PL: őrült meccsen nyert a Spurs, Milner jubilált a Poolban

A Tottenham 4–3-ra legyőzte a Leeds Unitedet az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójának szombati játéknapján. A Liverpool megverte a Southamptont, míg a Leicester City idegenben bizonyult jobbnak a West Hamnél.

PL: Emery az MU legyőzésével debütált a Villa kispadján; tovább hasít a Newcastle

A Manchester United meglepetésre 3–1-re kikapott az Aston Villától, a Newcastle 4–1-re legyőzte a Southamptont, míg a West Ham United 2–1-re kikapott a Crystal Palace-tól az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 15. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Képek: marad a sál a West Ham-szurkolón, aki merész fogadalmat tett

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 1–0-ra legyőzte az Old Traffordon a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójának záró mérkőzésén. A vendégek egyik szurkolója próbálta csapata győzelmét bevonzani azzal, hogy különleges fogadalmat tett. Chelsea Marie a Twitterre posztolt fotója alá azt írta, hogy amennyiben kap rá tízezer lájkot és nyer a West Ham United, akkor legközelebb úgy készíti el a képet, hogy a sálat már nem fogja felvenni hozzá.

Videó: van nála jobb spanyol kapus? De Gea eksztázisban védett a West Ham ellen

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 1–0-ra legyőzte az Old Traffordon a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójának záró mérkőzésén. A második félidőben a vendégek közel voltak az egyenlítéshez, de David de Gea állta a sarat, és két látványos védést is bemutatott, az egyiket ráadásul a hosszabbítás utolsó percében.

PL: Rashford „százados” lett, nagy csatában győzte le az MU a West Hamet

Hazai pályán győzte le a Manchester United a West Ham Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójának záró mérkőzésén. A „vörös ördögök” győztes gólját Marcus Rashford szerezte az első félidőben, ezzel – minden sorozatot figyelembe véve – századik találatát jegyezte az MU színeiben.

Videó: nem értik Angliában, hogyan adhatták meg a West Ham gólját

Mint arról beszámoltunk, a West Ham United 2–0-ra legyőzte otthon az újonc AFC Bournemoutht az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójának záró mérkőzésén, hétfőn. A „kalapácsosok” az első félidő végén szerezték meg a vezetést, méghozzá érdekes körülmények között.

PL: két gól a félidők végén – magabiztosan nyert a West Ham

A West Ham United 2–0-ra legyőzte otthon az újonc Bournemouth-t az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójának záró mérkőzésén, hétfőn.

Videó: Walker rekordja a múlté – immár Núnez a PL leggyorsabb játékosa!

Mint beszámoltunk róla, a Liverpool Darwin Núnez találatával 1–0-ra legyőzte hazai pályán a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szerdai játéknapján. Az uruguayi támadó nemcsak a győztes góljának örülhet, hanem a rekordjának is.

PL: pontokat hagyott a Chelsea a Brentford otthonában

A Premier League 12. fordulójában a Liverpool hazai pályán a West Ham Unitedet, a Newcastle az Evertont győzte le, a Chelsea viszont pontokat hagyott a Brentford otthonában.

CIES: a Real igazolta a legfiatalabb játékosokat az évtizedben

A Sporttudományok Nemzetközi Központjának (CIES) vizsgálata szerint az öt topligában az elmúlt tíz évben szerepelt labdarúgóklubok közül a spanyol Real Madrid igazolta átlagosan a legfiatalabb játékosokat, míg a legtöbb tapasztalt labdarúgót az angol Chelsea szerződtette.

Videó: elszabadultak az indulatok – megütötte ellenfelét a West Ham női játékosa

Elszabadultak az indulatok az Aston Villa és a West Ham United női csapatának egymás elleni bajnokiján (1–2).

PL: ikszelt a United, Mount duplájával nyert a Chelsea

Az angol labdarúgó Premier League 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a Chelsea idegenben 2–0-ra legyőzte az Aston Villát, a Manchester United pedig gól nélküli döntetlent játszott a Newcastle Uniteddel. Áramszünet miatt a vártnál sokkal tovább tartott a Leeds és az Arsenal összecsapása, az „ágyúsok” végül felülmúlták ellenfelüket és továbbra is vezetik a tabellát.

Ekl: szurkolóinak rendbontása után bocsánatot kért az Anderlecht, 13 embert előállítottak

Az Anderlecht bocsánatot kért szurkolói viselkedése miatt a West Ham United elleni, csütörtöki Európa-konferencialiga-mérkőzést követően – írja az MTI.

PL: a Crystal Palace és a West Ham is hátrányból fordított, majd nyert

Az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján a Crystal Palace 2–1-re megverte a Leeds Unitedet, míg a West Ham 3–1-re nyert a Fulham ellen.

PL: Diego Costa sem segített a Wolverhamptonon

Az angol Premier League 9. fordulójában a West Ham United 2–0-ra legyőzte a Wolverhampton Wandererst.

PL: sportigazgatóként tér vissza a londoni klub legendája

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) hét mérkőzés után 18., kieső helyen álló West Ham United hivatalos honlapján számolt be róla, hogy visszatért a klubhoz Mark Noble, aki januártól a csapat sportigazgatójaként tevékenykedik.

Világfutball: lemondta a válogatottságot az új-zélandi csapatkapitány

Visszavonul a válogatottól Winston Reid, az új-zélandi labdarúgó nemzeti együttes csapatkapitánya – írja az MTI.

PL: Maupay győztes gólt szerzett, egyre mélyebben a West Ham

Az Everton 1–0-ra legyőzte a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Videó: meg nem adott gólok borzolják a kedélyeket a PL-ben

Mint arról beszámoltunk, a Chelsea nyert, míg a Manchester City döntetlent játszott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának szombati játéknapján. Mindkét mérkőzésen volt egy meg nem adott gól, mely vita tárgyát képezi.

PL: fordított a Chelsea, nyert a Spurs, ötöt vágott a Brentford

Többek között a Chelsea és a Tottenham Hotspur is megnyerte a mérkőzését az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának szombat délutáni játéknapján.

Kézilabda Eb: Tudta-e?