NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

NFL: a Titans idegenben győzte le a Packerst

Jól kezdett és végig vezetve győzte le idegenben 27–17-re a Green Bay Packerst a Tennessee Titans a profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. fordulójának csütörtöki játéknapján.

NFL: hosszabbításban kapott ki a Bills a Vikingstól

A Minnesota Vikings hosszabbításban verte idegenben 33–30-ra a Buffalo Billst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában. A Buffalo már 17ponttal is vezetett, mégis a vendégek örülhettek. A Kansas City Chiefs a Jacksonville Jaguars, míg a Miami Dolphins a Cleveland Brownst győzte le, így mindkét csapat hét győzelemmel áll.

NFL: Mahomesék ráadásban győztek, Brady túl a 100 000 passzolt yardon

Hihetetlen izgalmak után, hosszabbításban győzte le 20–17-re hazai pályán a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfő hajnali mérkőzésén a Kansas City Chiefst. A vendéglátó irányítója, Patrick Mahomes ugyan egy-egy touchdownpasszal és eladott labdával zárt, 446 yardot passzolt elkapóinak, emellett 63-at futott is, ráadásul a hajrában az általa futott hatpontos mellett a kétpontos kísérletet is értékesítette, ezzel mentve hosszabbításra az összecsapást, ahol egy értékesített mezőnygóllal nyert a Chiefs. A Tampa Bay Buccaneers remek negyedik negyeddel fordított és 16–13-ra legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset. A Bucs irányítója, Tom Brady pedig első játékosként átlépte a százezer (!) passzolt yardot!

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

NFL: Allen és Diggs parádézott, a Bills kiütötte a Titanst

A Buffallo Bills irányítója, Josh Allen és elkapója, Stefon Diggs hathatós közreműködésével kiütötte a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A másik hétfő hajnali mérkőzésen a Philadelphia Eagles Jalen Hurts vezérletével szintén sima győzelmet aratott hazai pályán a Minnesota Vikings ellen.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: a korábbi Atlanta-klasszis Bradyéknél folytatja – hivatalos

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Tampa Bay Buccaneers szerződtette Julio Jonest.

NFL: kétszeres Super Bowl-győztes védőt igazolt a Bills

Harmadik napja tart a „szabadügynök piac” az NFL-ben, azóta számos játékos talált magának új csapatot a hagyományos módon, de természetesen cserék is születtek. Az AFC Nyugati csoportja egyre brutálisabbnak tűnik, a Tom Bradyt visszakapó 2021-es bajnok Tampa Bay Buccaneers is erősített, a Jacksoville Jaguars pedig „álomfutásba” kezdett. Von Miller is új otthonra talált: a kétszeres bajnok a Buffalo Billshez írt alá.

NFL: mezőnygóllal búcsúztatta a 49ers a Packerst

Az NFL-divisional roundban a San Francisco 49ers a Green Bay Packerst búcsúztatva került az NFC-döntőbe, a Cincinnati Bengals pedig a Tennessee Titanst legyőzve jutott az AFC-döntőbe.

NFL: a végén döntött a Bucs, a New England is nyert

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság 12. fordulójában a Tampa Bay Buccaneers legyőzte az Indianapolis Coltsot. A Cincinnati Bengals a Pittsburgh Steelers, míg a New England Patriots a Tennessee Titans ellen diadalmaskodott.

NFL: Von Millerrel erősített a Rams, kidőlt a Titans futója

Két kiváló védő is csapatot cserélt a hét elején az NFL-ben. Von Miller Denverből a Los Angeles Ramshez szerződött, míg Melvin Ingram a Pittsburghtől került a Kansas Cityhez.

NFL: Brady négy TD-passza is kevés volt a Tampa Baynek

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának nyolcadik fordulójában 63 pontot hozott a Saintsؘ–Buccaneers találkozó, előbbi 36–27-es győzelmével.

NFL: hosszabbításban nyert a Titans, másodszor győzött a Jets

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának nyolcadik fordulójában a Tennessee Titans hosszabbításban nyert az Indianapolis Colts ellen, míg a New York Jets meglepetésre megszerezte idénybeli második győzelmét.

NFL: Mahomes óriásit kapott, de a Chiefst is kiütötték – videó

Az NFL alapszakaszának hetedik fordulójában a Tennessee Titans, a New England Patriots, a New York Giants és a Cincinnati Bengals is fölényes győzelmet aratott.

NFL: a Tennessee izgalmas meccsen győzte le a Buffalót

Az NFL alapszakaszának magyar idő szerint kedd hajnali mérkőzésén a Tennessee Titans 34–31-re legyőzte a Buffalo Billst.

NFL: Tennessee-be szerződött a liga egyik legjobb elkapója

Az NFL-ben szereplő Atlanta Falcons eladta a Tennessee Titansnek Julio Jonest, a liga egyik legjobb elkapóját.

NFL: magát „buktatta le” az elkapó, a nővért hibáztatja

A Tennessee Titans NFL-csapatának rajongói váratlan forrásból tudhatták meg, hogy a gárda elkapója, A. J. Brown mindkét térdét megoperálták. A támadójátékos élőben jelentkezett a kórházból Instagram-profilján keresztül, így nem volt szükség hírhajhász újságíróra, sem arra, hogy a klub közölje a beavatkozás tényét. Brown kissé még kába volt az érzéstelenítő hatása miatt, nem tagadhatjuk, ez látszott is a furcsa videón, amelyben kisebb verbális adok-kapokba keveredett a nővérrel, s elárulta, gyakorlatilag sérülten játszotta végig az idényt, miután a szezon elején kihagyott két mérkőzést. A 23 éves kiválóság szerdán elnézést kért, mert noha sokan viccesnek találták „mutatványát”, ő maga nem.

Kézilabda Eb: Tudta-e?