Tenisz: Rubljov nyert, s bejutott az ATP-vb elődöntőjébe

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Andrej Rubljov három játszmában legyőzte Sztefanosz Cicipaszt, s bejutott az elődöntőbe.

ATP-vb: Djokovics győzelemmel indított, ő diktált Cicipasz ellen

Két játszmában nyert a Torinóban zajló ATP-világbajnokság első fordulójában Novak Djokovics, aki Sztefanosz Cicipaszt múlta felül 6:4, 7:6-ra a Piros-csoportban.

Tenisz: Cicipasz és Medvegyev is nyolcaddöntőbe jutott a bécsi tornán

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev és a második helyen rangsorolt Sztefanosz Cicipasz nyolcaddöntőbe jutott a 2.4 millió euró (970.5 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás tenisztornán – írta az MTI.

Tenisz: Djokovics a 90. diadalát aratta Asztanában

Novak Djokovics nyerte meg az Asztanában rendezett kemény pályás férfi tenisztornát.

Tenisz: Cicipasz után Djokovics is bejutott az asztanai döntőbe

A volt világelső Novak Djokovics lesz a görög Sztefanosz Cicipasz ellenfele az Asztanában zajló 1.9 millió dollár (820 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, miután ő is megnyerte a maga elődöntőjét.

Tenisz: Djokovics és Medvegyev egymás ellen elődöntőzik

A harmadik helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz és az ötödikként rangsorolt Andrej Rubljov is bejutott a legjobb négy közé az Asztanában zajló kemény pályás férfi tenisztornán, ahol egymás ellen játszanak majd. Később Danyiil Medvegyev és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott, ők is egymás ellen meccselnek.

Laver-kupa: összejött Federer kívánsága, Nadal párostársaként búcsúzik

Eldőlt, hogy Roger Federer Rafael Nadal párospartnereként búcsúzik a profi tenisztől a péntektől vasárnapig tartó Laver-kupán – írja az MTI.

US Open: Cicipasz az idén is korai búcsút vett a versenytől

Sztefanosz Cicipasznak ezúttal sem jött ki a lépés az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open): a negyedik helyen kiemelt görög játékos négy játszmában kikapott a selejtezőből érkező kolumbiai Daniel Galántól magyar idő szerint kedd hajnalban, így már az 1. fordulóban búcsúzott a versenytől.

Tenisz: a világranglista-152. nyerte a cincinnati tornát; Bondárék győzelemmel kezdtek Kanadában

A többek között a spanyol Rafael Nadalt is búcsúztató horvát Borna Coric nyerte a Cincinnatiben zajló 6.9 millió dollár összdíjazású kemény pályás tenisztornát a férfiaknál, miután a döntőben két szettben győzte le a görög Sztefanosz Cicipaszt. Bondár Anna győzelemmel kezdett a kanadai Granbyban zajló torna páros versenyében.

Tenisz: Cicipasz legyőzte a világelsőt, döntős Cincinnatiben

Sztefanosz Cicipasz legyőzte a világelső Danyiil Medvegyevet a Cincinnatiben zajló tenisztorna elődöntőjében.

Wimbledon: Kyrgios és Cicipasz is pénzbüntetést kapott

Feszült hangulatú harmadik fordulós mérkőzésük után pénzbüntetést kapott Nick Kyrgios és Sztefanosz Cicipasz a wimbledoni teniszbajnokságon – írja az MTI.

Wimbledon: Cicipasz szerint Kyrgios terrorizálta őt

Sztefanosz Cicipasz szerint Nick Kyrgios pszichológiai terrorban tartotta őt szombaton a wimbledoni teniszbajnokság harmadik fordulójában.

Wimbledon: Nadal simán nyert, de a végén felhúzta magát

A második helyen kiemelt Rafael Nadal három játszmában (6:1, 6:2, 6:4) legyőzte az olasz Lorenzo Sonegót a wimbledoni teniszbajnokság szombati játéknapján, és bejutott a legjobb 16 közé. A nap legkésőbb véget érő férfimeccsén Nick Kyrgios négy játszmában legyőzte a negyedik helyen kiemelt Sztefanosz Cicipaszt.

Tenisz: Cicipasz mérföldkőnek nevezte a mallorcai győzelmét

Sztefanosz Cicipasz pályafutása egyik mérföldkövének nevezte, hogy megnyerte a Mallorcán rendezett 886 ezer euró (354 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornát –  írja az MTI.

Tenisz: Cicipasz és Kvitová tornát nyerve melegített Wimbledonra

A kétszeres wimbledoni bajnok Petra Kvitová nyerte meg a női versenyt az Eastbourne-ban zajló füves pályás tenisztornán, miután a szombati döntőben két sima szettben legyőzte a címvédő Jelena Ostapenkót. A mallorcai férfitorna Sztefanosz Cicipasz sikerét hozta.

Tenisz: Cicipasz és Bautista vívja a döntőt Mallorcán

A második helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz és az ötödikként rangsorolt Roberto Bautista játssza a döntőt a Mallorcán zajló, 886 ezer euró (354 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Andy Murray 2016 óta először vert top 5-ös játékost

A brit Andy Murray két szettben legyőzte az első helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipaszt a stuttgarti füves pályás férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Roland Garros: Cicipasz búcsúzott, Swiatek ismét nyert

A Párizsban zajló francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) nyolcaddöntőjében búcsúzott a tavalyi döntős, az idei verseny negyedik kiemeltje, Sztefanosz Cicipasz, miután négy játszmában kikapott a világranglistán 40. helyet elfoglaló 19 éves dán Holger Runétól.

Roland Garros: két nehéz meccs után Cicipasz ezúttal simán nyert

Danyiil Medvegyev, Jannik Sinner és Marin Cilic után Sztefanosz Cicipasz és Hubert Hurkacz is három szettben nyert a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) harmadik fordulójában, míg Andrej Rubljov négyjátszmás győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé.

Roland Garros: Cicipasz kétszettes hátrányból jutott tovább

A 4. helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz kétszettes hátrányból fordítva legyőzte az olasz Lorenzo Musettit a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) első fordulójában. Meglepetésre a szabadkártyásként induló Gilles Simon búcsúztatta a spanyol Pablo Carrenót.

Kézilabda Eb: Tudta-e?