Női kosár NB I: magabiztos pécsi siker a Vasas ellen

A PEAC-Pécs hazai pályán 12 pontos győzelmet aratott a Vasas Akadémia felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén. A mezőny legeredményesebb játékosa a vesztes fővárosiak amerikai légiósa, Brianna Fraser volt 21 ponttal.

Női kosár NB I: a ZTE a Vasas Akadémia ellen sem tudott nyerni

A Vasas Akadémia 82–74-re legyőzte a ZTE-t a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár NB I: 110 pontig jutott a PEAC a sereghajtó ellen

A PEAC-Pécs 110–47-re verte meg a még mindig nyeretlen ZTE-t, míg a Csata hazai pályán 54–42-re legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Női kosár NB I: kiütéses soproni siker a PEAC-Pécs ellen

A listavezető Sopron 88–53-ra nyert a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

Női kosár NB I: győzött a Győr a fővárosban

A Győr 83–71-re győzött a Vasas vendégeként a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár NB I: a PEAC-Pécs sem tudta megállítani a Sopront

A Sopron Basket 72–53-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I keddi játéknapján.

Női kosár NB I: a Cegléd megóvta a Szekszárd ellen elvesztett meccset

A női kosárlabda NB I szombati játéknapján lejátszott Cegléd–Szekszárd mérkőzést követően a hazaiak jelezték, megóvják a találkozót, mert a találkozó 51. percében a szabályok által megengedettnél több, négy nem hazai nevelésű játékosuk volt egyszerre a pályán. A kérdés, hogy a magyar válogatott Goree Cyesha annak számít-e.

Női kosár NB I: a rangadót is simán nyerte a hibátlan Sopron

A Szekszárd hozzáállása dicsérhető, ám a Sopron Basket nem hagyott kétséget afelől, hogy jóval előrébb jár riválisánál: a soproniak hazai pályán 79–56-ra legyőzték vendégüket a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár: két kulcsjátékosával is hosszabbított a Sopron

A Sopron Basket női kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Briann January és Gabby Williams is hosszabbított a gárdával.

Női kosár NB I: a Sopron sima sikerrel kezdte az évet

A női kosárlabda NB I-ben az első vasárnapi bajnoki mérkőzésen az idényben még hibátlan Sopron Basket a BEAC Újbuda otthonába látogatva kezdte az új évet, s 51–24-es félidei vezetés után végül 77–52-re győzött.

Női kosárlabda NB I: négypontos Szekszárd-siker a Csata ellen

A női kosárlabda NB I szombati játéknapján az Atomerőmű KSC Szekszárd 87–83-ra győzte le a Ludovika-FCSM Csatát.

Női kosár NB I: újabb sima Sopron-siker, 12/12 a mérleg

Akárcsak kedden, szerdán is megmérkőzött egymással a Sopron és a Cegléd a női kosárlabda NB I-ben, és a címvédő soproniak ismét fölényes győzelmet arattak (74–51), azaz 12 meccs után is százszázalékosak. Ugyancsak magabiztos győzelmet aratott a Csata a PINKK felett, otthon nyert a TFSE-MTK is, míg a DVTK és a PEAC idegenbeli sikerrel növelte pontjai számát.

Női kosárlabda NB I: a TFSE-MTK simán legyőzte a Ceglédet

A női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján a TFSE-MTK 71–57-re legyőzte hazai pályán a VBW CEKK Ceglédet.

Női kosár NB I: a Győr és a Csata is vendégként nyert

A Győr a Ceglédet, a Csata az ELTE BEAC-ot győzte le vendégként a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosárlabda: Határ Bernadett hosszabbított a Sopronnal

Határ Bernadett 2022-ig meghosszabbította szerződését a Sopron Basket kosárlabdacsapatánál.

Női kosár NB I: a Szekszárd és a DVTK is könnyedén nyert

Az Atomerőmű KSC Szekszárd 96–62-re nyert a ZTE ellen a női kosárlabda NB I keddi játéknapján.

Női kosár NB I: 26–3-as utolsó negyed a Csata meccsén

A Cegléd az utolsó negyedben nyújtott kiemelkedő játékával győzte le magabiztosan a vendég Csatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén.

Női kosár NB I: a Szekszárd nyerte meg a forduló rangadóját

A Szekszárd szinte végig vezetett, a harmadik negyedben aztán meg is lépett ellenfelétől, és végül 93–79-re győzött a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I szombati rangadóján

Női kosár NB I: a BEAC-ot is legyőzte az éllovas Szekszárd

A listavezető Szekszárd 13 ponttal kerekedett vendéglátója, az ELTE BEAC együttese fölé a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár NB I: ötödik hazai meccsét is megnyerte a PEAC-Pécs

A PEAC-Pécs 76–65-re nyert a Ludovika-FCSM Csata ellen a női kosárlabda NB I keddi játéknapján.