NFL: Tom Brady továbbra sem döntött a jövőjéről

Továbbra sem döntött a jövőjéről Tom Brady, minden idők legsikeresebb amerikaifutballistája, akinek lejárt a szerződése a Tampa Bay Buccaneersszel, miután a gárda az NFL rájátszásának első fordulójában búcsúzott.

NFL: Bradyék kiestek, Prescott továbbjuttatta a Cowboyst

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának wild card körében a Dallas Cowboys 31–14-re legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst és utolsóként bejutott a Főcsoport-elődöntőbe.

NFL: Brady egy győzelemmel beérheti a Steelerst és a Packerst – indul a rájátszás!

Hétfő hajnalban véget ért a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 2022–2023-as idényének alapszakasza, szombat este pedig indul a rájátszás. Tom Brady már nem játékos-, hanem franchiserekordokat szeretne megdönteni, Aaron Rodgers pedig csúnyán felsült a Detroit Lions ellen. Andy Reid Bill Belichicket üldözi.

Képek: csaknem 20 évvel fiatalabb szlovák modell lehet Tom Brady új barátnője

Veronika Rajek, 26 éves szlovák modell lehet Tom Brady új barátnője. Minden idők legsikeresebb NFL-irányítója hónapok óta nem beszélt a magánéletéről, azonban a szlovák modell Instagram-profilja sok árulkodó jelről tanúskodik.

NFL: a Bucs legyőzte a Pantherst, azaz nincs rájátszás Brady nélkül

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 17. fordulójában a Tampa Bay Buccaneers 30–24-re legyőzte a Carolina Pantherst, ezzel pedig eldőlt, hogy a floridai együttes ott lesz a rájátszásban. A Kansas City Chiefs a vártnál szorosabb meccsen nyert a Denver Broncos ellen 27–24-re. Szoros végjátékban győzött az Atlanta Falcons és a New England Patriots. Kiütéses sikereket is láthattunk, a Detroit Lions a Chicago Bearst, a Jacksonville Jaguars a Houston Texanst intézte el. A Philadelphia Eagles 20–10-re alulmaradt a New Orleans Saints ellen.

NFL: Minnesota Miracle 2.0; Mahomes legendák társaságában

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 15. fordulójában a Minnesota Vikings minden idők legnagyobb fordítását mutatta be az Indianapolis Colts ellen. Patrick Mahomes beérte Peyton Manninget, Drew Breest és Brett Favre-t. Tom Brady negatív csúcsot állított be a Cincinnati Bengals ellen, a Los Angeles Ramsen pedig az 1/1-es irányítók sem segítenek.

NFL: Mayfield 45 éve nem látott csodát tett; Purdy megtörte a Brady-átkot

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga 14. fordulójában Baker Mayfield olyan csodát tett a bemutatkozó mérkőzésén a Los Angeles Ramsben, amit 45 éve nem láthattunk az NFL-ben. Brock Purdy megtörte Brady-átkát, Patrick Mahomes pedig beérte Dan Marinót.

NFL: Tom Bradyék nagyon simán kikaptak San Franciscóban

Egyoldalú mérkőzésen aratott sima, 35–7-es hazai győzelmet a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers ellen a San Francisco 49ers az amerikaifutball-liga (NFL) 14. fordulójában, a vendégek első pontjaikat ugyanis 35–0 után tették a táblára. A Denver Broncos 27 pontos hátrányát ugyan hatra csökkentette, de ennél közelebb nem tudott kerülni az idegenben 34–28-ra nyerő Kansas City Chiefshez.

NFL: Brady megdöntötte Manning csúcsát; Allen rekordja

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 13. fordulójában Tom Brady az utolsó negyedben győzelemre vezette a Tampa Bay Buccaneerst – a sikernek köszönhetően a 45 esztendős irányító Peyton Manning csúcsát is megdöntötte. Josh Allennek nagyon megy a New England Patriots ellen, míg a Los Angeles Rams az újabb vereségével minden idők legrosszabb regnáló bajnoka lett.

NFL: Bradyék megint drámai végjáték után tudtak nyerni

Óriási végjáték után győzte le a csoportrivális New Orleans Saintset a Tampa Bay Buccaneers az amerikaifutball-liga (NFL) 13. fordulójának záró mérkőzésén. A Tom Brady vezette házigazda három perccel a vége előtt még 13 pontos hátrányban volt, de három másodperccel a vége előtt fordított és végül 17–16-ra győzött.

NFL: Bradynek négy passzon múlt az újabb rekord; félelmetes Fields

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 10. fordulójában Tom Bradynek négy passz kellett volna, hogy megdöntse Aaron Rodgers rekordját, míg Patrick Mahomes ismét kivégzett egy gyengén teljesítő csapatot. A fotelből beesve is nyert az Indianapolis Colts új vezetőedzője, míg a Chicago Bears irányítója, Justin Fields egyre félelmetesebb.

NFL: így reagált Brady a hétvége legkellemetlenebb játékára – videó

A profi amerikaifutball-ligában (NFL) a Tampa Bay Buccaneers Németországban verte meg 21–16-ra a Seattle Seahawks csapatát. A meccs folyamán a Bucs egy bizarr játékkal próbálkozott Tom Brady felé, ami balul sült el – az irányító a mérkőzés után komikusan kommentálta a történéseket.

NFL: Brady meghódította Münchent is, nyert a Bucs a Seahawks ellen

A történelmi mérkőzésen végig vezetett a Tampa Bay Buccaneers, amelynek irányítója nem csupán az első NFL-játékos lett, aki az Egyesült Államokon kívül három országban is pályára lépett, de mindegyikben győzött is.

NFL: Tom Brady és a Nemzeti Sport tudósítója már Münchenben van

Az amerikai futball élő legendája, Tom Brady az első játékos lehet, aki az Egyesült Államokon túl három országban is pályára lép, és a német sörrel igyekezett visszacsábítani a nyugdíjból korábbi csapattársát, Rob Gronkowskit a pályára.

NFL: Mahomesék ráadásban győztek, Brady túl a 100 000 passzolt yardon

Hihetetlen izgalmak után, hosszabbításban győzte le 20–17-re hazai pályán a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfő hajnali mérkőzésén a Kansas City Chiefst. A vendéglátó irányítója, Patrick Mahomes ugyan egy-egy touchdownpasszal és eladott labdával zárt, 446 yardot passzolt elkapóinak, emellett 63-at futott is, ráadásul a hajrában az általa futott hatpontos mellett a kétpontos kísérletet is értékesítette, ezzel mentve hosszabbításra az összecsapást, ahol egy értékesített mezőnygóllal nyert a Chiefs. A Tampa Bay Buccaneers remek negyedik negyeddel fordított és 16–13-ra legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset. A Bucs irányítója, Tom Brady pedig első játékosként átlépte a százezer (!) passzolt yardot!

NFL: Tom Brady és Gisele Bündchen elválnak egymástól

A világ egyik legjobban kereső sportolója, az amerikaifutball-sztár, Tom Brady (Tampa Bay Buccaneers) és a világ egyik leghíresebb szupermodellje, a brazil Gisele Bündchen véget vet viharos házasságának: a családfő bejelentette a közösségi oldalán, hogy beadták a válópert.

NFL: Brady aligha örül legújabb rekordjának, nyert Tampában a Ravens

Hiába kezdett jobban a házigazda Tampa Bay, a harmadik negyedben két touchdownt szerezve győzte le idegenben a Tom Brady által vezérelt Buccaneerst a Baltimore Ravens az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójának nyitó mérkőzésén. A hazaiak irányítója újabb rekordot döntött, aminek aligha örül, hiszen Ben Roethlisbergert megelőzve immár ő a legtöbbször földre vitt (sackelt) irányító a liga történetében.

NFL: Brady és a Bucs csak szenved, egyre mélyebben a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójában Tom Brady és a Tampa Bay Buccaneers még csak touchdownt sem szerzett a Carolina Panthers ellen. A Green Bay Packers is egyre mélyebb gödörben van, a Washington Commanders védelme folyamatosan leparancsolta Aaron Rodgerséket harmadik kísérletnél. Könnyen lehet, hogy San Franciscóban az év cseréjét ejtették meg Christian McCaffrey megszerzésével.

NFL: Antonio Brown nem áll le, ismét beleállt Tom Bradybe

A Super Bowl-győztes elkapó, Antonio Brown újból kifigurázta volt csapattársát, Tom Bradyt a Twitter-oldalán. Ezúttal pólókat kezdett árusítani, amiken Brady modell felesége, Gisele Bündchen látható Brown karjaiban – hívta fel a figyelmet a totalprosports.com.

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

Kézilabda Eb: Tudta-e?