Nyögvenyelős meccsen győzte le a Zagrebet a Veszprém a BL-ben

Fordulatos mérkőzésen, jobb hajrájának köszönhetően győzte le 32–28-ra a horvát PPD Zagrebet hazai pályán a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 7. fordulójában. A bakonyiak a 22. percben Andreas Nilsson góljával megszerezték tízezredik góljukat a sorozatban, s jelenleg 10 023-nál járnak.

Férfi kézi NB I: 90 gól! Elképesztő meccset nyert meg a Veszprém a Fradi ellen

A férfi kézilabda NB I 3. fordulójából csütörtökre halasztott mérkőzésén a Telekom Veszprém hihetetlenül gólgazdag meccsen 50–40-re győzött az FTC ellen.

Férfi kézi: az idény végén távozik a Veszprém szerb sztárja – hivatalos

Jövő nyáron lejár a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatát erősítő szerb válogatott átlövő, Petar Nenadics szerződése a bakonyiakkal, akik nem hosszabbítják meg a játékos kontraktusát, így máshol folytatja pályafutását – számolt be róla hivatalos honlapján a klub.

Férfi kézi NB I: magabiztosan nyert a Veszprém; Dzsamali 11 góllal tért vissza a bajnokságba

A Telekom Veszprém könnyedén, tízpontos különbséggel győzte le a Budai Farkasokat a férfi kézilabda NB I 9. fordulójában. A Gyöngyös szoros mérkőzésen verte meg a NEKA-t, míg a Tatabánya öt góllal bizonyult jobbnak a Ceglédnél.

Férfi kézi NB I: gólgazdag meccset nyert meg otthon a Veszprém

A férfi kézilabda-bajnokság 8. fordulójában a Telekom Veszprém 41–30-ra legyőzte a NEKA-t.

Férfi kézi BL: győzött a Veszprém Lengyelországban

A Telekom Veszprém 30–26-ra legyőzte idegenben az Orlen Wisla Plockot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 6. fordulójának csütörtöki játéknapján.

Lauge vezér volt, izgalmas meccset nyert a Veszprém Plockban!

Szoros, fordulatos első félidő után a második játékrész elején bár három góllal is vezetett a Telekom Veszprém ellen a házigazda lengyel Orlen Wisla Plock, 20–17 után a bakonyiak is megrázták magukat, és Rasmus Lauge vezérletével végül 30–26-os idegenbeli győzelmet arattak a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában.

Férfi kézi NB I: a Veszprém kiütéssel nyert, győzött a Szeged is

A férfi kézilabda NB I 7. fordulójában a Telekom Veszprém 48–27-re legyőzte a Fejér B.Á.L. Veszprémet. A Ferencváros a NEKA vendégeként nyert 36–28-ra, a Dabas a Budai Farkasokat verte meg 36–31-re. A Balatonfüred Csurgón győzött 37–26-ra, míg a Komló hazai pályán múlta felül a Ceglédet. A Pick Szeged 32–24-es sikert aratott a Gyöngyös ellen.

Döntetlent játszott odahaza a Veszprém a Magdeburggal

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában a Telekom Veszprém elképesztő hajrá után 35–35-öt játszott odahaza a Magdeburggal.

Férfi kézi NB I: Pastort a lemondásról kérdezték a veszprémi vereség után

Mint beszámoltunk róla, a Bajnokok Ligájában még pont nélkül álló Pick Szeged öt góllal kikapott Veszprémben a férfi kézilabda NB I szuperrangadóján. A találkozó utáni hivatalos sajtótájékoztatón a Tisza-partiakat irányító Juan Carlos Pastortól megkérdezték, nem gondolkodik-e a lemondáson.

Férfi kézi NB I: a Veszprém nyerte a szuperrangadót!

Apró lépést tett a hazai dominancia visszaszerzése felé a jó formában lévő Telekom Veszprém, amely 31–26-ra megverte odahaza a bajnoki címvédő Pick Szegedet.

Hiába állt fel a padlóról a Szeged, a Veszprém nyerte a szuperrangadót

Férfi kézi: a Veszprém önmagának is bizonyíthat a Szeged ellen

Apró lépést tehet a hazai dominancia visszaszerzése felé a jó formában lévő Telekom Veszprém, de talán jobban motiválja, hogy másfél éve nem nyert hazai pályán a rivális Pick Szeged ellen.

Sportmarketing: az FTC lett a legértékesebb sportcsapat

A Magyar Marketing Szövetség által kiosztott díj odaítélésekor a Fradi a magyar férfi labdarúgó-válogatottat és a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatát előzte meg.

Férfi kézi NB I: Pastor jövője is tét lehet a Veszprém–Szegeden

A bajnoki címvédő Pick Szeged előtt ott a lehetőség, hogy ha győz Veszprémben, azzal nemcsak időt nyer, de a csapat visszatalálhat a siker útjára és tovább építhetné saját magát.

Férfi kézi NB I: már kapható az 59:58-as póló Szegeden

„Mától a szurkolói boltban, illetve a webshopban is kapható az 59:58-as póló” – hívta fel a figyelmet a Pick Szeged a hivatalos oldalán.

Elképesztő hajrában nyert Dániában a Telekom Veszprém

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában az A-csoportban a Telekom Veszprém 31–30-ra győzött Dániában, a GOG vendégeként. A győztes gólt másodpercekkel a mérkőzés vége előtt szerezte a magyar csapat.

Férfi kézi NB I: Laugét nem érdekli a gólkirályi cím

A Telekom Veszprém a legutóbbi Bajnokok Ligája-fordulóban kemény csatában győzte le a román Dinamo Bucuresti-et, a meccsen öt gólt szerzett a jövő nyáron távozó csapatkapitány, Rasmus Lauge, aki nagyszerűen kezdte utolsó veszprémi idényét.

Férfi kézi NB I: a Veszprém simán legyőzte hazai pályán a Gyöngyöst

A férfi kézilabda NB I 5. fordulójában a Telekom Veszprém 39–30-ra legyőzte a Gyöngyöst, a Csurgó hazai pályán diadalmaskodott a Budakalász ellen. A Cegléd szoros mérkőzésen egy góllal múlta felül a Budai Farkasokat.A nap záró találkozóján a Pick Szeged nem adott esélyt a Fradinak, és 39–33-ra nyert.

Kézi BL: így tisztelegtek Marian Cozma emléke előtt a Veszprém szurkolói

A Telekom Veszprém a Dinamo Bucuresti-et fogadta a kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójában. Az első félidőt követően a vendég románok vezettek, de a végére megfordította az állást a magyar együttes, a találkozó így 33–30-as Veszprém-győzelemmel zárult. A mérkőzés 8. percében egyperces néma csenddel emlékeztek a 2009-ben meggyilkolt Marian Cozmára, aki mindkét csapatban játszott.

Kézilabda Eb: Tudta-e?