Elképesztő hajrában nyert Dániában a Telekom Veszprém

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában az A-csoportban a Telekom Veszprém 31–30-ra győzött Dániában, a GOG vendégeként. A győztes gólt másodpercekkel a mérkőzés vége előtt szerezte a magyar csapat.

Vezéráldozat: Gulácsi megsérült, de fontos győzelmet aratott a Leipzig

A labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportkör 3. fordulójában az F jelű négyesben a Leipzig 3–1-re legyőzte odahaza a Celticet, és megszerezte első pontjait ebben a kiírásban.

Nem tudott nyerni odahaza a Real Madrid az Osasuna ellen!

A La Liga 7. fordulójában a Real Madrid nagy meglepetésre nem tudta megverni odahaza az Osasunát, a mérkőzés 1–1-re végződött. A tabella élén maradt az FC Barcelona.

Fordított a Sepsi idegenben a Hermannstadt ellen

A román labdarúgó SuperLiga 12. fordulójában az eddig veretlen Hermannstadt 2–1-re kikapott a Sepsi OSK-tól.

Gólt ajándékozott a DAC-nak a Liptovsky Mikulás

A Fortuna Liga 12. fordulójában a DAC 1–0-ra nyert idegenben a sereghajtó Liptovsky Mikulás vendégeként.

Kleinheisler gyönyörű gólt fejelt, könnyedén nyert az Eszék

A horvát 1. HNL 11. fordulójában az Eszék hazai pályán 4–1-re megverte a Lokomotiva Zagrebet.

Újabb szegedi vereség a Bajnokok Ligájában

A szünetben mindössze egygólos hátrányban állt a Pick Szeged a THW Kiel otthonában, végül ötgólos vereséget szenvedett a Bajnokok Ligájában, így továbbra is a 7. helyen áll a B-csoportban.

Morata a 88. percben betalált Portugáliában, továbbjutottak a spanyolok!

Portugália Spanyolországgal vívott csoportelsőségről döntő rangadót a labdarúgó Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában – a mérkőzést Álvaro Morata a 88. percben szerzett góljával a vendégek nyerték meg.

Legyőzte az ősi riválist Hollandia, és a csoport élén végzett

Hollandia 1–0-ra megverte odahaza az örök rivális Belgiumot a Nemzetek Ligája A-ligájába, és bejutott a sorozat négyes döntőjébe! Lengyelország a kieső Wales elleni 1–0-s győzelemmel biztosította harmadik helyét a csoportban.

A gyengén futballozó spanyolok kikaptak odahaza Svájctól

Spanyolország 2–1-re kikapott odahaza Svájctól a Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában, és mivel a portugálok nyertek Csehországban, a csoportelsőségről a jövő heti portugál–spanyol rangadó dönt majd.

Hihetetlen végjátékban kapott ki a Ferencváros a Bresttől

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Brest 21–20-ra nyert Érden a Ferencváros vendégeként az A-csoport harmadik fordulójában.

Tovább menetel a Real Madrid, legyőzte az Atléticót is

A madridi derbin a Wanda Metropolitanóban a Real Madrid 2–1-re legyőzte a házigazda Atlético Madridot a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában.

Kleinheisler csereként szállt be, győzött idegenben az Osijek

A horvát NK Osijek 1–0-ra nyert idegenben a Gorica ellen az 1. HNL 10. fordulójában.

Topolya, a házigazdák réme: újabb idegenbeli TSC-siker

A lucsáni Mladoszt vendégeként is bizonyította a Topolyai SC, hogy miért tart valamennyi együttes attól a találkozótól, amikor az észak-bácskai együttest fogadja a saját közönsége előtt. A TSC 5–2-re nyert a szerb Szuperliga 12. fordulójában, így a hét idegenbeli mérkőzésén három győzelmet és négy döntetlent jegyzett, ez utóbbiak közé tartozik a Crvena zvezda és a Partizan elleni bravúros pontszerzés is.

A hajrá a Realé volt: kikapott Madridban az RB Leipzig

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában a Real Madrid 2–0-ra legyőzte odahaza az RB Leipziget.

A szünet utáni volt a Barca igazi arca, kikapott a Szeged

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 1. fordulójában a Pick Szeged 35–28-ra kikapott odahaza a sorozat egyik esélyesétől, a Barcától.

Lewandowski elpuskázott helyzetekkel tért vissza, győzött a Bayern!

A Bayern München 2–0-ra megverte odahaza a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának második fordulójában.

US Open-döntő: nem egymást, magukat kellett legyőzni

A New Yorkban megrendezett tenisztorna, a US Open női egyes döntőjében a világelső, kétszeres Grand Slam-győztes lengyel Iga Swiatek két játszmában legyőzte a második GS-döntőjében szereplő tunéziai Onsz Dzsaburt.

Kalmár csereként beállva gólt lőtt, de a végén egyenlítettek a szakolcaiak

Ugyan Kalmár Zsolt a jubileumi, 100. szlovák bajnoki meccsén gólt szerzett, de a Dunaszerdahely az utolsó percben elvesztette a győzelmét. Így Szakolcán a Fortuna liga 10. fordulójában az 1–1 után csak egy pontot szerzett a DAC.

Kellett egy kis szerencse is: győzött a Sepsi a 113 perces csatában

A román SuperLiga 10. fordulójában a Sepsi 2–1-re nyert a sereghajtó Chindia Targoviste otthonában.

Kézilabda Eb: Tudta-e?