PL: ezúttal sem tudott betalálni az MU, botlott a Palace-pályán

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 29. fordulójának szerdai játéknapján a Manchester United 0–0-s döntetlent játszott idegenben a Crystal Palace ellen.

PL: az MU kompenzációt kér az Intertől a Lukaku-transzfer miatt – sajtóhír

A Corriere dello Sport információi szerint a Premier League-ben szereplő Manchester United kompenzációt kér a Serie A-ban listavezető Intertől, miután a milánói klub nem fizette ki időben Romelu Lukaku vételárának utolsó részletét. Az olasz lap szerint Lautaro Martínezt, vagy Milan Skriniart szeretné megszerezni az Intertől az angol együttes.

PL: Guardiola már a Man. United elleni derbire koncentrál, Bartomeuról is beszélt

Mint beszámoltunk róla, a Manchester City hazai pályán 4–1-es győzelmet aratott a Wolverhampton Wanderers felett az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) keddi mérkőzésén. Pep Guardiola a meccs utáni sajtótájékoztatón nem a klubrekorddal, sokkal inkább a soron következő mérkőzés, a Manchester United elleni derbi adta lehetőséggel foglalkozott, valamint kitért az FC Barcelona korábbi elnökének letartóztatási ügyére is.

PL: óriási balhé tört ki Angliában a Chelsea–MU után!

Mint arról beszámoltunk, a Chelsea gól nélküli döntetlent játszott a Manchester Uniteddel az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójában. És bár gól nem született a rangadón, bőven van miért beszélni a találkozóról. Jobban mondva egy meg nem adott tizenegyesről…

PL: gól nélküli döntetlent játszott a Chelsea és az MU

A Chelsea gól nélküli döntetlent játszott a Manchester Uniteddel az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójában. Ez volt a két csapat idénybeli második 0–0-s találkozója, ami történelmi tett a PL-ben.

Dupla nullás ügynökök: PL-történeti, gól nélküli döntetlen a Chelsea–MU-n

Európa-liga: Man. United–Milan a nyolcaddöntő slágerpárharca!

Péntek délután elkészítették a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének párosítását, melynek slágerpárharca a Manchester United és az AC Milan összecsapása lesz. Az Arsenal az előző idényhez hasonlóan ismét összekerült az Olympiakosszal, az AS Roma a Sahtar Donecket kapta ellenfélül, míg a Tottenham Hotspur a Dinamo Zagrebbel találkozik márciusban.

Videó: repülő térdrúgással terítette le ellenfelét Lindelöf

A Manchester United akár meg is nyerhette volna a Real Sociedad elleni Európa-liga-párharc második mérkőzését (0–0), ha nem érvénytelenítik Axel Tuanzebe gólját Victor Lindelöf repülő térdrúgása után. Az MU védője a baszkok futballistáját, Jon Bautistát „iktatta ki” az MMA-ból ismert mozdulattal egy szögletnél, amiért utólag sárga lapot kapott, és csapattársa gólját is érvénytelenítették.

Az Arsenal kiejtette a Benficát, 16 között az MU és az Ajax is

Csütörtökön a labdarúgó Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első körében a párharcok visszavágóját rendezték meg, így kialakul a legjobb 16 mezőnye. Továbbjutott többek között az Arsenal, a Manchester United és az Ajax is, míg meglepetésre egyaránt búcsúzott a sorozattól a Leicester, a Bayer Leverkusen és a Napoli is.

IFFHS: Sir Alex Ferguson minden idők legjobb edzője

A skót Sir Alex Ferguson lett minden idők legjobb edzője a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezetnél (IFFHS), amely az elmúlt negyedszázadban klubedzőként és válogatott szövetségi kapitányként elért eredmények együttes figyelembevételével készítette el a listát.

FFT: Többre számítottam, de újra aláírnék az MU-hoz! – Verón

Juan Sebastián Verón Olaszországban aratott, de Angliában láthatóan nehezen boldogult. Az Estudiantes elnöke azt mondja, ha tehetné, megint belevágna. Csak kicsit másképp...

Kép: az MU tartalék kapusa átvette a 4. játékvezető szerepét

Nem más látta el a Manchester United–Newcastle United (3–1) Premier League-mérkőzésen a negyedik játékvezető feladatát, mint a hazaiak harmadik számú kapusa, Lee Grant. A furcsa helyettesítés oka egyébként egyszerű: a koronavírus-járvány miatti korlátozások következtében a klubok saját embereinek kell feltartania a cserét jelző táblát.

PL: újabb Fernandes-tizenegyesgól, az MU három góllal elintézte a Newcastle-t

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Manchester United 3–1-re legyőzte a Newcastle United együttesét.

Bruno Fernandes az El-ben is győzelemre vezette az MU-t

A Manchester United kiütötte a Real Sociedadot az Európa-liga legjobb 16 csapata közé kerülésért lejátszott párharc első mérkőzésén. A spanyolországi pandémiaszabályok miatt Torinóban rendezett mérkőzésen Bruno Fernandes duplázott, majd Marcus Rashford és Daniel James is bevette az így is több nagy védéssel jelentkező Remiro kapuját.

Bundesliga: a Man. City és a United is ajánlatot tett Comanért – sajtóhír

A Sport Bild beszámolója szerint a Manchester City és a Manchester United továbbra is szeretné megszerezni a Bayern München francia válogatott labdarúgóját, Kingsley Comant. A két angol klub már ajánlatot is tett a 24 éves szélsőért.

MU: szerződést hosszabbított szupertehetségével a klub

Mason Greenwood 2025 nyaráig szerződést hosszabbított a Manchester United labdarúgócsapatával.

PL: pontokat hullajtott az utolsó előtti otthonában az MU

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójának vasárnapi játéknapján a Manchester United idegenben 1–1-es döntetlent játszott a West Bromwich Albion ellen.

Kicsit Scholes, kicsit De Bruyne, száz százalékig Bruno Fernandes

A nyári Európa-bajnokságot megelőzően a Nemzeti Sport Online-on kiemelt figyelmet fordítunk azokra a labdarúgókra, akikkel a kontinensbajnokságon a magyar válogatott tagjainak is meg kell majd küzdeniük. Amolyan portrésorozat keretében szeretnénk bemutatni a portugálok, a franciák és a németek több fontosabb játékosát is. Januárban a Képes Sport mellékletünkben már foglalkoztunk a legutóbbi BL-finálét eldöntő francia Kingsley Comannal, ezúttal pedig Bruno Fernandes útját mutatjuk be, aki egy év alatt valódi vezérré nőtte ki magát a Manchester Unitedben.

FA-kupa: Leicester City–Manchester United a negyeddöntőben

Csütörtök este – még a másodosztályú Barnsley és az élvonalbeli Chelsea nyolcaddöntős összecsapása előtt – az angol Labdarúgó-szövetség elkészítette az FA-kupa negyeddöntőjének párosítását.

Real Madrid: Sergio Ramos nem hosszabbít, irány Manchester? – sajtóhír

Sergio Ramos, a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Real Madrid csapatkapitánya nem hosszabbítja meg szerződését a Cope értesülése szerint. A játékos távozásával kapcsolatban már hosszabb ideje terjengenek pletykák a sajtóban és a közösségi médiában.