-->
Multisport Eb, triatlon: hat másodperccel maradt le a dobogóról Lehmann Csongor

Három magyar versenyző is a legjobb 12-ben fejezte be a férfiak triatlonversenyét a müncheni multisport Európa-bajnokságán, Lehmann Csongor az utolsó kétszáz méterig éremszerző helyen futott, azonban az Eb-címvédő Dorian Coninx lehajrázta, de az U23-as világbajnoknak a negyedik hely is bravúros.

Multisport Eb, triatlon: Bicsák Bence nem stresszel

Nem áll könnyű időszak a Tokióban minden idők legjobb magyar triatlonos olimpiai eredményét elérő Bicsák Bence mögött – betegségek és edzőváltás is nehezítette a felkészülését. Új edzőjéről, az Európa-bajnoksággal kapcsolatos elvárásairól és a pályáról szerzett első benyomásairól beszélt.

Triatlon Eb: francia és svájci aranyérem Valenciában

A férfiaknál a francia Dorian Coninx, a nőknél a svájci Julie Derron bizonyult a legjobbnak a triatlonosok olimpiai távú Európa-bajnokságán, szombaton Valenciában.

Triatlon Eb: a 15. helyen zárt a magyar vegyes váltó

A magyar csapat a 15. helyen végzett a triatlonosok kitzbüheli vegyes váltó Európa-bajnokságán, vasárnap.

Triatlon Eb: bronzérmes a magyar junior vegyes váltó

Bronzérmet szerzett a magyar junior vegyes váltó a triatlon Európa-bajnokság záró napján a hollandiai Weertben.

Triatlon Eb: Dévay Márk 29. lett Weertben

A férfiaknál legjobb magyarként Dévay Márk a 29. helyen végzett a triatlon Európa-bajnokság második napján a hollandiai Weertben.

Triatlon Eb: Kovács Zsófia a 26. lett Weertben

Kovács Zsófia a 26. helyen végzett a triatlon Európa-bajnokság pénteki nyitónapján a hollandiai Weertben.

Triatlon Eb: épphogy lemaradt a dobogóról a magyar vegyesváltó

Negyedik lett a magyar vegyesváltó a Glasgow-ban rendezett triatlon Európa-bajnokság szombati zárónapján.

Triatlon Eb: Bragmayer Zsanett feladta, svájci győzelem

Az egyetlen magyar induló, Bragmayer Zsanett nem ért célba a triatlon Európa-bajnokság női versenyében Glasgow-ban, ahol a svájci Nicola Spirig szerezte meg az aranyérmet.

Triatlon Eb: Tóth Tamás hatodik, Bragmayer Zsanett tizedik

Legjobb magyarként a férfiaknál Tóth Tamás a hatodik, a nőknél Bragmayer Zsanett a tizedik helyen végzett az észtországi Tartuban rendezett triatlon sprint Európa-bajnokság felnőttversenyében.

Triatlon: olasz és német siker a középtávű Eb-n, Hankó feladta

A férfiaknál az olasz Giulio Molinari, míg a nőknél a német Julia Gajer nyerte az ausztriai Walchsee-ben vasárnap rendezett középtávú triatlon Európa-bajnokságot.

Triatlon: Tóth Tamás tizedikként zárt az Európa-bajnokságon

Tóth Tamás a 10., Vanek Margit a 15. helyen végzett a genfi triatlon Európa-bajnokságon.

Triatlon: Tóth Tamás 31. lett a rövid távú Európa-bajnokságon

A felnőtt férfiak között a 31. helyen záró Tóth Tamás, a junioroknál a tizedik Bicsák Bence volt szombaton a legjobb magyar a törökországi rövid távú triatlon Európa-bajnokságon, Alanyában.

Parasport: Boronkay Péter aranyérmes lett a triatlon Eb-n

A parasportolók között szereplő Boronkay Péter aranyérmes lett a Holtenben zajló triatlon Európa-bajnokság szombati versenynapján.

Kézilabda Eb: Tudta-e?