Angol Ligakupa: az MU lesz a Newcastle ellenfele a döntőben

Az első összecsapást idegenben 3–0-ra nyerte meg a Manchester United a Nottingham Foresttel szemben az angol Ligakupa elődöntőjében, így csoda kellett volna a továbbjutáshoz a PL-újonctól. Ez végül nem jött össze, sőt: az MU a visszavágót is megnyerte (2–0), így készülhet a Newcastle United elleni döntőre.

Angol Ligakupa: a Newcastle kettős győzelemmel döntős

Az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének második mérkőzésén a Newcastle United 2–1-re legyőzte a Southamptont, s 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba.

Angol Ligakupa: hármat rúgott Nottinghamben, fél lábbal döntős az MU

Magabiztos győzelmet aratott a Manchester United a Nottingham Forest vendégeként az Angol Ligakupa elődöntőjének első felvonásán.

Videó: pápá! A Newcastle játékosa heccelésből integetett a Soton kiállítottjának

Mint beszámoltunk róla, a Newcastle United 1–0-ra legyőzte idegenben a Southamptont az angol Ligakupa elődöntőjének első meccsén. A mérkőzés hajrájában Duje Caleta-Car megkapta a második sárga lapját is (VIDEÓ ITT!), így az utolsó perceket emberhátrányban játszották a hazaiak. Paprikás hangulatú volt a meccs: előbb Bruno Guimaraes üvöltött a kiállított játékos az arcába, aztán Jacob Murphy integetett neki.

Angol Ligakupa: a Newcastle nagy lépést tett a döntő felé

Az angol Ligakupa elődöntőjének odavágóján a Newcastle United 1–0-ra legyőzte a Southamptont idegenben.

Videó: „Csak egy sz.r Lambert vagy” – Haalandot gúnyolták a Soton-drukkerek

Mint ismert, az angol labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjében a Southampton hatalmas meglepetésre 2–0-ra legyőzte a Manchester Cityt. A mérkőzés végén a hazai szurkolók annyira jól érezték magukat, hogy még Erling Haalandon is viccelődtek. Videó!

Angol Ligakupa: Ten Hag fantasztikus gesztust tett az MU-drukker Charlton-edzőnek

Mint arról beszámoltunk, a Manchester United 3–0-ra legyőzte az Old Traffordon a harmadosztályú Charltont az angol Ligakupa negyeddöntőjében, és bejutott a legjobb négybe, ahol majd a Nottingham Foresttel csap össze. A Charltont irányító Dean Holden hatalmas MU-szurkoló, ezzel pedig Erik ten Hag is tisztában volt, aki a mérkőzés után meghívta őt egy sörre, valamint Carringtonba is – írja a manutd.com.

Angol Ligakupa: az MU a Nottingham Foresttel játszik az elődöntőben – sorsolás

Sorsoltak az angol Ligkupában: a Manchester United a Nottingham Foresttel, a Newcastle United a Southamptonnal találkozik az elődöntőben.

Angol Ligakupa: a Soton kiejtette a Man. Cityt, elődöntős a Nottingham

Hatalmas meglepetés született az Angol Ligakupa negyeddöntőjének szerdai játéknapján: a nagy esélyes Manchester City idegenben kikapott a Southamptontól, így Pep Guardiola együttese búcsúzott a sorozattól. A Nottingham Forest tizenegyespárbajban ejtette ki a Wolverhamptont.

Angol Ligakupa: Antony parádés gólt lőtt, nyert az MU – videó

Az angol Ligakupa negyeddöntőjében a Manchester United 3–0-ra legyőzte a harmadosztályú Charltont, míg a Newcastle kétgólos sikert aratott a Leicester ellen.

Videó: az MU-szurkolók új dalt írtak Cristiano Ronaldóról

Mint ismert, Cristiano Ronaldo elhagyta a Manchester Unitedet, így a Burnley elleni szerdai angol Ligakupa-nyolcaddöntőn (2–0) értelemszerűen már nem volt a keret tagja. A Viva Ronaldo című dalt nem is lehetett hallani a nézőtérről, viszont egy újat igen. Az alábbi nóta arról szól, hogy a szurkolókat nem érdekli Ronaldo, ahogyan Ronaldót sem érdeklik a szurkolók. A drukkereket csak egy dolog érdekli: az MUFC.

Angol Ligakupa: álomsorsolás Manchester vörös felén; a City utazik

A Manchester City továbbjutásával kialakult a legjobb nyolc mezőnye a labdarúgó angol Ligakupában. A csütörtöki nyolcaddöntős mérkőzés után megtartották a negyeddöntő a sorsolását az Etihad Stadionban.

Angol Ligakupa: City továbbjutással zárult a Pool elleni csúcsrangadó

Az Angol Ligakupa utolsó nyolcaddöntőjében a Manchester City hazai pályán fogadta a Liverpoolt. A végletekig kiélezett találkozót 3–2-re a manchesteri gárda nyerte.

Visszatért a klubfutball! Ötgólos mérkőzésen győzte le a City a Poolt az Angol Ligakupában

Az Angol Ligakupa nyolcaddöntőinek zárásaként a Manchester City hazai pályán lépett pályára a Liverpool ellen. A manchesteri kékek már a tizedik percben megszerezték a vezetést Haaland góljával és végül egy végletekig kiélezett, öt gólt hozó mérkőzésen 3–2-es győzelmet arattak és továbbjutottak az Angol Ligakupa negyeddöntőjébe.

MU: Ten Hag a parádés gólt szerző Rashfordot méltatta

Mint ismert, az angol Ligakupában a Manchester United 2–0-a legyőzte a másodosztályú Burnleyt az Old Traffordon. A találkozó után Erik ten Hag a fantasztikus gólt szerző Marcus Rashfordot méltatta.

Angol Ligakupa: az MU legyőzte a Burnleyt, kiesett a Brighton

A Manchester United hazai pályán 2–0-s győzelmet aratott a másodosztályú Burnley ellen, így bejutott a legjobb nyolc közé az Angol Ligakupában. A szerdai játéknapon a Nottingham Forest a Blackburn Rovers otthonában vívta ki a továbbjutást, míg a Brighton alacsonyabb osztályú ellenfelével szemben búcsúzott a sorozattól.

Angol Ligakupa: a Leicester és a Newcastle is bejutott a negyeddöntőbe

Az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében a Leicester City 3–0-ra nyert a Milton Keynes Dons vendégeként, míg a Southampton hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lincolnt. Egygólos sikert aratott a Newcastle United, kettővel nyert a Wolverhampton Wanderers.

Angol Ligakupa: Bruno Fernandes röhejes műesése kiakasztotta a kommentelőket

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United hazai pályán 4–2-re legyőzte az Aston Villát, és továbbjutott az Angol Ligakupa legjobb 16 együttese közé. A portugálok világbajnoki keretébe bekerült Bruno Fernandes góllal és gólpasszal zárt – ehelyett azonban röhejes műesése szolgáltat témát a közösségi médiában.

Angol Ligakupa: hat gól a második félidőben – továbbjutott az MU

A Manchester United hazai pályán 4–2-re legyőzte az Aston Villát és továbbjutott az Angol Ligakupa legjobb 16 együttese közé. A birminghami csapat derekasan küzdött, de nem tudott mihez kezdeni a lendületbe jövő hazaiakkal.

Angol Ligakupa: kiesett az Arsenal és a Tottenham, a City legyőzte a Chelsea-t

A Brighton idegenben 3–1-re legyőzte az Arsenalt az angol labdarúgó Ligakupa szerdai játéknapján, ezzel elütötte a Premier League éllovasát a nyolcaddöntőbe jutástól. A Manchester City 2–0-s győzelemmel búcsúztatta a Chelsea-t, a Liverpool tizenegyesekkel verte meg a Derby Countyt. Az élvonal csapatai közül kiesett még a Tottenham, a West Ham United, a Crystal Palace és a Leeds United is.

Kézilabda Eb: Tudta-e?