Tenisz: A. Zverev a második kölni tornát is megnyerte

Alexander Zverev duplázott: a 23 éves német teniszező két sima játszmában, 6:2, 6:1-re legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a vasárnapi döntőben, így két héten belül a második kölni kemény pályás ATP 250-es tenisztornát is megnyerte.

Tenisz: Humbert és De Minaur jutott döntőbe Antwerpenben

Ugo Humbert és Alex De Minaur jutott be a döntőbe a 472 ezer euró (165 millió forint) összdíjazású antwerpeni fedett pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Medvegyev az első fordulóban kiesett Hamburgban

Danyiil Medvegyev két játszmában, 6:4, 6:3-ra kikapott a francia Ugo Humbert-től a hamburgi salakpályás ATP 500-as tenisztorna 1. fordulójában.

Tenisz: a nyolcaddöntőben búcsúzott a 4. kiemelt Dimitrov

A nyolcadik helyen kiemelt Ugo Humbert két játszmában kikapott a spanyol Feliciano Lópeztől a Montpellier-ben zajló kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában, és nem jutott a nyolcaddöntőbe.

Tenisz: tizenhat éve senki nem tett olyat, mint Rubljov

A férfiaknál orosz, a nőknél ausztrál teniszező nyerte meg az adelaide-i tornát szombaton. Aucklandben francia, Hobartban kazah győztest avattak.