Női kézi: a Győr kétszeres BL-győztesét reaktiválja a Metz

Januártól hivatalosan is a Metz játékosa lesz Yvette Broch, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC női csapatának korábbi játékosa – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

A tartalékos Győri ETO öt góllal legyőzte a Buducsnosztot

A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 9. fordulójában a Győri Audi ETO KC hazai pályán 34–29-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát.

Női kézi BL: nyert Szlovéniában a Ferencváros

A női kézilabda Bajnokok Ligájában kulcsfontosságú meccsre készült Szlovéniában az FTC. Remek zöld-fehér kezdés után a hazaiak feltámadtak, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán, a Ferencváros (26–32). Ezzel véget értek a BL-küzdelmek erre az évre, januárban folytatják.

Szoros első félidő után biztos ferencvárosi győzelem a Krim ellen

A női kézilabda Bajnokok Ligájában kulcsfontosságú meccsre készült Szlovéniában az FTC. Remek zöld-fehér kezdés után a hazaiak feltámadtak, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán, a Ferencváros (26–32). Ezzel véget értek a BL-küzdelmek erre az évre, janárban folytatják.

Női kézilabda: Pena a Fradi BL-riválisához igazolt

A Ferencvárossal azonos Bajnokok Ligája-csoportban szereplő dán Esbjerg a hivatalos honlapján adta hírül, hogy az idény végéig szóló szerződést kötött a Siófokról távozó Nerea Penával. A spanyol kiválóság leigazolását szponzori segítséggel tudta végrehajtani a skandináv csapat.

10 után 13 – a Győr másodszor is simán legyőzte a Dortmundot

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 8. fordulójában a Győri Audi ETO KC 38–25-re legyőzte a Borussia Dortmundot.

Női kézi: Klujber Katrin sajnálja, hogy nem sikerült felvenni a tempót

Mint ismert, a Ferencváros 11 gólos, súlyos vereséget szenvedett Érden a német Bietigheimtől a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 7. fordulójában. A mérkőzést követően a Ferencváros átlövője, Klujber Katrin és a jelenleg a németeknél szereplő, de korábban a Fradiban játszó holland beálló, Danick Snelder is elmondta a véleményét.

Tíz góllal kikapott a „házigazda” Borussia Dortmund Győrben

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri ETO tíz góllal megverte odahaza a német Borussia Dortmundot a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 7. fordulójában.

Női kézi BL: súlyosan megsérült az orosz szupertehetség

Megsérült Jelena Mihajlicsenko, a CSZKA Moszkva női kézilabdacsapatának balátlövője. A 19 éves játékosra hamarosan műtét vár – tudatta a klub honlapja.

Női kézi BL: a Győr kétszer játszik otthon a Dortmunddal

Az Európa Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a Győri Audi ETO KC két, Borussia Dortmund elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésének időpontja megváltozott, ráadásul a magyar együttes nem utazik el Németországba, mind a két összecsapást hazai pályán játszhatja le. A hírt később a győri csapat a hivatalos honlapján erősítette meg.

Női kézilabda BL: simán nyert a Brest és a CSM Bucuresti

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában a CSM Bucuresti és a Brest is simán nyert: a román csapat a Bietigheim, a francia együttes az Odense otthonából hozta el a két pontot.

Női kézilabda BL: vírus után sérülés – Neagu ismét kidőlt

Elsőként a román Digi Sport számolt be róla, hogy megsérült a CSM Bucuresti női kézilabdacsapatának legjobbja, Cristina Neagu, aki így a BBM Bietigheim elleni vasárnapi Bajnokok Ligája-mérkőzésen sem léphet pályára.

Női kézi BL: még a 2–11-es széria is belefért a Metznek

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a francia Metz hazai pályán 31–29-re legyőzte a dán Esbjerget.

Női kézi BL: a második félidőben hengerelt az FTC a Krim ellen

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában a Ferencváros remek második félidei játékának köszönhetően 32–25-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát.

A második félidőben remekelt a Fradi, héttel nyert a Ljubljana ellen

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában a koronavírusból felépült játékosait újból bevető Ferencváros remek második félidei teljesítményének köszönhetően 32–25-re legyőzte a szlovén Krim Ljubljanát.

Női kézi BL: a győzelem megvan, a pénzre még várnak a CSM-játékosok

„Tiszteljétek a munkánkat!” és „Tartsátok be az ígéreteiteket!” feliratú pólókban álltak ki a CSM Bucuresti női kézilabdacsapatának játékosai a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés bemutatására, így tiltakozva a román klubnál lassan megszokottá vált elmaradt fizetések miatt.

Női kézi BL: a kapufán múlt az Esbjerg győzelme; kikapott a Brest

A skandináv rangadón döntetlent játszott egymással a dán Esbjerg és a norvég Vipers a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, a Ferencváros nyolcasában. A B-csoportban a Brest a CSZKA Moszkvától, a Podravka Koprivnica az Odensétől kapott ki hazai pályán.

Bukarestben tisztes helytállásra futotta a tartalékos FTC-től

A nem várt esbjergi diadal után a Ferencváros női kézilabdacsapatára újabb, talán a legutóbbinál is nagyobb erőpróba várt, hiszen a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a román fővárosba látogatott, ahol a CSM Bucuresti volt az ellenfele. Bár az FTC jól tartotta magát és kevés gólt kapott, a vereséget nem kerülhette el.

Női kézi: egy visszatérője már van a Fradinak, halasztják a DVSC-meccset

Egy játékossal bővülő kerettel utazott el az Ferencváros női kézilabdacsapata Bukarestbe, ahol kőkemény feladat vár rá a CSM ellen a Bajnokok Ligája csoportkörében.

Női kézi BL: hétgólos ETO-győzelem a Valcea ellen

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Győri ETO a szünetben még kétgólos hátrányban volt a román Valcea ellen, de a második félidőben ellenállhatatlan teljesítménnyel állva hagyta ellenfelét, és nagyon biztosan nyert.