Serie A: a Torino legyőzte és megelőzte az Udinesét

A Torino hazai pályán Yann Karamoh 49. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte az Udinesét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójának vasárnapi mérkőzésén, ezzel megelőzte ellenfelét a tabellán, és feljött a hetedik helyre.

Olasz Kupa: a Fiorentina Jovics és Ikoné góljával ment tovább

A labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjében a Fiorentina 2–1-re legyőzte a Torinót, és bejutott az elődöntőbe.

Serie A: kétgólos hátrányból egyenlített a Torino

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában 2–2-es döntetlent játszott egymással az Empoli és a Torino.

Serie A: három ponttal távozott Firenzéből a Torino

A Torino idegenben 1–0-ra legyőzte a Fiorentinát az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának szombati játéknapján.

Serie A: Ochoa nyolc gólt kapott, az Atalanta kiütéssel nyert

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójának vasárnapi játéknapján a Spezia 1–0-s győzelmet aratott a Torino vendégeként, a Bologna 2–1-re nyert Udinében, majd az Atalanta 8–2-re kitömte a Salernitanát.

Olasz Kupa: a Torino meglepetésre kiverte a Milant

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Torino meglepetésre hosszabbításban 1–0-ra legyőzte a Milant, így továbbjutott.

Serie A: egy gól itt, egy gól ott, döntetlen a Salernitana–Torinón

A Salernitana és a Torino 1–1-es döntetlenjével indult az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának vasárnapi játéknapja.

Serie A: a 93. percben mentett pontot az Atalanta a Spezia otthonában

A Spezia 3–0-ra is vezethetett volna az Atalanta ellen, Gian Piero Gasperini alakulata azonban a hajrára feljavult és kiharcolta a döntetlent az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójának szerdai játéknapján. A forduló előtt a tabella utolsó helyén álló Hellas Verona idegenben rabolt pontot a Torino otthonából, de továbbra is maradt sereghajtó.

NB I: Olaszországba igazolhat a Debrecen középpályása – sajtóhír

Olasz sajtóértesülések szerint Baráth Péter, a Debreceni VSC játéka iránt érdeklődik a Serie A-ban szereplő Torino FC.

Tenisz: Ruud simán nyert, Djokoviccsal döntőzik az ATP-vb-n

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Casper Ruud simán legyőzte Andrej Rubljovot, és bejutott a vasárnapi döntőbe.

Tenisz: Djokovics két szettben nyert, ott lesz az ATP-vb döntőjében

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Novak Djokovics két szettben legyőzte az amerikai Taylor Fritzet, így bejutott a fináléba.

Tenisz: Rubljov nyert, s bejutott az ATP-vb elődöntőjébe

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Andrej Rubljov három játszmában legyőzte Sztefanosz Cicipaszt, s bejutott az elődöntőbe.

Tenisz: drámai mérkőzésen győzött Sztefanosz Cicipasz

Döntő szett tie-breakben sikerült győzedelmeskednie Sztefanosz Cicipasznak Danyiil Medvegyev felett a torinói ATP-világbajnokság Piros-csoportjának második fordulójában.

Serie A: Belotti büntetőt hibázott, mégis pontot mentett a Roma

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában a Roma hazai pályán döntetlent játszott a Torinóval, a Monza 3–0-ra nyert a Salernitana ellen, míg a Spezia fordított, és 2–1-re legyőzte idegenben a Veronát.

Serie A: fordítás után verte meg a Torinót a Bologna

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Bologna 2–1-re legyőzte a Torinót, a Monza hazai pályán nyert a Verona ellen, míg a Fiorentina a Sampdoria vendégeként gyűjtötte be a három pontot.

Serie A: Leao kihagyta helyzeteit, a Torino legyőzte a Milant – videó

Nagy meglepetéssel ért véget az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának vasárnapi programja: a címvédő Milan idegenben vereséget szenvedett a Torino ellen (2–1).

Serie A: a Torino meglepte az Udinesét idegenben

A Torino 2–1-re győzött az Udinese vendégeként a Serie A 11. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén.

Serie A: Vlahovics gólja döntötte el a torinói derbit

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójában a Juventus 1–0-ra legyőzte a Torinót.

Serie A: az utolsó percben mentett pontot a Torino

A Torino vasárnap, hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Empolival az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában.

Serie A: kétgólos sikerével az élen maradt a Napoli

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie A) éllovas Napoli győzelemmel nyitotta a válogatott szünetet követő első, összességében a 8. bajnoki fordulót: hazai pályán 3–1-re legyőzte a Torinót.

Kézilabda Eb: Tudta-e?