Férfi kosár Ek: a Szolnok nyolc ponttal kapott ki Portugáliában

A Szolnoki Olajbányász 76–68-ra kikapott Portóban a férfi kosárlabda Európa-kupa csoportkörének 4. fordulójában.

Férfi kosár Ek: bravúr lenne a „sárkányölés” a Szolnoktól

Egyértelműen a Porto a favoritja a csütörtök esti mérkőzésnek, amelyen a vendégeknek két alapemberük távollétében kellene helyt állniuk. A betegség miatt Szolnokon maradó Bojan Szubotics és Marjan Cakarun hiányzása következtében a portugál házigazda számít esélyesnek a FIBA Európa-kupa 4. fordulója H-csoportjának csütörtök esti összecsapásán Portóban.

Férfi kosár NB I: rangadót nyert a Kecskemét ellen a Szolnok

A Szolnoki Olajbányász 81–63-as sikert aratott a Kecskemét felett a férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Férfi kosár Ek: a Szolnok 17 ponttal kikapott hazai pályán

A Szolnoki Olajbányász 75–58-ra kikapott a CSU Oradeától (Nagyvárad) a férfi kosárlabda Európa-kupa H-csoportjában.

Férfi kosár Ek: elrontotta az első félidőt a Szolnok, kikapott a Legiától

A férfi kosárlabda Európa-kupa csoportkörének 2. fordulójában a Szolnoki Olajbányász 83–66-ra kikapott idegenben a Legia Warszawától.

Férfi kosár Ek: harcra kész az Olajbányász

A sorozatban szintén hibátlan lengyel Legia Warszawa ellen folytatja szereplését szerda este a Szolnok a FIBA Európa-kupában.

Férfi kosár Ek: izgalmak, egyelőre csak a pályán kívül

Macerás becsekkolást és izgalmas buszozást követően megtartotta első tréningjét Varsóban a H-csoportban szerdán a lengyel Legia ellen pályára lépő Szolnoki Olajbányász.

Férfi kosár Ek: győzelemmel kezdett a Szolnok

Hatalmas csatában a Szolnoki Olajbányász 81–64-re legyőzte az FC Portót a férfi kosárlabda Európa-kupa H-csoportjában.

Férfi kosár NB I: a Szolnok legyőzte az eddig hibátlan DEAC-ot

A Szolnoki Olajbányász rendkívül szoros mérkőzésén 79–78-ra győzött a DEAC-Tungsram ellen a férfi kosárlabda NB I 4. fordulójában.

Férfi kosár NB I: a Falco végig vezetve nyert az Olaj ellen

A férfi kosárlabda NB I 3. fordulójának rangadóján két veretlen csapat, az előző idény két döntőse találkozott Szombathelyen, és a hazai Falco végig vezetve 82–69-re győzött a Szolnok ellen.

Férfi kosár NB I: a Szolnok és a DEAC is hibátlan maradt

A DEAC és a Szolnok is megnyerte második mérkőzését a férfi kosárlabda NB I 2021–2022-es kírásában: a debreceniek a Pécs vendégeként győztek 25 ponttal, míg az Olajbányász az Atomerőmű otthonában nyert magabiztosan (90–67).

Férfi kosár NB I: az Alba és a Szolnok is nagy csatában győzött

A Szolnoki Olajbányász 77–76-ra nyert a Naturtex-SZTE-Szedeák ellen a férfi kosárlabda NB I 1. fordulójában. Az Alba Fehérvár hosszabbítást követően, 106–104-re győzött Pakson.

Férfi kosár NB I: három trónkövetelő veszélyezteti a Falcót

A bajnoki címvédő csupán két légióst küld csatába, a Szolnok, az Alba és a DEAC masszív kerettel üldözi a vasiakat – kedden elkezdődik a 2021–2022-es évad.

Kosárlabda: Gelvis Solano szereti, ha esélytelen csapat tagja

Az előző idényben bajnoki ezüst­érmet szerző Olajbányász nyáron szerződtetett közép-amerikai karmestere már a világbajnokságon is bizonyította tehetségét.

Férfi kosárlabda Ek: a Szolnok főtáblás, a Szedeák selejtezőt játszik

A Szolnoki Olajbányász a csoportkörben, a Naturtex-SZTE-Szedeák pedig a selejtezőben kezdi meg szereplését a férfi kosárlabda Európa-kupában – írja a Magyar Távirati Iroda.

Férfi kosár NB I: legyűrte a Szolnokot, így harmadszor bajnok a Falco

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely lett a férfi kosárlabda NB I 2020–2021-es kiírásának a bajnoka, miután a döntő párharc 5. mérkőzésén 74–53-ra legyőzte a Szolnoki Olajbányászt.

Férfi kosár: a szolnoki másodedző bejegyzése kiverte a biztosítékot a Falcónál

Egyre inkább felszínre törnek az indulatok a Szolnok és a Falco férfi kosárlabdacsapatának bajnoki döntője kapcsán.

Férfi kosár NB I: hiába jött vissza a Falco, a Szolnok nyerte a döntő 3. meccsét

A Szolnok hosszabbítás után 81–77-re  legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: fejelés miatt állították ki a szolnokiak egyik legjobbját – videó

Mint ismert, a Falco KC visszavágott a Szolnoki Olajbányásznak, hazai pályán 99–73-as diadalt aratott a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így összesítésben 1–1 az állás. A Szombathely fölényes győzelme annak is volt köszönhető, hogy az Olaj talán legfontosabb játékosa, Marjan Cakarun fejével lekoccolta a Falco csapatkapitányának, Váradi Benedeknek a homlokát, ami kiállítást ért. A horvát center így igen nehéz helyzetbe hozta együttesét, mivel a pénteki találkozón sem léphet parkettre.

Férfi kosár NB I: győztes tripla az utolsó pillanatban, a Szolnok nyert a döntő nyitányán

Szoros csatát követően, Roko Badzimnak a mérkőzés utolsó pillanatában dobott triplájával a Szolnok hazai pályán 80–77-re legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I döntőjének szombat esti nyitányán. Az utolsó két percre a Falco fordult előnnyel, és bár utána fordult az állás, a szombathelyiek Perl Zoltán két duplájával egyenlítettek mínusz négyről. A hátralévő egy másodperc azonban elég volt a hazaiaknak a győztes kosárhoz. A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart, a második felvonás kedd este következik.