NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

NFL: Brady meghódította Münchent is, nyert a Bucs a Seahawks ellen

A történelmi mérkőzésen végig vezetett a Tampa Bay Buccaneers, amelynek irányítója nem csupán az első NFL-játékos lett, aki az Egyesült Államokon kívül három országban is pályára lépett, de mindegyikben győzött is.

NFL: Tom Brady és a Nemzeti Sport tudósítója már Münchenben van

Az amerikai futball élő legendája, Tom Brady az első játékos lehet, aki az Egyesült Államokon túl három országban is pályára lép, és a német sörrel igyekezett visszacsábítani a nyugdíjból korábbi csapattársát, Rob Gronkowskit a pályára.

NFL: Mahomesék ráadásban győztek, Brady túl a 100 000 passzolt yardon

Hihetetlen izgalmak után, hosszabbításban győzte le 20–17-re hazai pályán a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfő hajnali mérkőzésén a Kansas City Chiefst. A vendéglátó irányítója, Patrick Mahomes ugyan egy-egy touchdownpasszal és eladott labdával zárt, 446 yardot passzolt elkapóinak, emellett 63-at futott is, ráadásul a hajrában az általa futott hatpontos mellett a kétpontos kísérletet is értékesítette, ezzel mentve hosszabbításra az összecsapást, ahol egy értékesített mezőnygóllal nyert a Chiefs. A Tampa Bay Buccaneers remek negyedik negyeddel fordított és 16–13-ra legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset. A Bucs irányítója, Tom Brady pedig első játékosként átlépte a százezer (!) passzolt yardot!

NFL: Brady aligha örül legújabb rekordjának, nyert Tampában a Ravens

Hiába kezdett jobban a házigazda Tampa Bay, a harmadik negyedben két touchdownt szerezve győzte le idegenben a Tom Brady által vezérelt Buccaneerst a Baltimore Ravens az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójának nyitó mérkőzésén. A hazaiak irányítója újabb rekordot döntött, aminek aligha örül, hiszen Ben Roethlisbergert megelőzve immár ő a legtöbbször földre vitt (sackelt) irányító a liga történetében.

NFL: Brady és a Bucs csak szenved, egyre mélyebben a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójában Tom Brady és a Tampa Bay Buccaneers még csak touchdownt sem szerzett a Carolina Panthers ellen. A Green Bay Packers is egyre mélyebb gödörben van, a Washington Commanders védelme folyamatosan leparancsolta Aaron Rodgerséket harmadik kísérletnél. Könnyen lehet, hogy San Franciscóban az év cseréjét ejtették meg Christian McCaffrey megszerzésével.

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

NFL: a Steelers értékes győzelmet aratott a Tampa Bay ellen

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 6. fordulójának magyar idő szerint vasárnap esti mérkőzésein a New England Patriots a játéknap eddigi legnagyobb különbségű győzelmét aratva 38–15-re nyert a Cleveland Browns otthonában.

NFL: Brady sok rossz futballt lát; Mahomes az improvizálás királya

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 4. fordulójában Tom Bradynek 300 passzolt yard és három TD-passz sem volt elég az improvizálás királya, Patrick Mahomes ellen. A Tampa Bay Buccaneers hétszeres Super Bowl-győztes irányítója elmondta, sok rossz futballt lát a 2022-es idényben.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: a Green Bay idegenben legyőzte a Buccaneerst

A Green Bay Packers idegenben 14–12-re legyőzte a tavalyi bajnok Tampa Bay Buccaneerst a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) magyar idő szerint hétfőre virradóra rendezett rangadóján – tudósít a Magyar Távirati Iroda.

NFL: hatalmas verekedést idézett elő Evans és Lattimore – videó

A New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers csoportrangadón ismét verekedésbe torkollott az NFL egyik legjobb cornerback-je és elkapója, Marshon Lattimore és Mike Evans párharca. Mind a ketten a kiállítás sorsára jutottak.

NFL: Brady végre nyert a Saints ellen; a Browns és a Ravens bénázása

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 2. fordulójában a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers 20–10-re nyert a New Orleans Saints otthonában. Óriási meglepetésre vereséget szenvedett a Cleveland Browns és a Baltimore Ravens – előbbi a New York Jetstől, utóbbi a Miami Dolphinstól kapott ki hazai pályán.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: Brady megtréfálta a világot; mire lesz képes Rodgers Adams nélkül?

Magyar idő szerint péntek hajnalban végre megkezdődik a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 2022-es alapszakasza. Az idénykezdet előtt megnéztük a holt szezon legérdekesebb sztorijait, s természetesen tippeltünk is az 1. forduló mérkőzéseinek kimeneteleire.

NFL: ahol a szponzor volt a névadó – így alakult ki a csapatok arculata

A Washington új néven, Commandersként vág neki a 2022–2023-as NFL-idénynek, ennek apropóján összeszedtük, melyik csapat honnan kapta a nevét. Az első részben a Nemzeti főcsoport klubjait vesszük sorra.

NFL: a korábbi Atlanta-klasszis Bradyéknél folytatja – hivatalos

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Tampa Bay Buccaneers szerződtette Julio Jonest.

NFL: másodszor is visszavonult a Bucs sztártámadója

Másodszor is bejelentette visszavonulását Rob Gronkowski, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Tampa Bay Buccaneers játékosa.

NFL: megvan, hol folytatja Tom Brady a Tampa Bay után

Pályafutását követően televíziós szakértő lesz Tom Brady, a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Tampa Bay Buccaneers irányítója.

NFL: Tampa Bay–Seattle meccs novemberben Münchenben

A tavalyi bajnok Tampa Bay Buccanneers és a Seattle Seahawks novemberben Münchenben csap össze a profi amerikaifutball-liga (NFL) történetének első németországi alapszakasz-mérkőzésén.

Kézilabda Eb: Tudta-e?