Futsal MK: a Veszprém hosszabbítás után nyerte meg a finálét

A Veszprém nyerte a futsal Magyar Kupa 2020–2021-es kiírását, miután a vasárnapi döntőben hosszabbítás után 7–4-re legyőzte a Berettyóújfalut.

Futsal MK: Berettyóújfalu–FTC meccs a nyolc között

Berettyóújfalu–Ferencváros rangadót rendeznek a futsal Magyar Kupa negyeddöntőjében – számolt be a Magyar Labdarúgó-szövetség.

Futsal MK: hatot lőtt, nyolc közé jutott az FTC

Utolsóként a Ferencváros futsalcsapata jutott a Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásának negyeddöntőjébe. A zöld-fehér együttes idegenben a TFSE-t győzte le 6–2-re, úgy, hogy az első félidő végén még 2–2 volt az állás.

Futsal MK: a Haladás kilenc, az Újpest öt gólt lőve jutott tovább

A Haladás VSE idegenben a Mád ellen, az Újpest hazai pályán az élvonalbeli rivális Aramis ellenében jutott a legjobb nyolc közé a futsal Magyar Kupában.

Futsal: a Berettyóújfalu nyerte meg a Magyar Kupát

A Berettyóújfalu nyerte a férfi futsal Magyar Kupát, mivel vasárnap a szigetszentmiklósi döntőben hosszabbítás után 4–3-ra legyőzte a Veszprémet.

Futsal MK: a Haladást már nem kapta el a Rubeola, kiütéses szombathelyi siker

A Haladás Dróth Zoltán vezérletével 7–1-es győzelmet aratott az NB II Keleti csoportjában szereplő Rubeola FC Csömör ellen a futsal Magyar Kupa döntőjében.

Futsal MK: Dróth gólja döntött; NB II-es csapat a fináléban

A futsal Magyar Kupa nyíregyházi négyes döntőjének elődöntőjében a Haladás 3–2-re megverte az NB I-ben listavezető Berettyóújfalut. A szombathelyi csapat győztes gólját a 35. percben Dróth Zoltán szerezte.

Futsal MK: kisorsolták az elődöntő párosítását

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) szerdán elkészítette a futsal Magyar Kupa elődöntőinek párosítását.

Futsal MK: kiesett a Berettyó, szétlövés után búcsúzott az FTC

A Berettyóújfalu és a Ferencváros sem jutott be a legjobb nyolc közé a futsal Magyar Kupában: előbbi csapat Dunakeszin szenvedett 5–1-es vereséget, míg a Ferencváros szétlövéssel maradt alul a Nyírgyulaj vendégeként. A Rába ETO a második félidőben szerzett gólokkal győzte le a Dunaferrt, az Aramis 20-szor vette be a Kelen SC kapuját.

Futsal MK: az ETO egymás után negyedszer örülhetett a végén

Egymás után negyedszer nyerte meg a futsal Magyar Kupát a Rába ETO, miután a döntőben 9–2-re legyőzte a Dunaferrt.

Futsal MK: címvédés a nőknél, ismét az Astra örülhetett

A címvédő Astra 6–1-re legyőzte a Hajdúböszörményt a Gyöngyösön rendezett női futsal Magyar Kupa négyes döntőjének fináléjában, ezzel sorozatban negyedszer hódította el a trófeát.

Kilencet vágva, álomgólokkal – ismét MK-győztes az ETO

Futsal MK: a Dunaújváros nyolc góllal legyőzte az FTC-t

A Dunaújváros 2–0-s félidő után 8–0-ra legyőzte a Ferencvárost a futsal Magyar Kupa elődöntőjében, így vasárnap a Fejér megyei csapat találkozik a Rába ETO-val a vasárnapi döntőben Gyöngyösön.

Futsal MK: Dróth nélkül is gond nélkül döntős a Rába ETO

A Rába ETO 7–5-re legyőzte az MVFC-Berettyóújfalut a futsal Magyar Kupa elődöntőjében. A Kazahsztánba szerződő Dróth Zoltán nélkül játszó győriek a második félidőben elhúztak ellenfelüktől, 7–3-as előnyük csak az utolsó percekben olvadt kétgólosra. A másik gyöngyösi elődöntőben az NB I negyedik heklyén álló Dunaújváros 8–0-ra legyőzte az NB II nyugati csoportját százszázalékos mérleggel vezető FTC-t.

Futsal MK: Dróth nélküli ETO, korábbi edzője ellen az FTC

A futsal Magyar Kupa négyes döntőjének hétvégéjén szombaton az elődöntőket rendezik meg. A férfiaknál az egyik ágon sokan előrehozott finálénak tartják a címvédő Rába ETO és az MVFC-Berettyóújfalu összecsapását, a másikon pedig a másodosztályú Fradi meglepné az NB I egyik élcsapatát, a Dunaferrt.

Futsal MK: meglepetésre készül a másodosztályú Fradi

Szombaton és vasárnap Gyöngyösön rendezik a futsal Magyar Kupa elődöntőit és döntőit. Szombaton a férfiaknál az ETO a Berettyóújfaluval, míg a másodosztályban szereplő Ferencváros a Dunaújvárossal küzd meg a döntőbe jutásért. A nőknél a Hajdúböszörmény az Astrával, a Tolna pedig az ETO-val találkozik az első napon.

FTC: a hó miatt nem utazik el a futsalcsapat az MK-mérkőzésre

Nem utazik el Zalaegerszegre, a Göcsej elleni Magyar Kupa-negyeddöntő mérkőzésre a Ferencváros futsalcsapata.

Futsal MK: Zalaegerszegre megy a Fradi a négy közé jutásért

Elkészült a férfi futsal Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolása. A legjobb nyolc közé egyedüliként jutott be másodosztályúként a Ferencváros, a zöld-fehérek a zalaegerszegi Göcsej SK-n keresztül juthatnak be az elődöntőbe. A címvédő Rába ETO a Nyírgyulajjal játszik, Csömörre látogat a Berettyóújfalu, míg az NB I-ben jelenleg második Dunaferr a harmadik helyezett Haladással küzd meg.

Futsal MK: a Fradi 6–0-s sikerrel jutott tovább

A Ferencváros a népligeti Sporttelepen 6–0-ra legyőzte a TFSE együttesét a férfi futsal Magyar Kupa első fordulójában. A Fradiban Fehér Krisztián négy gólt jegyzett, míg Karacs Dániel duplázott.

Futsal MK: szenzációs félidő - az ETO kiütötte az MVFC-t

A Rába ETO nyerte a futsal Magyar Kupa „előrehozott fináléját” az MVFC-Berettyóújfalu ellen, miután elképesztő második félidőt produkálva megfordította a találkozót. A másik elődöntőben a Veszprém legyőzte a csömöri Rubeolát, így készülhet a győriek elleni fináléra.