Futsal NB I: kialakult a felső- és az alsóház mezőnye

A férfi futsal NB I-ben már a 19. fordulóban eldőlt, hogy melyik hat csapat folytathatja a felsőházban a 22 fordulós alapszakasz után.

Futsal: Kecskemétre igazolt Falcao korábbi csapattársa

A férfi futsal NB I-ben jelenleg harmadik helyen álló ScoreGoal Kecskemét hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződtette a 34 éves brazil centert, Maico Juliano Fendrichet, akivel az idény végéig szóló kontraktust kötött, hosszabbítási opcióval.

Futsal NB I: a sérült Dróth nélkül is nyert idegenben a Haladás

Sérült csapatkapitánya, Dróth Zoltán nélkül is győzni tudott az Aramis otthonában a Haladás a futsal NB I 17. fordulójában. A tabella utolsó helyán álló ELTE-BEAC hazai pályán 3−2-re kikapott a Magyar Futsal Akadémia együttesétől.

Futsal NB I: 13 gólos meccsen győzte le az Újpestet a Berettyó

A DEAC 3–3-as döntetlent játszott a Veszprémmel, míg a Berettyóújfalu 7–6-ra nyert az Újpest otthonában a futsal NB I szombati játéknapján.

Futsal NB I: nyert a Nyírbátor és a Kecskemét

A futsal NB I 17. fordulójának pénteki mérkőzésein a Nyírbátor és a Kecskemét aratott győzelmet a Nyíregyháza és a Rubeola FC ellen.

Futsal NB I: a Haladás hatot vágott a Berettyóújfalunak

A futsal NB I 15. fordulójában a Haladás 6–2-re kiütötte a Berettyóújfalut, a DEAC 7–0-s verést mért a Rubeola FC-re. Az Aramis SE 5–3-ra legyőzte a Nyíregyházát, míg a Kecskemét 9–3-ra megverte idegenben az ELTE-BEAC-ot.

Futsal NB I: a Veszprém simán legyőzte az Újpestet

A Veszprém győzelmével folytatódott a férfi futsal NB I 15. fordulója: a bajnokság élén álló együttes ezúttal idegenben nyert, méghozzá az Újpest ellen (3–6).

Futsal NB I: a Nyíregyháza idegenben verte a Berettyót

A férfi futsal NB I 14. fordulójában bőséggel potyogtak a gólok, a hat meccsen összesen 42 találat született.

Futsal NB I: rangadót nyert a Haladás; Kecskemét-siker

5–0-ra ütötte ki a második helyen álló Veszprémet a hazai környezetben játszó, negyedik helyezett Haladás a futsal NB I pénteki játéknapjának rangadóján. A nap másik mérkőzésén a Kecskemét két kapott gólra hattal válaszolt Nyírbátorban és három ponttal gazdagodott.

Futsal NB I: a DEAC hatgólos döntetlent játszott az Újpesttel

A futsal NB I 12. fordulójában a hétfő esti mérkőzésen mindenhol papírforma-eredménnyel zárultak. A DEAC és az Újpest nem bírt egymással, hatgólos csatában végeztek döntetlenre.

Futsal NB I: a Veszprém átgázolt a Nyíregyházán

A futsal NB I 12. fordulójában a Veszprém 4–0-ra kiütötte Nyíregyházát. A Rubeola FC 4–4-es döntetlent játszott Nyírbátorral.

Futsal NB I: megállíthatatlan a Berettyóújfalu, először nyert a Rubeola

Nem történt változás a futsal NB I tabellájának élén a 10. fordulóban, miután a listavezető Berettyóújfalu hazai pályán 5–3-ra legyőzte a Kecskemétet a hétfői játéknapon. Első sikerét aratta az idényben a Rubeola, amely Nyíregyházán gyűjtötte be a három pontot.

Futsal NB I: a Nyírbátor legyőzte a BEAC-ot

A Nyírbátor 2–1-re megverte az ELTE-BEAC együttesét a futsal NB I 10. fordulójában, pénteken.

Futsal NB I: a Berettyóújfalu sorozatban hatodszor is nyert

Rafinha duplájával a Berettyóújfalu 2–1-re legyőzte vendégét, a DEAC-ot hétfő este, és sorozatban hatodik győzelmével visszavette az első helyet a futsal NB I tabelláján. Fölényes idegenbeli sikerével az Aramis feljött a harmadik helyre.

Futsal NB I: magabiztos Haladás-siker a forduló első meccsén

A futsal NB I 8. fordulójának első mérkőzésén a Haladás 4–1-re győzte le hazai pályán az Újpestet. A gólokat Dróth Zoltán, Szalmás Zoltán, Sipos Gergő és Rutai Balázs szerezte, majd Arnon Cassemiro Santos öngólja jelentette a szépítést az Újpest számára.

Futsal NB I: már a 6. fordulóban megszületett az idény gólja? – videó

Lehet, hogy már a 6. fordulóban megszületett az idény legszebb találata a futsal NB I-ben. Az Á Stúdió Futsal Nyíregyháza játékosa, Krajnyák Zsolt ugyanis óriási gólt ollózott a Nyírbátor elleni, 5–2-es nyíregyházi sikerrel végződő megyei rangadón: egy előrepasszt a kaputól kilenc méterre, háttal állva pörgetett fel magának, majd a labdát gyönyörű, ollózós mozdulattal lőtte a kapu bal oldalába.

Futsal NB I: kiütéssel nyert a Haladás és az Újpest is

A férfi futsal NB I 5. fordulójában a Haladás 8–1-re nyert a Nyíregyháza ellen, a Veszprém 5–2-es diadalt aratott az ELTE-BEAC ellen. Az Újpest sem kegyelmezett a Magyar Futsal Akadémiának, 7–2 lett a vége.

Futsal NB I: győzött az MVFC, döntetlent játszott a Rubeola

A futsal NB I 3. fordulójában az MVFC Berettyóújfalu Nyíregyházán aratott 5–2-es győzelmet, a nap második meccsén pedig hiába vezetett az ELTE-BEAC és a Rubeola FC is felváltva, 3–3-as döntetlen lett a vége.

Futsal: Cassemiro a Haladásban folytatja – hivatalos

Arnon Santos Cassemiróval lett teljes a bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes Haladás VSE NB I-es futsalcsapatának kerete. A 25 éves brazil az olasz első osztályból igazolt Szombathelyre – olvasható a klub honlapján.

Futsal: ez a tizenkét csapat indul az NB I-ben

Tizenkét csapattal indul az idény augusztus közepén a férfi futsal NB I-ben.

Kézilabda Eb: Tudta-e?