La Liga: Unai Emery csapata az Athletic Bilbaótól is kikapott

Az Athletic Bilbao 2–1-re legyőzte otthon a Villarrealt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójának szombati játéknapján.

BL: a szerdai játéknap eredményei egy helyen!

Kiélezett és látványos mérkőzéseket láthattunk kedden a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Persze izgalmakból szerdán sem volt hiány: a Manchester United például hazai pályán kétgólos hátrányból fordított, és nyert 3–2-re az Atalanta ellen. Négy góllal győzött a Bayern München és a Chelsea, az Barcelona és a Juventus egygólos sikert ért el.

BL, F-csoport: 0–2-ről fordított az MU; a Villarreal négyet vágva nyert

A Manchester United hazai pályán, kétgólos hátrányból felállva, 3–2-re legyőzte az Atalantát, míg a Villarreal idegenben, a Young Boys otthonában aratott 4–1-es sikert a Bajnokok Ligája F-csoportjában.

La Liga: elveszítette bajnoki veretlenségét a Villarreal

Továbbra is szárnyal az Osasuna, hiszen 2–1-es győzelmet aratott a Villarreal otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában, így kilenc mérkőzés után az 5. helyen áll.

MU: Usain Bolt megköszönte Fergusonnak, hogy visszahozta CR-t

Mint ismert, a Manchester United Cristiano Ronaldo utolsó pillanatokban szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Villarrealt az Old Traffordon a Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában szerdán. A mérkőzést a helyszínen tekintette meg a nyolcszoros olimpiai bajnok atléta, Usain Bolt, aki miután megpillantotta a „vörös ördögök” legendás menedzserét, rögvest odament hozzá – mesélte a Manchester Evening Newsnak.

BL: Ez az Old Trafford varázsa – Solskjaer a 95. percben szerzett győztes gólról

A Manchester United megszerezte az első győzelmét a Bajnokok Ligája mostani kiírásában, mivel szerdán Cristiano Ronaldo 95. percben szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Villarrealt hazai pályán. Ole Gunnar Solskjaer a portugál támadó mellett David de Geát dicsérte, míg Unai Emery a vereség ellenére büszke csapatára.

BL, F-csoport: Ronaldo a 95. percben nyerte meg a meccset az MU-nak

Cristiano Ronaldo 95. percben szerzett góljával a Manchester United 2–1-re legyőzte a Villarrealt a Bajnokok Ligája F-csoportjában. A négyes másik mérkőzésén az Atalanta a Young Boyst győzte le 1–0-ra.

BL: CR győztes gólja; kiütötték a Barcát; nyert a Juve – a szerdai eredmények egy helyen!

Szerdán rendezték a 2. forduló találkozóit a labdarúgó Bajnokok Ligája E-, F-, G- és H-csoportjában. Íme, az eredmények, a gólszerzők és a tabellák egy helyen!

A BL-rekorder C. Ronaldo az utolsó percben döntött a Villarreal ellen

Az első félidő spanyol fölénye után a szünetet követően került előnybe a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Villarreal, amely nem tudta megtartani az előnyét: a Manchester United Alex Telles és Cristiano Ronaldo góljával fordított, és begyűjtötte a három pontot.

La Liga: nem született gól a Real Madrid és a Villarreal meccsén

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának szombati záró mérkőzésén a listavezető Real Madrid gól nélküli döntetlent játszott otthon a Villarreallal.

Hétből hat iksz – a Villarreal a Real Madrid ellen is döntetlent játszott

La Liga: a Sevilla 22 perc alatt elintézte a Valenciát

A Sevilla 3–1-re győzte le a Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Az Espanyol a Deportivo Alavés ellen nyert 1–0-ra.

La Liga: a Sevilla és a Villarreal is gól nélkül maradt

A spanyol La Liga 5. fordulójában Betis és az Espanyol 2–2-es, a Mallorca a Villarreallal, illetve a Real Sociedad a Sevillával  0–0-s döntetlent játszott.

BL, F-csoport: négygólos meccsen ikszelt a Villarreal és az Atalanta

A Villarreal hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az Atalantával a Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának F-csoportjában.

La Liga: elhalasztották a Sevilla–Barcelona és a Villarreal–Alavés meccseket

A spanyol sport legfelsőbb bírósága (CSD) a La Liga fellebbezésének helyt adva elhalasztotta az eredetileg szombatra kiírt Sevilla–FC Barcelona és Villarreal–Alavés élvonalbeli bajnoki mérkőzéseket.

La Liga: elhalaszthatják a Sevilla és a Barca jövő heti rangadóját

A Spanyol Labdarúgóliga (La Liga) a bajnokság következő, 4. fordulójában rendezendő Villarreal–Deportivo Alavés és Sevilla–FC Barcelona mérkőzés elhalasztását kezdeményezte a Spanyol Labdarúgó-szövetségnél (RFEF).

La Liga: elképesztő öngóllal szerzett pontot az Atlético a 95. percben

Majdnem elvesztette veretlenségét az Atlético Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): az eddig százszázalékos címvédő hazai pályán hiába támadott jóval többet ellenfelénél, csak a 95. percben esett öngóllal tudott pontot menteni a Villarreal ellen (2–2) a 3. forduló vasárnap késő esti rangadóján.

La Liga: a 90. percben még vesztésre állt – mégis nyert az Osasuna!

Az Osasuna a 91. percben értékesített tizenegyessel egyenlített, majd a 95. percben szerzett góllal nyert is 3–2-re a Cádiz vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójának vasárnap esti programjában. A Rayo Vallecano eközben 4–0-ra megverte a Granadát.

El: Gerard Moreno lett az év játékosa 2020–2021-ben

Az előző, 2020–2021-es kiírást megnyerő Villarreal spanyol válogatott támadója, Gerard Moreno kapta meg az Év játékosa-díjat a labdarúgó Európa-ligában.