La Liga: megszakadt a Real Sociedad 6-os győzelmi szériája

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a listavezető Real Sociedad hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Villarreallal. A Celta Vigo 3–1-re legyőzte a Granadát, míg a Getafe ikszelt az Athletic Bilbaóval.

Hiába a korai Díaz-gól, nem nyert a Real Madrid

A La Ligában a nagyon tartalékos Real Madrid egy pontot szerzett egy 1–1-es döntetlennel a Villarreal otthonában, a bajnokság 10. fordulójában.

La Liga: kilenc mérkőzés óta veretlen a Villarreal

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén a Villarreal idegenben legyőzte a Getafét.

El: leszakadt az ég, ezért nem kezdték el a Villarreal meccsét – videó

A labdarúgó Európa-liga csoportkörében 70 perccel elhalasztották a Villarreal–Maccabi Tel-Aviv mérkőzés kezdését. Hogy miért? Nos, az alábbi videóban jól látszik, hogy itt inkább vízilabdázni lehetne, mint futballozni. A mérkőzést végül lejátszották, a házigazda 4–0-ra nyert.

La Liga: a Villarreal az első félidőben lerendezte a meccsét

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a Villarreal otthon 2–0-ra legyőzte a Valladolidot.

La Liga: megverte az újoncot is, ismét a Sociedad az élen

A Real Sociedad 4–1-re megverte hazai pályán az újonc Huescát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, ezzel visszavette a vezetést a tabellán a szombaton el Clásicót nyerő Real Madridtól.

La Liga: a Real legyőzése után a Villarrealtól sem kaptak ki

Az újonc Cádiz gól nélküli döntetlenre végzett hazai pályán a Villarreallal a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában vasárnap.

El: otthon nyert a Tottenham; Milan-siker Skóciában

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének első fordulójában a Tottenham hazai pályán 3–0-ra legyőzte a LASK-ot. A Milan a Celtic otthonában nyert 3–1-re, míg a Villarreal nyolcgólos mérkőzésen szerezte meg a három pontot a Sivasspor ellen.

La Liga: megvan a Bilbao első hazai sikere az idényben

A Levante ellen szerezte meg első hazai sikerét a 2020–2021-es spanyol bajnoki labdarúgóidényben (La Liga) az Athletic Bilbao.

Villarreal: 3-4 hétig nem számíthatnak a válogatott gólvágóra

Az Európa-ligában csoportkörös Villarreal labdarúgócsapata három-négy hétig nem számíthat Gerard Morenóra, aki sérülés miatt távozott a spanyol válogatott keretéből.

La Liga: gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán az Atlético

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) ötödik fordulójának második szombati mérkőzésén az Atlético Madrid hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Villarreallal.

La Liga: botlott az Atlético; a bődületes kapushiba is belefért

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában az Atlético Madrid gól nélkül döntetlent játszott az Huesca vendégeként.

La Liga: rangadót nyert a Barcelona, négy gólt lőve

A Barcelona a Villarreal ellen mutatkozott be a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) új kiírásában, és már az első félidőben beállította a 4–0-s végeredményt.

Barcelona: négy gól, három pont, könnyed siker a Villarreal ellen

Villarreal: „Örülnék, ha Szalai Ádám visszatérne Spanyolországba”

Daniel Parejo, a spanyol élvonalbeli Villarreal labdarúgócsapatának középpályása nehéz mérkőzésre számít vasárnap a Barcelona ellen, és örülne, ha Szalai Ádám visszatérne Spanyolországba.

La Liga: az utolsó fél órában fordított, és győzött a Villarreal

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójának szombati játéknapját a Villarreal és az Eibar összecsapása nyitotta meg. A hazaiak a második félidő elején hátrányba kerültek, de az utolsó fél órában fordítani tudtak két sztárcsatáruk révén (2–1). A szombati nap második mérkőzésén a Getafe hazai pályán 1–0-ra nyert az Osasuna ellen.

La Liga: kétszer egyenlített, végül kettővel nyert a Valencia

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában a Valencia kétszer is hátrányban volt, végül két góllal, 4–2-re legyőzte a Levantét.

La Liga: Emery döntetlennel debütált a Villarreal kispadján

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában – Unai Emery debütáló mérkőzésén – a Villarreal hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az újonc Huescával. A vasárnapi játéknapon a Real Sociedad idegenben ikszelt a Real Valladoliddal (1–1), míg a Betis 1–0-ra nyert az Alavés otthonában.

A Sevilla lesz a mérleg a Real Madrid és a Barcelona között?

Szombaton veszi kezdetét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2020–2021-es kiírása, amely előtt semmilyen szempontból sem átlagos nyarat produkáltak a főszereplők.

La Liga: a Valencia ikonja a Villarrealban folytatja

Kilenc év után távozik a Valencia labdarúgócsapatától, és – eddigi klubtársával, Francis Coquelinnel egyetemben – a szintén spanyol élvonalbeli Villarrealban folytatja a pályafutását Dani Parejo.