Férfi kézi BL: a pótpáros megérkezett, a Veszprém meccse elmaradt

Szerda este 18.45-kor kellett volna elkezdődnie a Veszprém–Nantes találkozónak, ám a férfi Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójára kiírt mérkőzés megrendezése veszélybe került, miután a meccsre kiküldött horvát bírópáros egyik tagja pozitív koronavírustesztet produkált.  A pótlás este nyolc körül megérkezett a csarnokba, ám ezt követően az EHF munkatársa közölte, mégsem lesz meccs.

Férfi kézi: Tönnesen nyártól a Szegednél folytatja – hivatalos

A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződtette a Telekom Veszprém norvég válogatott jobbátlövőjét, Kent Robin Tönnesent, aki nyáron csatlakozik a Tisza-parti együtteshez.

Férfi kézi BL: döntött az EHF – két pont a Szegednek, PSG–Vardar 5–5

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) illetékes testülete döntést hozott azoknak a férfi Bajnokok Ligája-mérkőzéseknek az ügyében, amelyeket a március 4-i határidőig biztosan nem tudnak pótolni. Az A-csoportban a Mol-Pick Szeged 10–0-s gólkülönbséggel megkapta az Elverum elleni idegenbeli meccs két pontját, míg a Paris Saint-Germain–Vardar találkozón 5–5-ös eredményt állapított meg a szervezet.

Telekom Veszprém: a zágrábi győzelemmel biztos a második hely

A férfi kézi Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprémnek 35–28-ra nyert a PPD Zagreb otthonában, így már biztosan a csoport második helyén végez.

Kézi MK: Veszprém–FTC lehet a férfiaknál a négy közé jutásért

A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) kisorsolta a férfi és a női Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását: a férfiaknál a Telekom Veszprém a Ferencvárossal vagy a Cegléddel, a Szeged a Gyöngyössel vagy a Tatabányával játszik a négy közé jutásért, míg a hölgyeknél a Győri ETO az MTK-t kapta ellenfélül, az FTC a Budaörssel vagy a Váccal játszik majd.

Gyász: „Futni minden hülye tud, gólt lőni viszont nem sokan” – Saracevicre emlékeztek

Vasárnap este tragikus hirtelenséggel, 59 éves korában elhunyt Zlatko Saracevic, az egykori veszprémi legenda, aki 2018 óta a Podravka Koprivnica női kézilabdacsapatának edzői posztját töltötte be. Egykori veszprémi csapattársait, edzőit és barátait kértük, elevenítsék fel emlékeiket a „Papáról”.

Férfi kézi NB I: a Veszprém nyert, az FTC otthon vesztett

A Veszprém 13 góllal győzött az Orosháza vendégeként (36–23), és meglepetésre nyert idegenben a Komló is (26–23), amely az FTC-hez látogatott a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kézi BL: a Veszprém legyőzte odahaza is a Motort

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Telekom Veszprém 34–30-ra nyert az ukrán Motor Zaporizzsja ellen, amelyet tehát oda-vissza legyőzött a csoportkörben.

Maqueda és Cupara vezérletével nyert a Telekom Veszprém

Kézilabda: szövetségi kapitányként kezdi edzői pályafutását a Veszprém korábbi játékosa

Kiril Lazarov lett az északmacedón férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Vissza a győztes formához? Nyerni tudott a Veszprém

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Veszprém ha nem is parádés játékkal, de négy góllal diadalmaskodott idegenben a Celje ellen (29–25).

Férfi kézi BL: biztos barcelonai győzelem a Veszprém ellen

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 10. fordulóból elhalasztott mérkőzésén találkozott egymással a spanyol Barcelona és a Telekom Veszprém. Bár az első félidőben a Veszprém még jól tartotta magát, a második félidőben a sok eladott labda megbosszulta magát, és hét góllal nyert a Barcelona (37–30).

A szünet után elfogyott a Veszprém Barcelonában

Férfi kézi: „Az elején bármit csináltam, bejött” – Hanusz a Veszprémnek lőtt 11 góljáról

A Csurgón kívül más magyar csapatban nem játszana a Veszprém ellen 11 gólt szerző válogatott irányító, Hanusz Egon, aki többé-kevésbé egyetértett a szurkolói kritikákkal, amiket a világbajnokságon nyújtott teljesítményéért kapott.

Férfi kézilabda BL: rosszul lett a veszprémi beálló, nem utazott Barcelonába

A Telekom Veszprém a mai Bajnokok Ligája mérkőzésre összesen 14 játékost tudott benevezni, mivel Andreas Nilsson és Vuko Borozan sem tudott elutazni a csapattal Barcelonába.

Férfi kézilabda NB I: a Veszprém pontot vesztett Csurgón

A férfi kézilabda NB I vasárnapi játéknapján a Telekom Veszprém elveszítette a hibátlan mérlegét: a listavezető 13 győzelem után 33–33-as döntetlent játszott idegenben a Csurgóval.

Férfi kézi BL: kikapott a Veszprém a Barcától

A Telekom Veszprém 37–34-re kikapott odahaza a Barcától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában, ezzel messzire került a magyar csapattól a csoportelsőség.

Nem állt össze a Veszprém védekezése, győzött a Barca

Férfi kézi: Tönnesen Veszprémből Szegedre tart – sajtóhír

Kent Robin Tönnesen nyáron a Veszprémből a Szegedhez szerződik – írta meg a kézilabdás szakportál, a handball-planet.com.

Férfi kézi: marasztalták, de Ilic Zoran távozott a Plocktól

A magyar válogatott Ilic Zoran távozott a lengyel Wisla Plock kézilabdacsapatától.