La Liga: kiállítás itt, öngól ott – ikszelt egymással a Sociedad és a Valencia

A Real Sociedad 1–1-es döntetlent játszott a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: a Barca az utolsó pillanatokban harcolta ki a győzelmet Valenciában

Az FC Barcelona 1–0-ra legyőzte idegenben a Valenciát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának szombati záró mérkőzésén.

A végén jött a dráma: Lewandowski pazar góljával nyert Valenciában a Barcelona

La Liga: négygólos Rayo-siker, Valenciában nyert a Mallorca

A Rayo Vallecano 5–1-re legyőzte a Cádizt a spanyol La Liga 11. fordulójának szombati játéknapján. A legutóbbi öt bajnokiját megnyerő Real Sociedad kikapott a Valladolid vendégeként, míg a Mallorca hajrágóllal győzött Valenciában.

Férfi kosár Euroliga: a Barca után a Realt is megverte idegenben az Olympiakosz

A szerdai játéknapon az Alba Berlin, a Baskonia és az Olympiakosz is megőrizte hibátlan mérlegét az európai férfi kosárklubok elitbajnokságában, az Euroligában.

La Liga: Gaya szerződést hosszabbított a Valenciával

Egybehangzó médiaértesülések szerint 2027-ig szerződést hosszabbított José Luis Gaya, a Valencia balhátvédje. A labdarúgó iránt a Barcelona is érdeklődött a nyáron, most viszont új megállapodást kötött a Turia-parti csapattal.

La Liga: három döntetlennel indult a 10. forduló

Az Atlético Madrid a Rayo Vallecanóval, a Valencia a Sevillával, míg a Getafe az Athletic Bilbaóval játszott döntetlent kedden, a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában.

La Liga: Cavani duplázott, de még így sem nyert a Valencia

A 90+11. percben értékesített büntetővel mentett pontot a Girona a Cádiz ellen szombaton, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában, míg a Valencia 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán az Elchével. Később a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Mallorcát.

La Liga: botrányba keveredett Luis Rubiales, a szövetség elnöke

Az El Confidencial hónapok óta közöl le megbotránkoztató eseteket a Spanyol Labdarúgó-szövetség elnökéről, Luis Rubialesről. A Villarreal, a Valencia és a Sevilla is a helyzet tisztázását és az elnök bocsánatkérését kéri közös közleményükben.

La Liga: két kihagyott 11-es, két kiállítás és Valencia-siker Pamplonában

A Valencia eseménydús mérkőzésen 2–1-re legyőzte idegenben az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén.

La Liga: négygólos döntetlen Barcelonában, pontot szerzett a Valencia

Fordulatos mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott az Espanyol és a Valencia a spanyol labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A hazaiak távolabb kerültek a kieső zónától, azonban a 96. percben elvesztett két pont sokba kerülhet a katalánoknak.

La Liga: Cavani bemutatkozott, a Valencia legyőzte a Celta Vigót

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában a Valencia 3–0-ra legyőzte a Celta Vigót.

La Liga: ötgólos meccsen megszületett a Sevilla első győzelme

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Rayo Vallecano 2–1-re legyőzte a Valenciát, míg a Sevilla 3–2 nyert az Espanyol vendégeként.

La Liga: a Barcelona nyerte a transzferhajrát is?

Véget ért hát ez is... A topligákban dudált a bőrgyár az átigazolásoknak, de azért bővült, és bővülni is fog tovább az érkezők-távozók névsora, hiszen más országokban még lehet vásárolni, illetve klub nélküli futballisták is kenyéradó gazdákra találnak. Nézzük, hogyan zártak a La Liga csapatai ezen a nyáron!

PSG: megegyeztek a Napolival, szerdán érkezhet a középpályás

Jövőre lejár a szerződése a Napolival a spanyol válogatott középső középpályásnak, Fabiánnak, akit ezért még ezen a nyáron eladnak: a PSG 20–23 millió eurót fizet a 26 éves labdarúgóért.

La Liga: Griezmann beállt, majd győztes gólt lőtt Valenciában

Az Atlético Madrid 1–0-ra nyert Valenciában a spanyol labdarúgó La Liga 3. fordulójának záró mérkőzésén.

La Liga: megvan Edinson Cavani új csapata – hivatalos

A spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Valencia hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződtette a legutóbb az angol Manchester Unitedet erősítő Edinson Cavanit, aki szabadon igazolható labdarúgóként írt alá 2024 júniusáig a La Liga legutóbbi kiírásának kilencedik helyezettjéhez.

La Liga: otthon kapott ki az Atlético a Villarrealtól

A spanyol bajnokság 2. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén az Athletic Bilbao fogadta a Valenciát, és Álex Berenguer 42. percben esett góljával 1–0-ra győzött, ezzel megszerezte első bajnoki győzelmét az új évadban. Az esti meccsen aztán meglepő eredmény született, a Villarreal a második félidőben szerzett gólokkal 2–0-ra győzött az Atlético otthonában, így őrzi hibátlan mérlegét.

La Liga: remek bemutatkozás – győztes gól az első meccsén

A Real Sociedad 1–0-ra győzött a Cádiz vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 1. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén. A Valencia a Girona 1–0-s hazai legyőzésével kezdte a bajnoki idényt.

Barcelona: hosszabbított a középpályás, majd kölcsönbe távozott

A Barcelona labdarúgócsapata két évvel, 2026. június 30-ig meghosszabbította Nico González szerződését – írja az MTI.

Kézilabda Eb: Tudta-e?