NB I: az Újpest 26 nap után döntetlennel tért vissza

Hiába vezetett egészen a 91. percig, nem tudta megnyerni a Paks elleni bajnokiját a labdarúgó NB I-ben szereplő, a csapatot sújtó koronavírus-fertőzés miatt 26 nap után először pályára lépő Újpest.

Az Újpest 26 napnyi kihagyás után jó játékkal, de döntetlennel tért vissza az NB I-be

18 éves idegenbeli nyeretlenségét törné meg az MTK az örökrangadón

A 12. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, igaz, a csapatok közül csak négy játszott eddig teljes kört, azaz 11 mérkőzést. Az egy meccsre a csapatot sújtó koronavírusos esetek miatt nem kiálló, kettőt ellenfele beleegyezésével elhalasztó Újpest a Paks ellen „tér vissza”, a második helyen álló Kisvárda a Budafokot fogadja, a listavezető Ferencváros az MTK-val játszik örökrangadót, de lesz borsodi derbi (Mezőkövesd–DVTK) is.

NB I: Nagy segítséget kapott a Kisvárda a játékvezetőtől – Bognár György

A Kisvárda hazai pályán 3–1-re legyőzte a Paksi FC-t a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Ismét nyert a Kisvárda, három gólig meg sem állt a Paks ellen

A Kisvárda hazai pályán 3–1-re legyőzte a Paksi FC-t a labdarúgó NB I 11. fordulójának nyitó mérkőzésén, ezzel előrelépett a második helyre, ahol ott is maradhat, amennyiben vasárnap a Mol Fehérvár nem tud nyerni a DVTK ellen.

NB I: a Kisvárda hazai pályán nyert a Paks ellen

A Kisvárda hazai pályán 3–1-re legyőzte a Paksi FC-t a labdarúgó NB I 11. fordulójában.

Fővárosi csapat másfél éve nem verte meg az FTC-t, összejön-e a Honvédnak?

A sok örömöt hozó válogatott meccsnapok után folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei: a 11. fordulóval lezárul az első kör, ám az közel sem teljes az elhalasztott találkozók miatt. A fordulót három napra széthúzva rendezik meg, a legnagyobb presztízsmérkőzés az éllovas Ferencváros és a kieső helyen álló Budapest Honvéd összecsapása. A vasárnapra kiírt Újpest FC–ZTE FC találkozót elhalasztották a lila-fehéreket sújtó koronavírusos esetek miatt. Az Újpest halasztást kért, a ZTE ebbe beleegyezett, a mérkőzést december 23-án pótolják.

El Hadji Diouf csődöt mondott, kínai légióst igazolt a Fradi

Nemrégiben elindult sorozatunkban megvizsgáljuk, hogy a közelmúltbeli első osztályú labdarúgó-bajnokságokban milyen szerepet töltöttek be a sokszor emlegetett légiósok. Felelevenítünk remek játékosokat és olyan külföldieket is, akik csak átszállójegyet váltottak a magyar futballba, és méltán szőttek fátylat illó évek az emlékükre. Ezúttal a 2009–2010-es NB I-es idényt idézzük fel.

Paks: Élveznem kell a futballt – Bognár György

Az élvonalba tizenhat év után visszatérő Bognár György a Paks filozófiájától függetlenül a magyar labdarúgókban bízik.

NB I: Mint egy igásló, hihetetlen, mennyit dolgozik – Tusup Hahnról

Shane Tusup a Blikknek Hahn János munkamorálját dicsérte, miután a Paksi FC játékosa négy gólt szerzett a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I legutóbbi fordulójában.

NB I: Megtalált párszor a labda… – Hahn János a mesternégyeséről

Az első 20 perc után már három (Hahn-)góllal vezetett a Paks a Puskás Akadémia ellen az NB I 10. fordulójában, és ugyan kétszer is szépítettek a vendégek, nem lehetett megállítani a tolnaiakat, akik hat találattal fejezték be a meccset. A meccs után a 4 gólt szerző Hahn Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja.

NB I: Páncsicstól Hahn Jánosig – a huszonhat 10-es listája

Lapunk a lehető legmagasabb osztályzattal, 10-essel honorálta Hahn János szombati klasszis teljesítményét, a Puskás Akadémia ellen (6–2) szerzett négy gólt. A paksi csatár a 26. a sorban, akit a Nemzeti Sport ezzel az érdemjeggyel tüntetett ki 1967 óta.

NB I: Gondolkozom a jövőn, de ez a klubon is múlik – Hornyák

Az első 20 perc után már három (Hahn-)góllal vezetett a Paks a Puskás Akadémia ellen az NB I 10. fordulójában, és ugyan kétszer is szépítettek a vendégek, nem lehetett megállítani a tolnaiakat, akik hat találattal fejezték be a meccset. A meccs után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: kiütéses győzelmet aratott a Paks a Puskás ellen

Az első 20 perc után már három (Hahn-)góllal vezetett a Paks a Puskás Akadémia ellen az NB I 10. fordulójában, és ugyan kétszer is szépítettek a vendégek, nem lehetett megállítani a tolnaiakat, akik hat góllal fejezték be a meccset.

Hahn vezérletével a Paks hat gólt szerzett a Puskás Akadémia ellen

A Fradi a hullámvölgyben lévő Mezőkövesd ellen közelíthet a 60-hoz

Négy mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I a hétvégén, a 10. fordulóval. A 10. kör nyitó mérkőzése a DVTK–Újpest lenne, ám a vendégek szerdán tudatták, nem tudnak kiállni a találkozóra a koronavírusos esetek miatt. Az Újpest kérte a mérkőzés elhalasztását, ám a DVTK nemet mondott – az MLSZ pedig utóbbinak ítélte oda a 3 pontot. A Budafoki MTE–Budapest Honvéd mérkőzést elhalasztották a kispestieket sújtó koronavírusos esetek miatt, az újonc igent mondott a halasztási kérelemre. Az igen jó passzban levő Paks a Puskás Akadémiát fogadja, az MTK a második helyezett Fehérvárt, a listavezető Ferencváros pedig a kieső helyen álló Mezőkövesdet.

NB I: Ez nem szárnyalás, ma közepes teljesítményt nyújtottunk – Bognár György

A Budafok kétszer is vezetést szerzett az első félidőben odahaza a Paks ellen, amely még a szünet előtt fordított, és 3–2-re meg is nyerte a találkozót a labdarúgó NB I 9. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: legyőzte a Budafokot a Paks, és a dobogóra ugrott!

Újabb győzelmével dobogóra lépett a Paks!