-->
NB I: Meccs előtt elmentem biliárdozni, olyan stresszes voltam – Vida Máté a visszatérésről

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Vasas hazai pályán a félidei 1–0-s vezetés után döntetlenre végzett a Zalaegerszeggel. Az angyalföldi csapat így továbbra is nyeretlen, de feljött a 11. helyre. A találkozó után Vida Mátéval beszélgetett az NSO Tv stábja, aki a Vasas színeiben több mint négy év után játszott az NB I-ben, de élvonalbeli bajnokin is 27 hónappal ezelőtt kezdett legutóbb.

NB I: Ebből lehet építkezni – Kondás a Vasas 6. döntetlenje után

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Vasas hazai pályán a félidei 1–0-s vezetés után döntetlenre végzett a Zalaegerszeggel. Az angyalföldi csapat így továbbra is nyeretlen, de feljött a 11. helyre. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: a Vasas vezetésről ikszelt otthon a Zalaegerszeggel

Kilencedikre sem jött össze a győzelem a Vasasnak, egy pontot hazavitt a ZTE

Már néggyel is vezetett a DVSC, mégis szoros lett a Honvéd elleni meccs

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Debreceni VSC az első félidőben bő negyedóra alatt elhúzott 3–0-ra a Honvéd ellen, sőt, a szünet után már 4–0-ra is vezettek a hazaiak, ám a Honvéd három gólt lőve szorossá tette a mérkőzést, de egyenlíteni már nem tudott. Ezzel a 4–3-as győzelemmel mutatkozott be tehát a debreceniek kispadján Szrdjan Blagojevics vezetőedző.

NB I: látványos öngól lett a kisvárdai védő mozdulatából – videó

Mint beszámoltunk róla, az Újpest FC 4–0-ra legyőzte a Kisvárdát a labdarúgó NB I 9. fordulójában. Az első gól nem akármilyen öngól lett, Milos Vranjanin talált a saját kapujába.

Megrázta magát az Újpest, négy gólt vágott a Kisvárdának!

A labdarúgó NB I 9. fordulójában az Újpest FC hazai pályán 4–0-ra legyőzte a sorozatban harmadik vereségét elszenvedő Kisvárdát.

DVSC: Blagojevicsnek nem szegi kedvét, hogy a bennmaradásért küzd

A Honvéd ellen mutatkozik be Szrdjan Blagojevics, a DVSC múlt héten kinevezett szerb vezetőedzője, aki stabilizálná csapata helyét a magyar élvonalban, amelyről kizárólag pozitív benyomásai vannak.

NB I: Nem volt pánik, éreztük, hogy tudunk fordítani – Waltner

Waltner Róbert, a Paksi FC vezetőedzője büszke rá, hogy több, sérülés miatt hiányzó játékosa nélkül is legyőzte együttese a Mezőkövesdet pénteken az NB I 9. fordulójának nyitó mérkőzésén. Kuttor Attila úgy véli, a fejpárbajok döntöttek a tolnaiak javára.

NB I: kikapott odahaza a Mezőkövesd a Pakstól

A labdarúgó NB I 9. fordulójának nyitó mérkőzésén a Mezőkövesd hazai pályán 2–1-re kikapott a Pakstól.

Hiába lőtt gólt már az első percben a Mezőkövesd, kikapott

NB I: története legjobb rajtja után várja a Kecskemét a Fradit

Háromhetes szünet után folytatódik a labdarúgó NB I, hogy aztán a katari világbajnokság rajtjáig ne legyen megállás, és másfél hónap alatt nyolc fordulót játsszanak le a csapatok. Az ismét háromnapos  9. körben két edző is debütál, a Mezőkövesdre visszatérő Kuttor Attila péntek este a Paks, a Debrecen szerb mestere, Szrdjan Blagojevics szombaton a Bp. Honvéd ellen irányítja új csapatát. Vasárnap az ősz meglepetéscsapata, az újonc Kecskemét eddigi legjobb rajtjával a háta mögött fogadja a még hibátlan Ferencvárost, a Fejér megyei rangadón pedig első idegenbeli pontjára hajt a Vidi a Puskás Akadémia otthonában.

NS-klub: Halmosi Péter nem akart edző lenni, de a pályán ott segít, ahol tud

A mérkőzés legjobbjának választotta lapunk Halmosi Pétert az 1999. augusztus 14-én játszott Haladás-Milos–Szeged LC (2–1) NB I-es bajnoki mérkőzésen. A szombathelyiek 19 éves középpályása pályafutása első élvonalbeli gólját szerezte, és máig jól emlékszik a pillanatra.

William Gallas üzenete a magyar fiataloknak: Higgyetek magatokban!

William Gallas egy éve dolgozik a ZTE FC-nél utánpótlásedzőként, lapunknak adott exkluzív interjújában beszélt a zalaegerszegi munkájáról, a világbajnokságról, az Aranylabdáról, valamint a magyar válogatottról is.

FTC: Tele vagyunk energiával, az önbizalmunk rendben – Knoester

A magyar nyelvvel meggyűlik a baja, de a helyi ételeket már megkedvelte Mats Knoester. A Ferencváros holland légiósa tudja, sűrű másfél hónap vár a csapatra, és nem veszik félvállról a kecskemétiek elleni vasárnapi bajnokit.

A Ferencvárosnak gigászi szakadékot kell átugrania

Alig zárták le magukban a szurkolók a nyári átigazolási őrületet, máris követhették a bajnokságok és a nemzetközi kupák feszes menetét, és fél szemmel már a világbajnokság híreit lesik – de a Nemzetek Ligája hozta szusszanásnyi szünet adott egy kis időt arra, hogy megnézzük, hogyan zajlott az átigazolási időszak Dél-Amerikában és a topligák alatti topklubokban, és természetesen érdemes mindezt magyar szemüvegen át tenni.

NB I: elkészült a 14–16. forduló részletes programja

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága csütörtök délelőtt elkészítette a labdarúgó NB I 14–16. forduló közötti hivatalos menetrendjét. A mérkőzéseket november 5. és 13. között rendezik. Két bajnoki egy időben lesz: a DVSC–Mezőkövesd és a Ferencváros–Paks. A 16. forduló után téli szünetre vonulnak a csapatok, január végén indul újra a bajnokság.

Fehérvár: gyűjtést szerveztek az agydaganattal diagnosztizált játékosnak

Májusban agydaganatot diagnosztizáltak a Mol Fehérvár FC 2018-ban U14-es bajnoki címet szerző tehetségénél, Horváth Máté Bendegúznál, akinek kemoterápiás kezelésére egy jótékonysági árverésen gyűjtött pénzt a Fejér megyei klub Fiola Attila, Nego Loic és Stopira mezeivel.

NB I: elkészült újabb három forduló részletes programja

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága kedden délelőtt elkészítette a labdarúgó NB I 11-13. forduló közötti hivatalos menetrendjét. Az október 23-i nemzeti ünnepen nem rendeznek mérkőzést, így azok a vasárnapi találkozók másnap, hétfőn kerülnek sorra. Ahogy eddig is, továbbra is minden bajnokit élőben tűz a műsorára az M4 Sport televízió.

Kézilabda Eb: Tudta-e?