PL: a karanténba kerülő Zaha nélkül nem ment a Palace-nak

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójának első hétfő esti mérkőzésén a Burnley otthon 1–0-ra legyőzte a Crystal Palace-t.

PL: a Crystal Palace Zaha vezérletével nyert londoni derbit

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Crystal Palace idegenben legyőzte az ugyancsak londoni Fulhamet.

PL: Zaha gólja ismét garanciát jelentett a Palace pontszerzésére

A Crystal Palace Wilfried Zaha tizenegyesből szerzett góljával sokáig 1–0-ra vezetett a Brighton ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában, ám Alexis Mac Allister a 90. percben megmentette az egyik pontot a vendégeknek.

Videó: micsoda bomba! Zaha hatalmas gólt rúgott a Chelsea-nek

Óriási góllal szépített a Crystal Palace a Chelsea elleni mérkőzésen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 34. fordulójában. Wilfried Zaha 0–2 állásnál ugyanis tökéletesen találta el a labdát egy távoli lövésnél, így a Chelsea kapuját védő Kepa Arrizabalagának esélye sem volt!

Topklubnál nem ment, egyébként remekeltek – Quaresma és társai

A már 18 bajnoki gólnál járó, másodvirágzását élő Danny Ings brillírozik a Southamptonban. De nem ő az egyetlen, akinek topklubban nem sikerült nagy karriert befutnia, jóllehet előtte és utána is remekelt. Íme, Danny Ings és néhány sorstársa.

PL: a sztár csodás gesztust tett, így segít a koronavírus idején

Nemes gesztust tett Wilfried Zaha, a Premier League-ben szereplő Crystal Palace labdarúgója.

PL: bepereli saját ügynökét, mert nem adta el a nyáron?

A Daily Mail szerint nem mindennapos lépésre szánta el magát a Crystal Palace-t erősítő Wilfried Zaha, ugyanis a lap azt állítja, a szélső bepereli saját ügynökét, amiért nyáron nem sikerült klubot váltania.

PSG: a Crystal Palace-tól érkezhet Neymar utódja – sajtóhír

Angol lapértesülések szerint Wilfried Zahát szemelte ki a francia Paris Saint-Germain arra az esetre, ha Neymar valóban távozik a klubtól. A Mirror úgy tudja, 100 millió fontot sem sajnálna a Ligue 1 címvédője a 26 éves, szélsőként és csatárként is bevethető futballistáért.

PL: 70 millió font sem volt elég a támadóért – sajtóhír

Brit sajtóhírek szerint a Premier League-ben szereplő Everton labdarúgócsapata 70 millió fontos ajánlatot tett a Crystal Palace támadójáért, Wilfried Zaháért.

Afrika-kupa: Ghána 2006 óta először nincs a nyolc között

Az Egyiptomban zajló Afrika-kupa nyolcaddöntőjében Elefántcsontpart Wilfried Zaha 76. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte Malit, ezzel eldőlt, hogy előbbi találkozhat majd Algériával a legjobb nyolc között. Az esti találkozón 1–1-es 120 perces csatát követően Tunézia tizenegyesekkel győzte le Ghánát.

PL: megvan az angol élvonal harmadik kiesője is

A Crystal Palace 3–2-re legyőzte a Cardiff Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójában, amely ezzel a vereséggel a Huddersfield és a Fulham után harmadik csapatként búcsúzik a PL-től.

FA-kupa: nem játszhat vasárnap a bírót megtapsoló csatár

Nem léphet pályára vasárnap a Doncaster elleni FA-kupa-mérkőzésen Wilfried Zaha, a Crystal Palace csatára, akit még a Southampton elleni bajnokin állítottak ki. A támadó az automatikus eltiltása mellé kapott még egy meccset, mert kigúnyolta a játékvezetőt.

Videó: pillanatok alatt kiállíttatta magát a válogatott csatár

Az angol élvonalbeli Crystal Palace labdarúgójának, Wilfried Zahának és csapatának jól indult a Southampton elleni hétközi bajnoki, hiszen 1–0-s előnyben volt a londoni együttes a szünetben. A 77. percben azonban egyenlített a Soton az angol középpályás, James Ward-Prowse révén. A 87. percben a két gólszerző kakaskodott, és az elefántcsontparti válogatott csatár húzta a rövidebbet. Miután kapott egy sárgát, megtapsolta a játékvezetőt, így rögtön jött a második is, aztán villant a piros.

Dortmund: a ma „Ez meg ki?”-je a jövő aranybányája

Újra itt van a tél, hótakaróba bújik a rét, jégszelek falják a felhők tejét, lent műanyagra gyújt a mély, szemétfüstöt okád magából a szél – s a topligás labdarúgóklubok megkezdik az eurómilliók elfüstölését téli erősítések címén.

Dortmund: a Palace csatárával helyettesítenék Pulisicet

A német élvonalbeli Borussia Dortmund az angol Crystal Palace labdarúgóját, Wilfried Zahát szerződtetné a nyártól a Chelsea-nél szereplő Christian Pulisic helyére – számolt be a Bild.

PL: Zaha pokolként élte meg a manchesteri időszakát

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Crystal Palace támadója, Wilfried Zaha szerint nem kapott elég támogatást a Manchester Unitednél, depressziósnak és elhagyatottnak érezte magát. A játékos a Guardiannak nyilatkozott a sikertelen időszakról.

PL: szépségdíjas gólokkal továbbra is hibátlan a Watford

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójában a Watford hazai pályán 2–1-re legyőzte a Crystal Palace-t, így továbbra is hibátlanul menetel. Ilyen jól még sohasem rajtolt a csapat a PL történetében!

PL: hosszabbított a londoniak válogatott támadója – hivatalos

Wilfried Zaha, a Crystal Palace elefántcsontparti futballistája 2023-ig meghosszabbította a szerződését – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.

Mi lesz veled, Dortmund? Akkor most nagy a baj?

Miután túléltük az iskolai időszakot, a tanárokat/diákokat, kiélveztük a világbajnokság és a kora nyár minden örömét, készülünk/emlékezünk/számot vetünk/keresztet vetünk a nyaralásra, elkezdődik az aratási időszak: ezen a nyáron is dől a pénz a topligás futballistákért a menedzserek silójába.

Dortmund: a világbajnok támadó visszatérhet a PL-be

A Borussia Dortmund szóvivője megerősítette, hogy André Schürrle azért nem játszott a Manchester City elleni felkészülési mérkőzésen, mert jelenleg egy másik klubbal tárgyal.