La Liga: két piros, öt gól – a Villarreal elhozta a három pontot Sevillából

A Betis kétszer is vezetett, de a Villarreal fordított, így a „sárga tengeralattjáróé” lett a három pontot.
Villarreal
La Liga
2024.01.27. 20:44

La Liga: elképesztő nyolcgólos dráma, a Villarreal legyőzte a Barcelonát!

A katalánok kétgólos hátrányból fordítottak, de a vendégek egyenlítettek, majd egy 99. és egy 102. perces góllal mégis megnyerték a meccset.
Barcelona
Villarreal
La Liga
2024.01.08. 17:56

Király-kupa: a harmadosztályú Unionistas tizenegyesekkel búcsúztatta a Villarrealt

A mérkőzés vasárnap este 1–1-s állásnál a rendes játékidő végeztével félbeszakadt, a hosszabbítást hétfő délután játszották le.
Villarreal
Király-kupa
Unionistas
2023.12.17. 23:00

La Liga: Alabát elvesztette, a mumusát kiütötte a Real Madrid

A királyi gárda győzelmével nyomást helyezett a hétfőn pályára lépő Gironára, s ideiglenesen feljött az első helyre.
Real Madrid
Villarreal
La Liga
Európa-liga
2023.12.06. 23:17

El: nem bírt a Maccabi Haifával a Villarreal

A Maccabi és a Panathinaikosz egymás ellen játszik az utolsó fordulóban a tavaszi Ekl-folytatásért.
El
Maccabi Haifa
Villarreal
2023.12.03. 21:01

La Liga: az újabb iksz után kérdéses Alonso jövője a kispadon

Két gól nélküli meccset követően 1–1 a Sevilla–Villarrealon – sajtóhírek szerint veszélyben az állása a hazaiak edzőjének.
Villarreal
Sevilla
La Liga
2023.11.13. 18:43

La Liga: Marcelino hét év után ismét a Villarreal mestere – hivatalos

Az 58 éves edző szeptemberben mindössze hét tétmeccs után távozott a Marseille éléről.
Marcelino
Villarreal
La Liga
2023.11.12. 22:55

La Liga: hátrányból fordított az Atlético, legyőzte a Villarrealt

Diego Simeone csapata 2021 februárja után nyert ismét a „sárga tengeralattjáró” ellen, ezzel együtt fontos három pontot szerzett.