Budapest Honvéd: még él a bizalom Bódog Tamás iránt

Noha a labdarúgó NB I utolsó helyén áll a Budapest Honvéd, nincs edzőváltás, az MTK Budapest elleni mérkőzésen is Bódog Tamás ülhet a kispadon.

NB I: egy góllal győzött a PAFC a Honvéd otthonában

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Drámai befejezéssel nyert a PAFC a Honvéd ellen

18 éves idegenbeli nyeretlenségét törné meg az MTK az örökrangadón

A 12. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, igaz, a csapatok közül csak négy játszott eddig teljes kört, azaz 11 mérkőzést. Az egy meccsre a csapatot sújtó koronavírusos esetek miatt nem kiálló, kettőt ellenfele beleegyezésével elhalasztó Újpest a Paks ellen „tér vissza”, a második helyen álló Kisvárda a Budafokot fogadja, a listavezető Ferencváros az MTK-val játszik örökrangadót, de lesz borsodi derbi (Mezőkövesd–DVTK) is.

Fővárosi csapat másfél éve nem verte meg az FTC-t, összejön-e a Honvédnak?

A sok örömöt hozó válogatott meccsnapok után folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei: a 11. fordulóval lezárul az első kör, ám az közel sem teljes az elhalasztott találkozók miatt. A fordulót három napra széthúzva rendezik meg, a legnagyobb presztízsmérkőzés az éllovas Ferencváros és a kieső helyen álló Budapest Honvéd összecsapása. A vasárnapra kiírt Újpest FC–ZTE FC találkozót elhalasztották a lila-fehéreket sújtó koronavírusos esetek miatt. Az Újpest halasztást kért, a ZTE ebbe beleegyezett, a mérkőzést december 23-án pótolják.

A Fradi a hullámvölgyben lévő Mezőkövesd ellen közelíthet a 60-hoz

Négy mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I a hétvégén, a 10. fordulóval. A 10. kör nyitó mérkőzése a DVTK–Újpest lenne, ám a vendégek szerdán tudatták, nem tudnak kiállni a találkozóra a koronavírusos esetek miatt. Az Újpest kérte a mérkőzés elhalasztását, ám a DVTK nemet mondott – az MLSZ pedig utóbbinak ítélte oda a 3 pontot. A Budafoki MTE–Budapest Honvéd mérkőzést elhalasztották a kispestieket sújtó koronavírusos esetek miatt, az újonc igent mondott a halasztási kérelemre. Az igen jó passzban levő Paks a Puskás Akadémiát fogadja, az MTK a második helyezett Fehérvárt, a listavezető Ferencváros pedig a kieső helyen álló Mezőkövesdet.

Kép: jobbulást kívánt egymásnak az Újpest és a Honvéd

A közösségi médiában kívánt egymásnak jobbulást a koronavírus által sújtott két NB I-es labdarúgócsapat, az Újpest FC és a Budapest Honvéd. A lila-fehér klub kezdte a jókívánságokat, majd a kispestiek köszönetet mondtak, és hasonló jókat kívántak.

NB I: 15 játékos koronás, a Honvéd halasztást kért a Budafoktól

A Budapest Honvéd halasztási kérelemmel élt: a cél, hogy elnapolják a Budafok elleni, eredetileg szombat délutánra kiírt NB I-es labdarúgó-mérkőzést. Az ok természetesen a koronavírus.

NB I: emberhátrányban mentett pontot a Honvéd a Kövesd ellen

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Bp. Honvéd 1–1-re végzett a vendég Mezőkövesddel úgy, hogy több mint 70 percet emberhátrányban játszott.

Tíz emberrel, büntetővel harcolt ki döntetlent a Honvéd a Kövesd ellen

A Barca előtt a Vidi győzte le a Fradit – tud-e ismételni?

BL-mérkőzés után rangadóra készülhet a bajnoki címvédő Ferencváros, az NB I 9. fordulójában ugyanis az első számú trónkövetelő Mol Fehérvár FC vendége lesz. A fordulót dobogós helyről váró Budafoki MTE a Bognár György kinevezése óta veretlen Paksi FC-t fogadja, s jutott erre a körre is egy nagy hagyományú mérkőzés, az Újpest–MTK találkozó.

MK: a Budafok és a PAFC hosszabbítás után jutott tovább

A Magyar Kupa 7. fordulójának szerdai játéknapján az NB I-es csapatok közül nyert a Mol Fehérvár, az MTK, a Zalaegerszeg, a Bp. Honvéd és a Mezőkövesd is, a Budafok és a Puskás Akadémia is hosszabbítás után jutott tovább.

NB I: nem esett gól a Honvéd paksi vendégjátékán

A labdarúgó NB I 8. fordulójában a Paks gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán a koronavírus-járvány miatt tartalékos Bp. Honvéddal, amely a végén közelebb állt a győzelemhez.

A Diósgyőr legutóbbi öt bajnokiján nyeretlen – megtörik-e a rossz széria?

Természetesen a Ferencváros–Újpest derbi körül forog a labdarúgó NB I 8. fordulója, a legnagyobb magyar rangadót szombaton 19.30-tól rendezik meg a Groupama Arénában. A forduló az MTK–Kisvárda összecsapással indul, és a DVTK–Puskás Akadémia találkozóval zárul, az ünnep miatt most nem húzzák szét a fordulót, három mérkőzést szombaton, hármat vasárnap rendeznek meg.

NB I: pozitív koronavírustesztek a Budapest Honvédnál

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd a hivatalos oldalán adott tájékoztatást arról, hogy több játékosának és edzői stábtagjának is pozitív lett a koronavírustesztje.

Honvéd: visszatér a válogatott támadó – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd a hivatalos oldalán számolt be róla, hogy Eppel Márton bő két év után visszatér a klubhoz.

Fordított a Fehérvár a Honvéd ellen, mégis döntetlennel zárult a meccs

Eseménytelen első félidő végén megszerezte a vezetést a Honvéd a Fehérvár ellen az NB I 7. fordulójában, majd a folytatásban a vendégek három perc alatt fordítottak, ám kapushiba miatt döntetlen lett a meccs vége.

Makulátlan mérlegének megőrzésére hajt az FTC Kisvárdán

A válogatott mérkőzések után a labdarúgó NB I a 7. fordulóval folytatódik. A Ferencváros nyitja a fordulót Kisvárdán, a Mol Fehérvár FC zárja a Honvéd ellen. Az MTK és a DVTK kieső helyről próbál elmozdulni – idegenbeli meccseken.

Honvéd: az AS Románál folytatja a fiatal kapus – hivatalos

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy kölcsönadta az AS Romának a 17 éves kapusát, Megyeri Gábort. A hírt az olasz együttes a hivatalos Twitter-oldalán erősítette meg, hozzátéve: a többszörös magyar utánpótlás-válogatott kapus először a klub tartalékcsapatában kap lehetőséget a bizonyításra.

Honvéd: volt válogatott csatár csatlakozik Bódog Tamás stábjához

Klausz Lászlóval bővült a Budapest Honvéd NB I-es csapatának szakmai stábja – jelentette be a kispesti klub a hivatalos honlapján.