Büntetőt hibázott a Szolnok, de így is nyert a Haladás ellen

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Szolnoki MÁV két góllal legyőzte otthon a Haladást, pedig a hazaiak még tizenegyest is hibáztak.

A hosszabbításban húzta be a Szolnok az ETO elleni meccset

A labdarúgó NB II 16. fordulójában a Szolnoki MÁV az ETO FC Győrt látta vendégül. Úgy tűnt, döntetlennel zárul a mérkőzés, de a hazaiak a hosszabbításban begyötörtek még egy gólt, így megnyerték a mérkőzést.

Balázs Zsolt góljával otthon tartotta a három pontot a Rákóczi

A labdarúgó NB II 11. Kaposváron találkozott a helyi Rákóczi és a Szolnoki MÁV. A sok párharcot sok színes lap tarkította, és a végén megérdemelt hazai győzelem született.

Sok kihagyott ajkai helyzet után szolnoki győzelem

A labdarúgó NB II 10. fordulójában a Szolnoki MÁV Horgosi Donát góljával 1–0-ra legyőzte otthon az Ajkát, amely így már öt mérkőzés óta nyeretlen a bajnokságban. A találkozó vége igen paprikássá vált, aminek az lett a vége, hogy a hazaiak vezetőedzője, Csábi József a kiállítás sorsára jutott.

Magyar Kupa: hibátlan NB II-esek, akadt kilencgólos siker is

Az élvonalbeliekhez hasonlóan a labdarúgó NB II szombat délután pályára lépő csapatai sem hibáztak a Magyar Kupában: volt köztük olyan (Csákvár), amelyik 10 gólig meg sem állt alacsonyabb osztályú ellenfelével szemben, de akadt olyan is (DEAC, Siófok, Szentlőrinc), amely egygólos sikerrel lépett tovább.

A Szeged elvette a Szolnok hazai veretlenségét

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a mérkőzés előtt második Szolnoki MÁV 2–0-s vereséget szenvedett a Szeged-Csanádtól. A vendég Tisza-parti csapat így – némi szerencsével – először nyert idegenben, a MÁV FC viszont elveszítette hazai veretlenségét.

A hosszabbításban egyenlített a Szolnok Gyirmóton

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Gyirmót a Szolnoki MÁV-ot fogadta, a találkozó 1–1-es döntetlennel ért véget.

Remek szolnoki hajrá és győzelem a Siófok ellen

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Szolnoki MÁV 3–1-re legyőzte a Siófokot, így a Tisza-parti csapat továbbra is százszázalékos hazai pályán, a somogyiak pedig nyeretlenek maradtak vendégként.

Otthon vesztett pontot a Haladás, újra győzött a Loki, a Szpari és az Ajka

Már csak három csapat százszázalékos a labdarúgó NB II második fordulója után. Az élre a városi rangadót fölényesen megnyerő Loki ugrott, melyet a Kazincbarcika ellen második hazai meccsén is győztes Ajka követ, a harmadik helyet pedig az újonc Pécset verő Nyíregyháza foglalja el. A Haladás meglepetésre csak ikszelt a Szolnok ellen, és az ETO is döntetlenre végzett Győrben a Kaposvárral, akárcsak a Vasas a Békéscsabával. Két együttesnek nincs már csak pontja, a most felkerült DEAC-nak és a Budaörssel szemben Tatabányán alulmaradt Siófoknak.

NB II: gólzáporos meccsen győzött a Budaörs, nyert az újonc Szentlőrinc is

A labdarúgó NB II 2. fordulójában megszerezte első győzelmét az újonc Szentlőrinc, amely Kozármislenyben a Gyirmótot múlta felül két góllal. A Budaörs is begyűjtötte a három pontot a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Siófok ellen, és a vasárnap kiütéses vereséget szenvedő Dorog is nyerni tudott.

Nagyot küzdött, és egy pontot megmentett a Haladás a Szolnok ellen

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Szolnok ugyan vezetést szerzett Szombathelyen, de a Haladás a hajrába kiegyenlített, és megmentett egy pontot. Így a két csapat bajnokin az új idényben továbbra is veretlen.

Egy góllal verte a Loki a Budaörsöt, nem bírt a Vasas a Barcikával

A szombati, Kaposvár–Nyíregyháza mérkőzés (0–1) után vasárnap kilenc találkozót rendeztek a labdarúgó NB II első fordulójában. A Loki egy góllal verte meg a Budaörsöt, míg a Vasas hazai pályán nem bírt a Barcikával. A dél-alföldi rangadót a Békéscsaba nyerte meg a Szeged ellen. A Gyirmót Heffler Norbert triplájával győzte le a Csákvárt. A Haladás öt gólt szerezve ütötte ki a Siófokot, az újonc Pécs négyet vágott a Dorognak.

NB I: a Szolnoktól igazolt védőt a Mezőkövesd – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd a hivatalos honlapján tudatta, hogy szerződtette Kotula Mátét.

NB II: négyet vágott a Nyíregyháza a Szolnoknak

„Kétkapus edzésnek” nevezett felkészülési mérkőzést játszott a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus a szintén másodosztályú Szolnokkal – számolt be róla a szabolcsiak honlapja.

NB II: ikszelt a Szolnok a Csákvárral a büntetők meccsén

A labdarúgó NB II 28. fordulójának záró mérkőzésén a Szolnoki MÁV hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Csákvárral.

Az MTK nyerte a dobogósok csatáját, menetel a Hali, ETO-siker Nyíregyházán

Az MTK növelte előnyét közvetlen üldözőivel szemben a labdarúgó NB II 28. fordulójában, amelynek mérkőzéseit a március 15-i nemzeti ünnep miatt szombaton, a koronavírus-járvány következtében elrendelt intézkedések nyomán pedig zárt kapuk mögött rendezték meg. A kék-fehérek hazai pályán 3–1-re legyőzték a harmadik Vasast, amely először kapott ki a tavasszal. Mivel a Budafok otthon csak gól nélküli döntetlenre volt képes a kieső helyen álló Tiszakécske ellen, öt pontra nőtt a lemaradása a listavezető MTK-val szemben.

NB II: elbukott a Budafok Ajkán, a Vasas a Szparit is elintézte

A labdarúgó NB II 27. fordulójának esti mérkőzésein a második Budafok két góllal kikapott az újonc Ajka otthonában, és mivel a harmadik Vasas esélyeshez méltóan legyőzte a Nyíregyházát, hat pontra csökkent a piros-kékek hátránya a feljutó helyen álló XXII. kerületiekkel szemben. Újabb vereséget szenvedett az ETO, amely most hazai pályán maradt alul a tavaly még NB III-as Szolnokkal szemben. Az alsóház nagy meglepetése, hogy az idén eddig még gólt sem lövő Vác idegenben ötöt vágott a Tiszakécskének. A Csákvár papírformasikert aratott otthon a Szeged-Csanád ellen.

NB II: tíz emberrel fordított az ETO, a Szpari kiütötte a Budaörsöt

A labdarúgó NB II 20. fordulójának délutáni programjában szárnyalt a Nyíregyháza, és egy sima négyessel küldte haza a Budaörsöt. A második Budafok hazai pályán kibrusztolta a győzelmet az újonc Szeged ellen. A Soroksár a Barcika vendégeként nyert Putnokon, az ETO pedig tíz emberrel fordított Győrben az Ajkával szemben. A Vác fordulatos meccsen a hosszabbítás legvégén mentett pontot a Szolnok ellen.

A Szpari kiütötte a Budaörsöt, parádés ETO-fordítás

Nyolc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II előrehozott első tavaszi, sorrendben 20. fordulójában. A délutáni programban a második Budafok hazai pályán 1–0-ra verte a Szeged-Csanádot, az immár Kondás Elemér irányította ETO pedig emberhátrányban fordított az Ajka ellen. A Szpari kiütötte a Budaörsöt, a Soroksár Putnokon nyert a Barcika ellen. A Vác fordulatos meccsen döntetlenre végzett a Szolnokkal. Az esti folytatásban a Vasasnak nem okozott gondot a Dorog legyűrése, a Fradit a Magyar Kupából búcsúztató Békéscsaba Tiszakécskén is nyerni tudott, és a Gyirmót is három ponttal tért haza Szombathelyről.

NB II: fölényes budaörsi siker a Csákvár ellen, újra kikapott a Haladás

A pályára lépő nyolc csapat közül hat gólképtelen maradt a labdarúgó NB II október másodikáról szerdára elhalasztott 11. fordulójának kora délutáni mérkőzésein. A Budaörs átmenetei otthonában, Tatabányán fölényesen győzte le a Csákvárt, amely sorozatban harmadik vereségét szenvedte el. A már edzőváltáson áteső Tiszakécske a Haladást verte meg, a két újonc, a Szeged-Csanád és a Szolnok idegenből vitt haza egy-egy pontot.