Könnyed győzelem, tovább harcol a dobogóért az Osijek

A horvát 1. HNL 19. fordulójában az NK Osijek 2–0-ra megverte az NK Goricát.

A 26. percben lefújták a Sepsi meccsét a vendégultrák magyarellenes rigmusai miatt!

A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Superliga) 23. fordulójában a Sepsi OSK hazai pályán csapott össze az FCU Craiovával. A találkozó mindössze 26 percig tartott, mivel az olténiai drukkerek magyarellenes rigmusai miatt a játékvezető 0–0-s állásnál először félbeszakította, majd le is fújta a mérkőzést!

Hiába vezetett az Atlético a Real Madrid ellen, kiesett

A spanyol labdarúgó Király-kupában a legjobb négy közé jutott az odahaza az Atlético Madridot 3–1-re legyőző Real Madrid.

Dembélé góljával nyert, és továbbjutott a Barcelona

Az FC Barcelona 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot a spanyol Király-kupa negyeddöntőjében.

Felállt kétgólos hátrányból, és továbbjutott a Real Madrid!

A Real Madrid kétgólos hátrányból felállt a Villarreal otthonában, így továbbjutott a legjobb nyolc csapat közé a spanyol Király-kupában.

Barcelona: itt a Messi-korszak utáni első kupasiker!

A Barcelona nyerte meg a spanyol Szuperkupát, miután a Szaúd-Arábiában rendezett döntőben 3–1-re megverte a Real Madridot.

Történelmi siker, megvan a 200. győri győzelem a BL-ben!

A női kézilabda Bajnok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában a Lokomotiva Zagreb otthonában 27–16-ra nyert a Győri Audi ETO KC, ezzel megszerezte a 200. győzelmét a sorozatban – ilyen messzire még egyetlen csapat sem jutott el a BL-ben!

Öt perc alatt fordított a United, megnyerte a manchesteri derbit!

A Premier League 20. fordulójában a Manchester United 2–1-re megverte odahaza a városi rivális Cityt.

Hat sérülés, tizenegyesek: döntőbe jutott a Real Madrid

A spanyol Szuperkupa elődöntőjében a Real Madrid hosszabbítás után, tizenegyesekkel legyőzte a Valenciát, a döntőben a Betis vagy a Barcelona vár rá.

Rangadót nyert Madridban a Barcelona!

A spanyol La Liga 16. fordulójának rangadóján az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra kikapott az FC Barcelonától.

Jól szállt be a Grealish, Mahrez duó, kikapott a Chelsea

Az erősen tartalékos Chelsea 1–0-ra kikapott odahaza a Manchester Citytől a Premier League 19. fordulójában.

Idegtépő hajrá után döntetlenre végzett Bukarestben a Veszprém

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 10. fordulójában a Telekom Veszprém 31–31-re végzett a Dinamo Bucuresti otthonában.

A Ferencváros ismét kikapott a CSM Bucuresti-től

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 8. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria 33–29-re kikapott odahaza a román CSM Bucuresti csapatától.

Tíz góllal nyert odahaza a BL-ben a Telekom Veszprém

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a 9. fordulóban a Telekom Veszprém hazai pályán 32–22-re megverte a lengyel Orlen Wisla Plockot.

A Kielce még nagy falat volt a Szegednek a BL-ben

Az egyre jobb formában játszó Pick Szeged hazai pályán háromgólos vereséget (28–31) szenvedett a BL-győzelmet megcélzó Kielce ellen. A lengyel csapat taktikusan játszva végig tartotta előnyét a többet hibázó, de semmiképpen sem alárendelt szerepet mutató hazaiak ellen.

Fantasztikus mérkőzésen elvette a Rapid veretlenségét a Győr!

A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a Győri ETO 32–30-ra megverte odahaza a sorozatban korábban még veretlen  Rapid Bucuresti-et.

Veszprém: oda a veretlenség, jobb és lelkesebb volt a PPD Zagreb

A Telekom Veszprém 29–26-ra kikapott a PPD Zagreb otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 8. fordulójában, így elszenvedte első vereségét ebben az idényben a sorozatban.

Győzelemmel búcsúztatta az évet a Dunaszerdahely

A Dunaszerdahelyi AC 1–0-ra legyőzte a Rózsahegy együttesét a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) 11. fordulójából bepótolt mérkőzésen. Idén már nem játszik több tétmérkőzést a DAC.

Piqué piros lappal búcsúzott (végleg), fordított a Barcelona!

A La Liga 14. fordulójában az Osasuna 2–1-re kikapott odahaza a Barcelonától.

A Rayo Vallecano elvette a Real Madrid veretlenségét!

A Real Madrid 3–2-re kikapott a Rayo Vallecano otthonában a La Liga 13. fordulójában, ezzel elszenvedte első vereségét ebben a bajnokságban.

Kézilabda Eb: Tudta-e?