-->
Videó: nyolc biciklicsel után kapufás gól – a brazil játékos erre emlékezni fog!

Tíz perccel a becserélése után látványos gólt szerzett a Palmeiras–Botafogo (4–0) brazil élvonalbeli bajnokin a hazaiak játékosa, Wesley. A 23 éves támadó nyolc átlépős csel után tolta be a labdát, majd még egy cselt követően hatalmas gólt szerzett. Íme!

PL: a Chelsea világbajnokával pótolná sérült brazilját a Villa

Mint arról beszámoltunk, térdsérülés miatt a 2019–2020-as Premier League-idény végéig kidőlt a sorból az Aston Villa brazil támadója, Wesley. A The Athletic beszámolója szerint a birminghami klub már ki is nézte magának Wesley utódját, aki nem más, mint Olivier Giroud.

PL: az idény végéig elvesztette válogatott kapusát az Aston Villa

Brazil gólvágója, Wesley mellett angol válogatott kapusát, Tom Heatont is elveszítette az Aston Villa a 2019–2020-as Premier League-idény hátralévő részére – számolt be a klub hivatalos honlapja.

PL: „Amikor 16 évesen megszületett a második gyerekem, eldöntöttem, profi leszek”

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Aston Villa brazil csatára, Wesley a Sky Sportsnak adott interjújában mesélt arról, hogyan motiválta az édesapává válás, hogy profi futballista legyen.

PL: az Aston Villa nyerte meg az Everton elleni 203. felvonást

Az Aston Villa a brazil Wesley és Anwar El Ghazi góljával 2–0-ra legyőzte az Evertont a Premier League harmadik fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.

Juventus: a brazil védő elárulta, a torinói klubnál folytatja

A Flamengótól távozó Wesley a hivatalos Instagram-oldalán tudatta, hogy az olasz rekordbajnok Juventusnál folytatja a pályafutását.

Werder Bremen: Wesley négyéves szerződést írt alá a németekhez

A Santos 21 éves tehetséges középpályása, Wesley négy évre szóló szerződést írt alá a Werder Bremen labdarúgócsapatával.

Kézilabda Eb: Tudta-e?