. A vendégek a hosszabbítás utolsó pillanataiban szépítettek – de ez nem osztott, nem szorzott. A Diósgyőr ugyanakkor bejelentkezett a bajnoki tabella 4. helyéért!

Ikszelt a Honvéd a Paks otthonában

A Paks az NB I 24. fordulójában a Budapest Honvédot fogadta, de két félidő sem volt elég arra, hogy eldöntsék, ki a jobb, így egy-egy ponttal távozott a két csapat.

A második félidőben fordított a Fehérvár, és legyőzte a PAFC-ot

Bár az első félidőben jobban játszott és vezetést is szerzett a Puskás Akadémia, a második felvonásban megrázta magát a Fehérvár, és szép gólokkal megfordította a találkozót a labdarúgó NB I 24. fordulójában.

NB I: sorozatban hetedszer is kikapott a Kaposvár

A Mol Fehérvár FC hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Kaposvári Rákóczit. A hazaiak harmadik gólját Nikolics Nemanja szerezte, aki 1776 nap után lőtt újra gólt a fehérváriak mezében.

NB I: a Puskás Akadémia legyőzte Zalaegerszegen az Újpestet

Az Újpest 3–2-es vereséget szenvedett pályaválasztóként a Puskás Akadémiától a labdarúgó NB I 23. fordulójában, Zalaegerszegen lejátszott bajnokin.

Ötgólos meccsen verte meg a Puskás Akadémia az Újpestet – Zalaegerszegen

Nikolics újra Vidi-gólt lőtt, kiütötte a Kaposvárt a Fehérvár

A Mol Fehérvár FC 3–0-s győzelmet aratott a Kaposvári Rákóczi FC ellen a Mol Aréna Sóstóban. A székesfehérváriaknál 2015 után szerzett újra gólt Nikolics Nemanja.

Emberhátrányban is nyerni tudott a ZTE a Mezőkövesd otthonában

Az NB I 23. fordulójában a vendég Zalaegerszeg előbb az első félidőben Mitrovics góljával megszerezte a vezetést a Mezőkövesd ellen, majd a folytatásban Bőle találatával bebiztosította az előnyt, így hiába szépített Cseri később tizenegyesből, győzött a ZTE.

NB I: döntetlent ért el a Honvéd a Ferencváros otthonában

Bár a mérkőzés túlnyomó részében a Honvéd térfelén zajlott a játék a labdarúgó NB I 19. fordulójában az Üllői úton, a vendégeknek mégis sikerült a gól nélküli döntetlent kihúzniuk a Ferencváros ellen. Mivel a Fehérvár is döntetlent játszott a fordulóban, így megmaradt a két csapat között a hatpontos különbség.