Horvát bajnokság: az utolsó fordulóban is nyert az Eszék

A horvát labdarúgó-bajnokság befejező, 36. fordulójában az NK Osijek nem volt tekintettel arra, hogy az Istra a kiesés elkerüléséért küzd, a biztos ezüstérem ellenére is megnyerte a mérkőzést. A találkozón Kleinheisler László szerezte meg a hazaiaknak a vezetést.

Kleinheisler megint gólt lőtt, győzelemmel zárta az idényt az Eszék

Horvát bajnokság: győzött az Eszék Zágrábban

Bár az NK Osijeknek biztos ezüstérmesként nem volt égetően szüksége a három pontra a horvát labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában, mégsem volt tekintettel a kiesés rémétől fenyegetett Lokomotiva Zagrebre, és két góllal nyert.

Gól és gólpassz Kleinheislertől, Zágrábban győzött az Eszék

Bár az NK Osijeknek biztos ezüstérmesként nem volt égetően szüksége a három pontra a horvát labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában, mégsem volt tekintettel a kiesés rémétől fenyegetett Lokomotiva Zagrebre, és két góllal nyert a magyar válogatott középpályás, Kleinheisler László vezérletével.

1. HNL: a Gorica egy góllal legyőzte az Eszéket

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 33. fordulójának pénteki játéknapján az NK Osijek (Eszék) idegenben 1–0-ra kikapott a HNK Goricától (Nagygorica).

Egy gól döntött, a mumus megint legyőzte az Eszéket

Kihagyott büntető és kiállítás volt, gól nem az Eszék rijekai meccsén

A horvát labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában az Eszék 0–0-ra végzett a Rijeka otthonában. A vendégek Kleinheisler Lászlót eltiltása miatt nem nevezhették, Gyurcsó Ádám csereként a kispadon ülte végig a mérkőzést.

Egy gól döntött, az NK Osijek ismét legyőzte a Hajduk Splitet

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 29. fordulójának pénteki játéknapján az NK Osijek (Eszék) idegenben 1–0-ra legyőzte a Hajduk Splitet.

NK Osijek: „Kleinheisler nem képes »normális« gólt lőni”

Mint arról beszámoltunk, az NK Osijek 2–0-ra legyőzte hazai pályán a Lokomotiva Zagrebet a horvát első osztályú labdarúgó bajnokság 26. fordulójában pénteken. Az első találatot a magyar válogatott keretéhez a hétvégén csatlakozó Kleinheisler László szerezte, akit csapattársa, Josip Vukovic méltatott.

Az Eszék a 90. percben mentett pontot a rangadón

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 24. fordulójának vasárnapi játéknapján az NK Osijek (Eszék) hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a HNK Goricával (Nagygorica).

NK Osijek: Bjelica szerint fel tudnak állni a kupafiaskóból

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában az NK Osijek második helyen álló legénysége vasárnap 15 órától sem néz kimondottan egyszerű feladat elé, hiszen a harmadik pozíciót elfoglaló HNK Goricával találkozik.

Az Eszék kétgólos hátrányból fordítva nyert Varasdon

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 23. fordulójának pénteki játéknapján az NK Osijek (Eszék) hiába volt kétgólos hátrányban a szünetben, végül 3–2-re nyert az NK Varazdin (Varasd) otthonában. A Kleinheisler Lászlót és Gyurcsó Ádámot is foglalkoztató eszéki csapat így három ponttal vezeti a bajnokságot a két mérkőzéssel kevesebbet játszó Dinamo Zagreb előtt.

1. HNL: újabb erőpróba előtt az Eszék, Gyurcsó bemutatkozhat

Pénteken az NK Varazdin–NK Osijek összecsapással kezdődik meg a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulója: a varasdiak 18 órától fogadják a bajnoki táblázat második helyén álló Nenad Bjelica együttesét.

Kleinheisler gólt szerzett, az NK Osijek legyőzte a Hajdukot

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 20. fordulójának szombati játéknapján az NK Osijek (Eszék) hazai pályán 2–0-ra legyőzte a szinte a teljes második félidőt emberhátrányban töltő Hajduk Splitet. Az eszéki együttes három ponttal vezeti a tabellát az egy meccsel kevesebbet játszó Dinamo Zagreb előtt.

Horvát bajnokság: az Eszék legyőzte a Slaven Belupót is

Játékra alig alkalmas körülmények között, hatalmas ködben biztosan nyert (3–0) az NK Osijek a Slaven Belupo ellen a horvát bajnokság 19. fordulójában, és a tabella élére ugrott.

Hatalmas ködben nyert az Eszék hazai pályán

Játékra alig alkalmas körülmények között, hatalmas ködben biztosan nyert (3–0) az NK Osijek a Slaven Belupo ellen a horvát bajnokság 19. fordulójában, és a tabella élére ugrott. A meccsen kezdőként lépett pályára Kleinheisler László, aki gólt is szerzett, de les miatt nem adták meg.

Horvát bajnokság: szűken, de nyert az Eszék az Istra ellen

Nagy küzdelemben nyert egy góllal az Eszék

A horvát labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a második helyen álló Eszék az utolsó előtti Istrát fogadta, és nagy nehézségek árán, de egy góllal legyőzte előzetesen gyengébbnek ítélt ellenfelét. A találkozón az utolsó negyedórára pályára lépett Kleinheisler László is.

1. HNL: könnyed eszéki győzelem Zágrábban

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 17. fordulójának pénteki játéknapján az NK Osijek idegenben 3–0-ra nyert a szinte a teljes második félidőt emberhátrányban töltő Lokomotiva Zagreb ellen.