Női kézi NB I: az FTC-nek nagyot kellett mentenie Újvárosban

A Dunaújváros sokáig vezetett a Ferencváros ellen a női kézilabda NB I-ben, a címvédő csak a hajrához érve tudta a maga javára fordítani a találkozót. A Győri ETO a Szombathelyt, az MTK az Érdet győzte le.

Női kézi: orosz szélsőt igazolt a Szombathely, ukrán átlövőt a Kisvárda

A női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathelyi KKA szerződtette a jobbszélső Jekatyerina Lubjanaját, míg a Kisvárda ukrán válogatott átlövővel, Natalija Szavcsinnal erősített – számolt be erről a két klub honlapja.

Női kézi NB I: a DVSC győzött Szombathelyen

A DVSC Schaeffler 29–25-re nyert a Szombathelyi KKA vendégeként a női kézilabda NB I 2. fordulójában. A Dunaújváros kiütéses győzelmet aratott Budaörsön.

Női kézi: korábbi magyar válogatott játékost igazolt a Békéscsaba

Távozik az női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathelyi KKA-tól Mayer Szabina. A korábbi magyar válogatott beálló az élvonaltól búcsúzó Békéscsabánál folytatja – számolt be a hírről a szombathelyi klub honlapja.

Női kézi: négy új légióssal erősített a Szombathely – végleges a keret

A Szombathelyi KKA vezetősége az elmúlt hetekben gőzerővel dolgozott a játékoskeretének kialakításán, mivel hamarosan rajtol női kézilabda NB I 2021–2022-es kiírása. A tárgyalások lezárultak, így a mai napon véglegesítették keretüket és négy új légióssal vágnak neki a következő NB I-es idénynek – közölte a klub hivatalos oldala.

Kézilabda: bejelentette visszavonulását Orbán Adrienn

Bejelentette visszavonulását Orbán Adrienn, háromszoros Bajnokok Ligája-győztes kézilabdázó.

Női kézi NB I: nyert a Mosonmagyaróvár, és ezzel harmadik

A Mosonmagyaróvár három góllal nyert a Boglári Akadémia-SZISE ellen, ezzel megszerezte a bronzérmet a női kézilabda NB I-ben. Az óváriak történetük legsikeresebb idényét produkálták.

Női kézi: elhagyhatta a kórházat a Szombathely elnöke és családja

Hétfő reggel szenvedett autóbalesetet Pődör Zoltán, a női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathelyi KKA ügyvezető-elnöke és családja. Pénteken elhagyhatták a kórházat, egyiküknek sem lett maradandó sérülése – tudatta a hírt a klub hivatalos oldala.

Női kézi: autóbalesetet szenvedett a Szombathely elnöke és családja

Autóbalesetet szenvedett a női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathelyi KKA ügyvezető-elnöke, Pődör Zoltán és családja – tudatta a klub a hivatalos oldalán.

Női kézi NB I: nagyot fordított a Siófok, biztosan nyert a DVSC

Hiába volt a Siófok az első félidőben hétgólos hátrányban is, a meccs utolsó negyedében a maga javára fordította az MTK elleni mérkőzést a női kézilabda NB I-ben. A DVSC magabiztosan nyert Fehérváron, míg a kiesés elkerüléséért küzdő csapatok közül fordulatos találkozót húzott be a Boglári Akadémia-SZISE az Érddel szemben, míg a Szombathely döntetlenre végzett a Kisvárda otthonában.

Női kézi NB I: húsz góllal nyert a Ferencváros és a Győr is

A Ferencváros Szombathelyen, míg a Győri ETO otthon a Siófok ellen nyert húszgólos különbséggel a női kézilabda NB I-ben szombaton. A Vác a Békéscsaba legyőzésével fellépett a dobogóra, az Érd pontot csent az MTK-tól.

Női kézi NB I: a Győr kétszer annyi gólt lőtt, mint a Szombathely

A hétvégi, Buducsnoszt Podgorica elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőre készülő Győri ETO 20 góllal legyőzte a Szombathelyt a női kézilabda NB I-ben, éppen kétszer annyiszor talált be, mint ellenfele.

Női kézi NB I: az FTC hullámzó meccsen győzte le az Újvárost

A Ferencváros 30–21-re nyert hazai pályán a Dunaújváros ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján. A DVSC a sok hiányzója ellenére is megnyerte a Békéscsaba elleni bajnokiját, míg a Szombathely fontos két pontot szerzett a

Női kézi NB I: a Békéscsaba megszerezte az első győzelmét

A tizenötödik bajnokiján először nyert a Békéscsaba a női kézilabda NB I-ben, ráadásul mindezt a közvetlen rivális Szombathely ellen tette meg a sereghajtó.

Női kézi NB I: az Óvár a végére szorossá tette az FTC elleni meccset

Az első félidő után még az is benne volt a pakliban, hogy a Ferencváros nagy különbségű győzelmet arat a Mosonmagyaróvár ellen, a vendégcsapat azonban a második félidőben összeszedte magát, és a végére szorossá tudta tenni a mérkőzést. A Siófok biztosan múlta felül a Szombathelyt, míg a Dunaújváros hárommal nyerte meg a Fejér megyei rangadót.

Női kézi NB I: az Érd zsinórban harmadszor nyert idegenben

Az Érd 29–27-re nyert Szombathelyen, míg a Dunaújváros 13 góllal (41–28) legyőzte otthon a sereghajtó Békéscsabát a női kézilabda NB I-ben szombaton.

Női kézi NB I: a Vác és a Mosonmagyaróvár is nyert

A Vác Szombathelyen, a Mosonmagyaróvár pedig Érden nyert a női kézilabda NB I szerdai játéknapján. Az Alba Fehérvár hazai pályán legyőzte a Békéscsabát, míg a Dunaújváros az MTK ellen aratott sikert.

Női kézi NB I: Kovacsics nélkül lőtt 41-et az FTC a Szombathelynek

A Ferencváros 41–17-re legyőzte hazai pályán a Szombathelyt a női kézilabda NB I szerdai játéknapján. A később pályára lépő Siófok odahaza szintén simán verte a Boglári Akadémiát, és a Vácnak sem okozott nehézséget a még nyeretlen sereghajtó, a Békéscsaba idegenbeli legyőzése.

Női kézi NB I: a Fehérvár simán megverte a Szombathelyt

Az Alba Fehérvár 35–22-re megverte hazai pályán a Szombathelyt a női kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

Női kézi NB I: másodszor is legyőzte az FTC a Vácot

A Ferencváros nehéz meccset nyert meg Vácon a női kézilabda NB I-ben. A hazai csapat komolyabb hátrányból állt fel, az egyenlítésért is támadhatott, de a hajrában nem adta ki a kezéből a sikert Elek Gábor együttese. A másik szerdai találkozón a 39 nap után újra pályára lépő Szombathely két góllal múlta felül a Dunaújvárost.