Döntetlent játszottak a Rijeka vendégeként Kleinheislerék

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, az 1. HNL 13. fordulójának egyik legjobban várt mérkőzésén a Rijeka az Eszéket fogadta, és az izgalmas találkozó 1–1-es döntetlenre végződött.

Magyarország nyerte Az évszázad mérkőzését, 4:2 a félidőben, a vége 6:3!

Az elmúlt 90 évben nem kapott ki odahaza nem brit csapattól a futball tanítómestere, az angol válogatott, de aztán találkozott a Sebes Gusztáv vezette magyar válogatottal, és nagy meglepetésre vereséget szenvedett a Wembley-ben, ráadásul 6:3-ra nyertek a magyar legények! Ráérzett az angol sajtó, amely már régóta Az évszázad mérkőzéseként beszélt erről a találkozóról, csak azt nem sejtette, hogy egy Aranycsapat születésének lehettünk szemtanúi.

Nagyon közel a csodához: vezetett a Juventus otthonában a Fradi...

A magyar bajnok Ferencváros Torinóban a hajrában kapott találattal 2–1-es vereséget szenvedett a Juventus ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű négyesében, a csoportkör 4. fordulójában. A kvartett másik összecsapásán a Barcelona idegenben könnyedén, 4–0-ra legyőzte az ukrán Dinamo Kijevet. Sikerével a Juve és a Barca is bebiztosította a továbbjutását a nyolcaddöntőbe.

Három góllal kikapott a Diósgyőr Fehérváron

A Mol Fehérvár FC odahaza 3–0-ra legyőzte a kiesés ellen harcoló Diósgyőrt a labdarúgó NB I 11. fordulójában.

A Ferencváros legyőzte idegenben a Budapest Honvédot

A labdarúgó NB I 11. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros 1–0-ra legyőzte idegenben a Budapest Honvédot, ezzel megerősítette első helyét a tabellán.

Nemzetek Ligája: B-ből az A-ba, itt is az európai elitben a válogatottunk!

A labdarúgó Nemzetek Ligája B-divíziójának 3. csoportjában a sorozatban hatodik mérkőzésén is veretlenül maradó magyar válogatott hazai pályán Sigér Dávid és Varga Kevin góljával 2–0-ra legyőzte Törökországot, míg Szerbia 5–0-ra kiütötte Oroszországot, így a mieink a csoport élén zártak, és feljutottak az A-ligába.

Mit beléptünk, bevetődtünk az álmok kapuján: Eb-résztvevő a válogatott!

A magyar labdarúgó-válogatott huszáros hajrával megfordította az Izland elleni Eb-pótselejtezőt, és 2–1-es sikerével kiharcolta a kontinenstornán való részvételt.

Az első félidőben a Ferencváros, a másodikban Szappanos parádézott

A Ferencváros hazai pályán 3–0-ra legyőzte az első félidőben rengeteget hibázó Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel még biztosabbá tette a helyét a tabella élén.

A roppant tartalékos MTK legyőzte a bajnoki címre törő Mol Fehérvárt

A nagyon tartalékos MTK hazai pályán 3–1-re legyőzte a bajnoki címre törő Mol Fehérvár FC-t a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

BL, G-csoport: a Juventus három góllal győzött a Ferencváros ellen

A Juventus simán, 4–1-re győzött a Ferencváros vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti csoportmérkőzésén a Puskás Arénában.

Érvényesült a papírforma, három góllal kikapott a Ferencváros

A Juventus 4–1-re győzött a Ferencváros vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti csoportmérkőzésén a Puskás Arénában.

Kleinheislerék ezt is behúzták, sorozatban hatodszor nyert az Eszék!

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, az 1. HNL-ben az NK Osijek a Lokomotiva Zagrebet fogadta korábbról elhalasztott mérkőzésen, és Kleinheisler László csapata 2–1-re nyert, nem cáfolva rá remek formájának hírére.

A DVTK is lőtt kapufát, de a Kisvárda nyerte a keleti rangadót

Eseménytelen első félidőt követően a folytatásban megszerezte a vezetést a Kisvárda a DVTK ellen az NB I 9. fordulójában, és bár rengeteg helyzete volt a vendégeknek, több kapufát is lőttek, nem tudtak egyenlíteni (1–0).

NB I: tartalékos Újpest, MTK-győzelem a Megyeri úton

A sok-sok koronavírus-fertőzött miatt roppant tartalékosan felálló Újpest nem tudott csodát tenni, az MTK biztosan győzött a Megyeri úton a labdarúgó NB I 9. fordulójában (0–4).

Újabb győzelmével dobogóra lépett a Paks!

A Budafok kétszer is vezetést szerzett az első félidőben odahaza a Paks ellen, amely még a szünet előtt fordított, és 3–2-re meg is nyerte a találkozót a labdarúgó NB I 9. fordulójában.

Mol Fehérvár–FTC: kétgólos rangadó a két aranyesélyestől

A Mol Fehérvár FC odahaza 1–1-et játszott a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 9. fordulójának nagy rangadóján.

Továbbra sem megy a Mezőkövesdnek – a fehérváriak nagy örömére

Továbbra sem megy az immáron a kiesés ellen harcoló múlt idénybeli meglepetéscsapatnak, a Mezőkövesdnek, amely odahaza 2–1-re kikapott a bajnoki címre törő Mol Fehérvártól a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

Ferencváros–Újpest: 16 ezer néző, remek hangulat, gólok, piros lap...

A Ferencváros nyerte az Újpest ellen a derbit, a zöld-fehérek 2–0-ra győztek odahaza a labdarúgó NB I 8. fordulójának nagy rangadóján.

Ezúttal nem kapott ki az MTK a Kisvárdától

A labdarúgó NB I 8. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kisvárda 1–1-es döntetlent játszott az MTK otthonában. A két csapat eddigi három élvonalbeli mérkőzését rendre a Kisvárda nyerte meg, ez volt tehát a kék-fehérek első pontja a rétközi csapat ellen.

Morata-duplával nyert Kijevben a Juventus

A Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában, a G-csoportban a Juventus Álvaro Morata két góljával könnyedén legyőzte a Dinamót Kijevben.