Videó: brutális tömegverekedés Brazíliában, karaterúgással talpalta fejbe az ellenfelet

Brutális tömegverekedés tört ki az brazil U17-es labdarúgó-bajnokság döntőjében, az Athletico Paranaense–Fluminense összecsapás utolsó perceiben, amikor a hazaiak szabálytalanul állították meg a vendégek kontratámadását.

MLSZ: tömegverekedés az edzőmeccsen, a PMFC súlyos pénzbüntetése

A Magyar Labdarúgó-szövetség a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a fegyelmi bizottság egymillió forintos pénzbüntetéssel sújtotta az NB III-ban szereplő PMFC-t. Mint arról beszámoltunk, a pécsi együttesnek a horvát másodosztályú Cibalia elleni felkészülési mérkőzése alatt a két csapat szurkolói összeverekedtek a pályán.

PMFC: vizsgálatot indítottak a tömegverekedés miatt

A PMFC hétfőn közleményt adott ki, amelyben elhatárolódott minden erőszakos, nem futballpályára való cselekedettől és annak elkövetőitől. Mint beszámoltunk róla, az NB III-as labdarúgócsapat szombati felkészülési mérkőzésén, amelyen a horvát Cibalia volt az ellenfél, a rendőrség több tucat futballszurkolót őrizetbe vett tömegverekedés miatt.

PMFC: hatalmas verekedés, 44 drukkert őrizetbe vettek Pécsen

Verekedés miatt őrizetbe vett a rendőrség negyvenegy horvát és három magyar szurkolót szombaton egy pécsi futballmeccsen – közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon.

Brazília: ünnepelt a labdaszedő, egy játékos megverte – videó

Brazíliában, a Mato Grosso do Sul állami első osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában botrányban fulladt a Comercial–Operário FC derbi (1–0), mivel a második félidő hosszabbításának legvégén a vendégek egyik játékosa, Jeferson Reis megtámadta az egyik labdaszedőt.

Videó: gól, 9 piros lap – botrányba fulladt a brazil meccs

Egészen hihetetlen jelenetsorok játszódtak le Brazíliában, a Vitória–Bahia Baiano állambeli labdarúgó-mérkőzésen. Vinícius Goes Barbosa de Souza tizenegyese után elindult ünnepeltetni magát, azonban az ellenfél kapusának, Fernandónak ez nem tetszett, és szóvá is tette… Az ezt követő eseményeket meg sem próbáljuk szavakban leírni – kilenc piros lap és egy félbeszakított mérkőzés lett a csörte végeredménye.

Szerbia: brutális tömegverekedés a belgrádi örökrangadón

A lelátón történt verekedések ismét háttérbe szorították a labdarúgást a Crvena zvezda és a Partizan Beograd 156. örökrangadóján, amely 1–1-re végződött. Vérrel borított arcok, megvert, illetve fél- és teljesen meztelenre vetkőztetett huligánok – nagyjából ilyen és ehhez hasonló felvételek járták be a szerb sajtót az elmúlt 24 órában.

Profi boksz: óriási bunyó a címmeccsen – a közönség soraiban

Szombat este Stuttgartban, a veretlen török Avni Yildirim (16–1–0, 10 K. O.) ellen tette kockára az IBO nagyközépsúlyú bajnoki címét Chris Eubank Jr. (26–1–0, 20 K.O.).

Videó: óriási tömegverekedés tört ki a baseballmeccsen

Óriási tömegverekedés tört ki az észak-amerikai profi baseball-ligában (MLB) a Detroit Tigers–New York Yankees találkozón.

Videó: megdobták a klasszist, tömegverekedés lett belőle

Óriási tömegverekedés tört ki az észak-amerikai profi baseball-ligában (MLB) a Washington Nationals–San Francisco Giants találkozón.

Videó: óriási tömegbunyó, tíz piros lap egy román meccsen

Brutális tömegverekedésbe torkollott egy román negyedosztályú labdarúgó-mérkőzés.

Megyei foci: lábtörés, tömegbunyó a meccsen – súlyos eltiltások

Óriási balhé volt a Komárom-Esztergom megyei II. osztályú Banai KSK–Koppánymonostori SE labdarúgó-mérkőzésen.

Videó: ha így fejbe rúgnak valakit, abból tömegbunyó lesz. Az lett

Óriási tömegverekedés tört ki az Egyesült Államok és Bahrein U19-es válogatottjának mérkőzésén. 3–1-es bahreini vezetésnél az egyik bahreini játékos labdával fejbe rúgta az egyik földön fekvő amerikait. Nem is kellett több, hatalmas balhé kerekedett, volt olyan pillanat, hogy legalább 35-en voltak érintettek a két csapatból.

Eb 2016: újabb nagy verekedés, de egy figura elvitte a show-t – videó

Lassan minden napra jut egy újabb érthetetlen szurkolói balhé a franciaországi Európa-bajnokságon. A helyszín ezúttal Marseille egyik tere volt, ahol a békésen iszogató futballrajongók és pihenő családok egyszer csak egy csatamezőn találták magukat, mivel francia huligánok egy csoportja kiprovokálta a verekedést az angol szurkolókból. A felvétel leghumorosabb pillanata, amikor az egyik férfi menti a sörét az asztalról.

Videó: hevesi tömegbunyó – egymást rugdosták a pályán

Tömegverekedés tört ki az Atkári SE–Hevesi LSC II. Heves megyei III. osztályú labdarúgó-mérkőzésen. A hevesifoci.hu információi szerint a vendég csapat több játékosát az egri kórházban látták el. Volt, akinek a bordája sérült meg, akadt olyan, akinek az ujja törött el a balhéban. Sohajda László játékvezető hat piros lapot osztott ki, mielőtt beszüntette a találkozót.

Németország: tömegverekedés Berlinben, egy labdarúgó kórházban

Brutális verekedés tört ki vasárnap az amatőr Berlin-ligában a Berliner SC és a Sparta Lichtenberg labdarúgó-mérkőzés lefújását követően, miután az egyik hazai szurkoló berohant a pályára és megtámadta Steven Rosenkrantzot, a Sparta játékosát. Pillanatok alatt elszabadult a pokol, több tucat néző esett egymásnak a gyepen, a rendőrség vetett véget a káosznak.

Kína: tömegverekedés a női kosármeccsen - 23 eltiltott

A Kínai Kosárlabda-szövetség (CBA) eltiltással sújtott 23 női játékost, aki tömegverekedésbe keveredett egy bajnoki mérkőzésen.

Videó: mindössze 12 kiállítást hozott a tömegbunyó

Ez a hét sem múlik el tömegverekedés nélkül az argentin labdarúgó-bajnokságban. A Deportivo Roca és a Cipolletti közötti harmadosztályú derbi 67 percig tartott, és 12 kiállítással zárult.

A szerb-albán balhé fotókon és videón: székkel vert játékos, lincshangulat

Bár az UEFA honlapjáról ezt nem tudnánk meg, ritka csúnya balhé miatt szakadt félbe a kedd esti, eleve robbanásveszélyes Szerbia–Albánia Eb-selejtező. Pedig vendégdrukkerek nem is lehettek jelen... Mint arról beszámoltunk, a botrány egy Nagy-Albánia sziluettjét hordozó drón beröptetésével és leszedésével kezdődött, a pokol nagyon gyorsan elszabadult. Az UEFA fegyelmi bizottságának nem lesz könnyű dolga – a balhéról készült képek pedig finoman fogalmazva is ijesztőek.

Videó: lányt gáncsolt el az edző, nagy bunyó lett belőle

A Costa Rica-i labdarúgó-szövetség két évre eltiltotta Paul Mayorgát, az LD Alajuelense női labdarúgócsapatának edzőjét, miután az egyik mérkőzésen gonosz módon elbuktatta a mellette elfutó lányt, aki nagyot esett, s emiatt tömegverekedés tört ki a pályán. „Ez egy ösztönös reflex volt... A lábam magától mozgott. Nem én kerestem a problémát, a probléma jött hozzám” – mondta az edző, aki nem érzi vétkesnek magát a történtek miatt.