Liga 1: nem született gól a Craiova–Sepsi mérkőzésen

A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) 16. fordulójának keddi játéknapján a Sepsi OSK idegenben 0–0-s döntetlent játszott az Universitatea Craiovával.

Nem született gól, döntetlennel kezdte az évet a Sepsi

Liga 1: tíz perccel a meccs előtt tudta meg a bíró, hogy koronavírusos

A tartalék játékvezető, Bogdan Dumitrache fújta a sípot szombaton, az FC Botosani–Universitatea Craiova román élvonalbeli mérkőzésen, miután Kovács István alig tíz perccel a kezdés előtt tudta meg, hogy koronavírus-fertőzött.

Románia: Bőle Lukács képbe került a Craiovánál

Román sajtóhírek szerint a Ferencvárossal nemrég szerződést bontó Bőle Lukács szerződtetése szóba került a Liga 1-ben első helyen álló Universitatea Craiovánál.

Liga 1: játékvezetői hiba okozta a Sepsi vesztét

A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) 1. fordulójában a Sepsi OSK hazai pályán egy egyértelműen lesről szerzett gól miatt 1–0-ra kikapott az Universitatea Craiovától.

Bírói hiba okozta a vesztét, vereséggel kezdett a Sepsi

Liga 1: zsinórban harmadszor lett bajnok a CFR

Zsinórban harmadszor, összesen hatodszor nyerte meg a kolozsvári CFR a román bajnokságot, miután hétfő este idegenben megverte kihívóját, az Universitatea Craiovát.

Románia: újabb fertőzött játékosok, megint elmarad a rangadó

A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Liga 1) ismét elmarad az Astra Giurgiu–Universitatea Craiova mérkőzés, hiszen a hazaiaknál újabb játékosok kapták el koronavírust.

Románia: rossz koronavírus-tesztek miatt kórházat perelne a CFR

Egyik napról a másikra harmadára csökkent a CFR koronavírusos játékosainak száma, miután a legfrissebb tesztelések nyolc kolozsvári futballistánál is negatív eredményt hoztak. A román bajnok így kedd este két hét szünet után újra pályára léphet a Liga 1 felsőházi rájátszásában.

Liga I: Craiovában újra repültek a hanggránátok; nyert a CFR

Sorozatban harmadszor nyerte meg a román élvonal alapszakaszát a CFR, miután a kolozsvári csapat idegenben 2–0-ra legyőzte a 2. helyezett Universitatea Craiovát.

Honvéd: vissza a mélyből – NS-értékelés, 6. rész

A Budapest Honvéd gyenge bajnoki rajtja ellenére a klub elöljárói kitartottak Giuseppe Sannino vezetőedző mellett, ami a jelek szerint jó döntésnek bizonyult.

Liga 1: több mint két hónap után ismét győzött a Sepsi

Több mint két hónap után sikerült ismét mérkőzést nyernie szombaton a Sepsi OSK-nak a román élvonalban, a székelyföldiek az idény során másodszor is egygólos mérkőzésen verték meg az Universitatea Craiovát (1–0).

UEFA: a fellebbviteli bizottság is elutasította a Honvéd óvását

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fellebbviteli bizottsága elutasította a Budapest Honvéd óvását, amelyet a magyar klub a Craiova elleni Európa-liga selejtező után nyújtott be.

Honvéd: „A Craiova ügyvédje nem értette, miért reklamálunk”

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) illetékes testülete szerdán Nyonban meghallgatta a Budapest Honvéd képviselőinek álláspontját a román Universitatea Craiova elleni Európa-liga-selejtezős párharc botrányba fulladt visszavágója kapcsán. A kispesti klub hivatalos honlapján Mendelényi Dániel tulajdonos beszélt a Svájcban történtekről.

Honvéd: megvan, az UEFA mikor hallgatja meg a klubot

A Budapest Honvéd a hivatalos honlapján jelezte, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) szeptember 18-án, szerdán hallgatja meg a kispesti klub képviselőit személyesen a román Craiova elleni Európa-liga-selejtezős párharc során történtek kapcsán.

El: az UEFA 10 millió forintos büntetést szabott ki a Honvédra

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) etikai bizottsága tízmillió forintos pénzbüntetéssel és részleges stadionbezárással sújtotta a Budapest Honvédot az Universitatea Craiova elleni idegenbeli Európa-liga-selejtezőn történtek miatt – olvasható a kispesti klub hivatalos honlapján.

Sepsi: László Csaba nélkül is legyőzték a Craiovát

Színvonalában és összképében is a Honvéd tíz nappal korábbi, szintén craiovai mérkőzését idézte a Sepsi OSK vasárnap délutáni találkozója, a székelyföldi csapatnak azonban az eltiltott László Csaba edző nélkül is sikerült nyernie az Universitatea ellen.

El: otthon kapott ki a Craiova; kiütötték az FTC BL-ellenfelét

Az angol Wolverhampton Wanderers 4–0-ra legyőzte az örmény Pjunik Jerevant a labdarúgó Európa-liga 3. selejtezőkörének csütörtöki játéknapján. Óriási pofonba szaladt bele a Ferencváros volt Bajnokok Ligája-ellenfele, míg a Budapest Honvéd ellen botrányos mérkőzésen továbbjutó Universitatea Craiova hazai pályán kapott ki a görög AEK Athéntól.

El: elutasította a Craiova fellebbezését az UEFA

Elutasította az Európai Labdarúgó-szövetség az Universitatea Craiova fellebbezését, amelyet a román klub azután nyújtott be, hogy az UEFA három zárt kapus mérkőzésre, valamint 60 ezer euróra büntette a Budapest Honvéd elleni Európa-liga-selejtezőn történtek miatt.

El: a Craiova talált egy szabályt arra, hogy beengedhet nézőket

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) által elrendelt zárt kapus mérkőzésrendezés ellenére közönséget toboroz az Universitatea Craiova az AEK Athén elleni csütörtöki El-selejtezőre – közölte kedden a Mediafax hírügynökség.