NBA: 21 ponttal megverte a Milwaukeet a Celtics, legyőzte a Memphist a GSW

Tartalékosan is behúzta a rivalizálás újabb felvonását a Warriors, a Boston 139 pontot dobott a Bucksnak, a Dallas egy 51 pontos negyeddel múlta felül a Lakerst, a Sixers remek játékkal győzött New Yorkban, a Denver–Phoenix rangadón pedig hosszabbítás döntött. Ez történt az NBA karácsonyi játéknapján.

Gyász: 31 évesen halt meg a Super Bowl-győztes futó, Ronnie Hillman

Ronnie Hillman, a 2015-ös Super Bowl-győztes Denver Broncos kezdő futója szerdán, mindössze 31 esztendősen életét vesztette a veserák egy ritka fajtája miatt, amivel augusztus óta küzdött.

NFL: hatalmas fordítással nyert a címvédő Rams

A címvédő Los Angeles Rams 17–16-ra nyert a vendég Las Vegas Raiders ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) 14. játékhetének csütörtöki mérkőzésén.

NBA: bajnokesélyesek csatája? A Celtics alaposan kiütötte a Sunst – videók

Tizenegy mérkőzést rendeztek magyar idő szerint kedd éjjel az észak-amerikai kosárliga (NBA) alapszakaszában, közülük is kiemelkedett a Boston Celtics–Phoenix Suns rangadó, amit a tavalyi döntős kiütéssel megnyert (125–98). A szupersztárjait nélkülöző Los Angeles Lakers kikapott, a New Orleans Pelicans továbbra is szárnyal, a Utah Jazz pedig elképesztő fordítást mutatott be a Golden State Warriors ellen.

NHL: szétlövéssel győzött Dallasban a Minnesota, nyert a Red Wings is

A Minnesota Wild szétlövésben 6–5-re legyőzte a házigazda Dallas Stars együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, ezzel sorozatban negyedik meccsét nyerte meg. Egymás után három vereség után ezúttal összejött a siker a Detroit Red Wingsnek, amely a Columbus Blue Jackets otthonában diadalmaskodott 4–2-re.

NBA: a Bucksé a Mavs elleni rangadó, megint remekelt a Boston – videók

Nagy meccset nyert New Yorkban a Memphis, megközelítette a 140 pontot a GSW, harminccal győzött a tartalékos Sixers, Atlantában aratott sikert a Heat, nyert a Cavs, a Clippers és a Brooklyn is az NBA-alapszakasz legutóbbi játéknapján.

NHL: szeméttel borították el a jeget a szurkolók – videó

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a New Jersey Devils 13 meccses győzelmi sorozata megszakadt, miután 2–1-es vereséget szenvedtek otthon a Toronto Maple Leafs ellen. Miután a játékvezető három gólt is visszafújt a hazaiaknak, a szurkolók szemetet dobálva fejezték ki nemtetszésüket.

NHL: nagy fordítás után menetel tovább a Boston Bruins

A Boston Bruins hosszabbítás után 6–5-re nyert a Pittsburgh Penguins vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszában, kedden.

Videó: látványos zsákolás helyett beégett a Wizards játékosa

Mint arról beszámoltunk, a Philadelphia 76ers 118–111-re legyőzte Washingtonban a Wizardsot az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. A mérkőzés harmadik negyedében a hazaiak játékosa, Kyle Kuzma könnyű kosarat szerezhetett volna, de belehalt a szépségbe. Íme!

Legyőzte a Denvert a Lakers, már nincs nyeretlen csapat az NBA-ben

A címvédő Warriors Detroitban is kikapott, javított a Celtics és a Mavs, tovább száguld a Cavs és a Suns, sorozatban negyedszer bukott a Clippers: ez történt az NBA-alapszakasz legutóbbi játéknapján.

Videó: a söre nyújtott vigaszt a szurkolónak, aki hoppon maradt a lánykérésnél

Nemegyszer hívtuk már fel a figyelmet furcsa lánykérésekre, most pedig megmutatunk egy újabbat a sport világából. Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) egyik mérkőzésén, a New York Islanders és a Florida Panthers múlt pénteki összecsapásán kérte meg egy drukker a barátnője kezét, de nem azt a választ kapta, amit szeretett volna – írja a Givemesport.

NHL: győzelemmel kezdett a címvédő Avalanche

A Colorado Avalanche 5–2-re legyőzte a Chicago Blackhaws csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga első fordulójának csütörtök hajnali mérkőzésén, míg a Toronto Maple Leafs idegenben szenvedett vereséget a Montreal Canadienstől.

NBA: ismét mehetnek középiskolások a draftra

Az Athletic információi szerint az alsó korhatárt 19-ről 18-ra viszi le az NBA, hogy középiskolások is jelentkezhessenek az NBA draftjára, és ne kelljen minimum egy évet eltölteniük az egyetemi rendszerben.

NBA: balesete örökre megváltoztatta Shawn Bradley életét

A korábbi NBA-játékos Shawn Bradley 2021. január 20-án szenvedett szörnyű balesetet kerékpározás közben, melynek következtében lebénult. A 229 centiméter magas német sportoló – akit 1993-ban a Philadelphia 76ers draftolt, majd a New Jersey Netshez került, pályafutása nagy részét pedig a Dallas Mavericksnél töltötte – elmúlt másfél évéről részletesen a si.com cikkében olvashatunk, melyet az Origo szemlézett.

NHL: Krejcí egy év után visszatér a Boston Bruinsba

A cseh David Krejcí a hazájában töltött idény után visszatér az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Boston Bruinshoz.

NFL: hatmeccses eltiltást kapott Deshaun Watson

Hosszú hónapok jogi vitája zárult le hétfőn azzal, hogy hat meccsre szóló eltiltást kapott Deshaun Watson, az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Cleveland Browns irányítója.

NBA: a fogadóirodáknál ő a legesélyesebb az MVP-címre

Három hónappal az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) új idényének rajtja előtt a fogadóirodáknál Luka Doncic, a Dallas Mavericks szlovén játékosa a legesélyesebb arra, hogy elnyerje az alapszakasz legértékesebbjének járó MVP-címet.

NFL: „titokban” hosszabbított a Packers vezetőedzője

Meghosszabbította szerződését Matt LaFleur, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Green Bay Packers vezetőedzője.

NBA: hosszú távú szerződést kötött vezetőedzőjével a Suns

Az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Phoenix Suns hosszú távú szerződést kötött Monty Williams vezetőedzővel.

NBA: a Philadelphia 76ers új csarnokot építene

Az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Philadelphia 76ers csütörtökön bejelentette, hogy magánfinanszírozásban új csarnokot építene.

Kézilabda Eb: Tudta-e?