Továbbra sem megy odahaza a bajnokságban a Mol Fehérvárnak

A labdarúgó NB I 24. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár már két góllal is vezetett a Paks ellen odahaza, de a vége 2–2 lett. A fehérváriak idén még nyeretlenek odahaza a bajnokságban.

Nemcsak fordítani, nyerni is tudott Pakson az Újpest

A labdarúgó NB I 23. fordulójában a Paks hazai pályán nagy meglepetésre 3–1-re kikapott az Újpesttől.

Hiába vezetett két góllal az örökrangadón a Fradi, a vége iksz

A labdarúgó NB I 23. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros hiába vezetett már két góllal is az MTK otthonában, a kék-fehérek egyenlíteni tudtak. A mérkőzés 2–2-re végződött, a csereként beálló Róbert Mak büntetőjét kivédte a hajrára fordulva a hazai kapus, Milan Mijatovics, a ráadásban pedig Tokmac Nguen elképesztően nagy helyzetet puskázott el.

Gazdag-duplával sikerült fordítania a Honvédnak a Puskás Akadémia ellen

Bár megszerezte a vezetést a Puskás Akadémia a Honvéd ellen az NB I 23. fordulójában, Gazdag Dániel előbb egy fejessel kiegyenlített, majd büntetőből rúgott góllal megszerezte a második, győzelmet jelentő gólt is csapatának (1–2).

Kétszer is egyenlített a Mezőkövesd a Diósgyőr otthonában

A labdarúgó NB I 23. fordulójának nyitó mérkőzésén a Diósgyőr 2–2-t játszott odahaza a Mezőkövesddel az élvonal borsodi rangadóján. A vendégek kétszer is egyenlíteni tudtak.

MTK–Mezőkövesd: abszolúte igazságos döntetlen!

Pénteken elkezdődött a labdarúgó NB I 22. fordulója, az MTK gól nélküli döntetlent játszott odahaza a Mezőkövesddel.

Mol Fehérvár: tavaszi menetelés helyett vesszőfutás?

A Mol Fehérvár hiába szerzett hamar vezetést, hazai pályán 2–1-re kikapott a sokkal lelkesebb MTK-tól a labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén.

Rangadót nyert a Fradi – máris eldőlt a bajnoki cím sorsa?

A Ferencváros nyerte meg a forduló rangadóját a Mol Fehérvár ellen, a címvédő odahaza 2–0-ra győzött. A fehérváriak rengeteg hibával és egy piros lappal segítették a zöld-fehéreket, akik már 16 pontos előnnyel vezetik a tabellát. A Puskás Akadémia előtt – a felcsútiakkal azonos pontszámmal álló Fehérvár visszacsúszott a harmadik helyre.

Lendületben: négy gólt szerezve nyert a Paks

A Paks 4–1-re legyőzte odahaza a Budafokot a labdarúgó NB I 20. fordulójában, a hazaiak ezzel a három ponttal felléptek a tabella negyedik helyére.

Tovább menetel a Mezőkövesd, most a Honvéd bánta

A Mezőkövesd 2–1-re legyőzte odahaza a vártnál gyengébb futballal kirukkoló Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 20. fordulójában.

Háromgólos győzelemmel használta ki riválisa vereségét a Ferencváros

Az 5. fordulóból most bepótolt NB I-es mérkőzésen a Budafok 3–0-ra kikapott odahaza a címvédő és éllovas Ferencvárostól.

A Kisvárda megszakította a Fehérvár veretlenségi sorozatát

A Kisvárda hazai pályán 2–1-re nyert a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 5. fordulójából bepótolt mérkőzésen. A hazai együttes ezzel pontot tett a Vidi négymeccses veretlenségi sorozata végére. Nem mellékesen először győzte le az élvonalban a fehérváriakat.

Bomba meglepetés: az FTC hazai pályán kikapott a Diósgyőrtől!

A Ferencváros hazai pályán meglepetésre 1–0-ra kikapott a DVTK-tól a labdarúgó NB I 2. fordulójából most bepótolt mérkőzésen, ezzel a címvédő elszenvedte első vereségét a szezonban, egyszersmind 61 bajnoki után szenvedett ismét vereséget odahaza.

Az Újpest nyerte a Honvéd elleni (kiesési) rangadót

Az Újpest 2–1-re megverte odahaza a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 16. fordulójának nagy rangadóján és záró mérkőzésén.

Izgalmas hajrá után a Ferencváros legyőzte odahaza a Budafokot

Tovább menetel a címvédés felé a Ferencváros, amely 2–1-re megverte odahaza az újonc Budafokot a labdarúgó NB I 16. fordulójában.

Sorozatban hatodik bajnokiját is megnyerte a Ferencváros

A Ferencváros 3–1-re nyert Pakson a labdarúgó NB I 15. fordulójában, a hazaiak Bognár György irányításával először kaptak ki a saját pályájukon.

Amikor kellett, megrázta magát a Ferencváros, és győzött is

A bajnoki címvédésre hajtó Ferencváros megrázta magát a második félidőben, két gólt szerzett, így könnyedén nyert (2–0) odahaza a Zalaegerszeg ellen a labdarúgó NB I 14. fordulójában.

Újpest–Puskás Akadémia: mondhatni, papírforma szerint

Továbbra sem megy az Újpestnek, a lila-fehérek a 14. forduló nyitó mérkőzésen kikaptak odahaza a Puskás Akadémiától. A PAFC sorozatban negyedszer verte meg idegenben az Újpestet, a lila-fehérek október 17. óta nyeretlenek.

Elszállt a remény, a Ferencváros kikapott Kijevben

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 6. fordulójában a Ferencváros idegenben 1–0-ra kikapott a Dinamo Kijevtől, így a negyedik helyen végzett, az Európa-ligában pedig az ukrán együttes folytathatja a szereplését. A kvartett másik mérkőzésén a Juventus 3–0-ra nyert a Barcelona vendégeként, ezzel megszerezte a csoportelsőséget.

A Ferencváros ismét győzni tudott a Diósgyőr ellen

Szerhij Rebrov, a Ferencváros ukrán vezetőedzője már a kijevi mérkőzésre tartalékolt, de a zöld-fehérek három gólt szerezve simán nyertek 3–1-re a DVTK otthonában a labdarúgó NB I 13. fordulójában.