Férfi kézi BL: a Kiel sem jelentett akadályt, tovább menetel a Barca

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 7. fordulójában két mérkőzést rendeztek csütörtök este: az A-csoportban a Kielce a Vardar vendégeként nyert Szkopjéban (29–33), míg a B-csoportban a Kiel hazai pályán kapott ki 32–26-ra a hibátlan Barcától.

Férfi kézilabda BL: Karacic remekelt, a PSG megint kikapott

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában a Kielce nagy csatában, a 13 gólos Igor Karacic vezetésével 35–33-ra legyőzte a PSG-t, amely így a negyedik meccsén a harmadik vereségét szenvedte el.

Férfi kézi BL: két vereség után megvan az első PSG-siker

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 4. fordulójában a PSG hazai pályán 35–29-re legyőzte az Elverumot, míg a Flensburg a Vardar vendégeként kapott ki 31–26-ra.

Férfi kézi BL: elhalasztották a Szeged–Vardar meccset

A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) elhalasztotta a Tisza-parti együttes Vardar Szkopje elleni, eredetileg csütörtökre kiírt mérkőzését.

Férfi kézi BL: a Vardar kiakadt az EHF-re, játszana csütörtökön

A Vardar Szkopje levelet írt az Európai Kézilabda-szövetségnek, amelyben nehezményezi, hogy miért nem egyeztetett az EHF vele az Elverum elleni férfi Bajnokok Ligája-mérkőzés elhalasztásáról.

Férfi kézi: egymeccses párharc vár a Füredre az Európa-ligában

A koronavírus-járvány miatt hozott újabb kényszerű döntésekről számolt be az Európai Kézilabda-szövetség (EHF). A friss döntések értelmében az Elverum és a Vardar szkopjei mérkőzését határozatlan időre elhalasztották a Bajnokok Ligájában, míg az Európa-liga selejtezőjében a Balatonfüred és a Trimo Trebnje párharca egy meccsen fog eldőlni.

Férfi kézi: Szergej Gorbok 37 évesen visszavonult – hivatalos

Bejelentette visszavonulását Szergej Gorbok, az orosz válogatott és a Szeged korábbi átlövője. A 37 éves játékos utolsó klubja a Vardar Szkopje volt.

SEHA-liga: nyolcgólos Veszprém-siker a döntőben

A férfi kézilabda SEHA-liga döntőjében a Telekom Veszprém 35–27-re legyőzte a címvédő Vardar Szkopjét, így fennállása során harmadszor hódította el a trófeát.

Nyolc góllal legyőzte a Vardart, megnyerte a SEHA-ligát a Veszprém

SEHA-liga: óriásit hajrázott a Vardar, jöhet a Veszprém

A hajrában hatgólos hátrányban volt a Vardar Szkopje, de fokozatosan felzárkózott, és az utolsó pillanatokban szerzett góllal sikerült egyenlítenie a PPD Zagreb ellen (26–26), így a férfi kézilabda SEHA-liga péntek késő este lejátszott második elődöntője hétméteresekkel dőlt el: ebben a szkopjeiek voltak a jobbak, így ők lesznek a Veszprém ellenfelei a vasárnapi döntőben.

SEHA-liga: koronavírusos lett a Vardar csapatkapitánya – sajtóhír

Északmacedón sajtóhírek szerint a Vardar csapatkapitánya, Sztojancse Sztoilov megfertőződött a koronavírussal.

Férfi kézi: „Csurgón jobbak a körülmények, mint a Vardarnál”

A balkan-handball.com kézilabdás szaklapnak adott nyilatkozatában arról beszél a csurgóiak edzője, Alem Toszkics, hogy a somogyiaknál jobb körülmények vannak, mint a BL-győztes Vardar Szkopjénál.

Férfi kézi: Csak a győzelem számít, a cél a BL megnyerése – Siskarjov

Túl van a Balaton-parti lakásának kiválasztásán, a Telekom Veszprém játékosait megillető autója átvételén, a „Királynék Városában” hétfőn betöltött 32. születésnapján, nem utolsó sorban pedig az első két edzésén is Danyiil Siskarjov, akinek a jövetele a „szkopjei vonalat” erősíti David Davis együttesében.

Férfi kézi: Vujin megerősítette, a Vardar Szkopjéban folytatja

Marko Vujin a balkan-handball.com-nak megerősítette, a 2020–2021-es idénytől kezdve az északmacedón Vardar Szkopjéban folytatja a pályafutását.

Férfi kézi: Marko Vujin a BL-győzteshez igazolhat

A handball-planet.com kézilabda-szakportál szerint Marko Vujin a Vardar Szkopjéban folytathatja pályafutását.

Férfi kézi: távozik a BL-címvédő sportigazgatója

A Vardar Szkopje 1961 férfi kézilabdacsapata nem hosszabbítja meg Eduard Koksarov sportigazgató lejáró szerződését – számolt be róla a gol.mk.

Férfi kézilabda: júniustól új néven a BL-címvédő

Vardar Szkopje 1961-ként szerepel a következő kiírástól az északmacedón férfi kézilabdacsapat, amelyben a célok nem változtak: megnyerni a regionális SEHA-ligát, a legjobb nyolc közé kerülni a Bajnokok Ligájában és duplázni hazai „fronton”.

Férfi kézi BL: több alapemberrel is megállapodott a csődtől megmenekült Vardar

Az Ekipa.mk beszámolója szerint a Vardar Szkopje több alapemberével is megállapodott a folytatásról, annak ellenére, hogy az év elején még a csőd fenyegette az északmacedón klubot. A fordulat a korábbi tulajdonos, a SEHA-liga-elnök Mihajlo Mihajlovszki újbóli szerepvállalásának köszönhető.

Férfi kézi: távozik a volt szegedi irányító a BL-címvédőtől

Stas Skube, a Vardar Szkopje szlovén válogatott kézilabdázója a hivatalos közösségi oldalán bejelentette, a nyáron elhagyja a Bajnokok Ligájában címvédő együttest, majd az is kiderült, hogy Bresztben folytatja.

David Davis: Szeretnénk kinevelni a saját magyar játékosainkat

Második évét tölti vezetőedzőként a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatánál David Davis. A spanyol szakember nagyinterjúnkban többek között a félbeszakadt idényről, saját edzői filozófiájáról és a magyar játékosok helyzetéről is beszélt. Emellett arra is vállalkozott, hogy az általa készített fotókból is megoszt néhányat olvasóinkkal.