Kiküzdötte a győzelmet a Szolnok a Balaton partján

Tizenegy meccsesre növelte veretlenségi szériáját a Szolnoki MÁV FC, amely a labdarúgó NB II 24. fordulójában Novák Csanád góljával 1–0-s győzelmet aratott a BFC Siófok otthonában.

Hátrányból győzött a Szombathelyi Haladás Szegeden

A labdarúgó NB II 23. fordulójában a Szeged-Csanád GA a Haladást látta vendégül. A találkozó első félidejében mindkét csapat egy-egy gólt szerzett, majd a hajrában a vendégek bal oldali támadás végén megszerezték a győztes találatot is (1–2).

NB II: Bicskéről érkezik a szegediek új edzője – hivatalos

A Nemzeti Sport értesülése szerint az NB III Nyugati csoportjában szereplő Bicskei TC vezetőedzője, Dragan Vukmir veheti át a másodosztályú Szeged-Csanád Grosics Akadémia irányítását. A hírt az NB II-es csapat is megerősítette hivatalos honlapján.

NB II: Dobos Barna távozik a szegediek kispadjáról

A vártnál gyengébb őszi szereplés miatt felbontotta Dobos Barna vezetőedző szerződését a húszcsapatos  labdarúgó NB II 14. helyén álló Szeged-Csanád Grosics Akadémia.

NB I: egyszeres szerb válogatott kapust igazolt a Mezőkövesd

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry szerződtette a szabadon igazolható Branimir Alekszicset, aki legutóbb a Szeged-Csanád Grosics Akadémia játékosa volt.

Megszerezte negyedik idegenbeli győzelmét a Szeged

A labdarúgó NB II 19. fordulójában a játéknap előtt 16. helyezett Kazincbarcika a 14. Szegedet látta vendégül. A borsodiak, bár nem játszottak rosszul, ismét vereséget szenvedtek. A Szeged-Csanád GA Grumics Miroszláv gólja révén már az első félidőben beállította a végeredményt.

Priskin mesterhármast ért el, négy góllal nyert az ETO Szegeden

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az ETO FC Győr megérdemelten győzött Szegeden. Az első félidőben jobban is játszott a kisalföldi csapat, a szünet előtt szerzett gyorsan, egymás után két gólt, majd a második félidő elején az első két helyzetéből megint kétszer betalált, így 4–0-ra nyert a Szent Gellért Fórumban.

NB II: a Soroksár megkapta 3–0-val a Szeged-GA elleni meccset

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) 3–0-val a Soroksár javára ítélte a néhány napja elmaradt, Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni NB II-es mérkőzést.

NB II: nem utazott el a Szeged, elmarad a meccs – hivatalos

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport információja: többen is elkapták a koronavírust az NB II-es Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál, amely így el sem utazott a Soroksár elleni szerdai bajnokira.

A pécsi Rácz gólja három pontot ért Szegeden

A labdarúgó NB II 14. fordulójában a Szeged-Csanád GA az újonc Pécsi MFC-t fogadta. A vendégek az első félidőben szerzett Rácz-góllal elvitték mindhárom pontot.

NB II: tíz játékosára sem számíthat az Ajka a Szeged GA ellen

A labdarúgó NB II-ben szereplő Ajka tíz játékosára sem számíthat a Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni vasárnapi bajnokin.

NB II: Szegeden nem számítottak rá, Soroksáron bizonyíthat

A 26 esztendős Hudák Martin a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár SC-ben folytatja pályafutását – számolt be róla a XXIII. kerületiek honlapja.

NB II: utánpótlás-válogatott kapus érkezett a Szegedhez

A 19 esztendős Ásványi Balázs a labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged-Csanád Grosics Akadémia együttesénél folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: Szegeden folytatja a korábbi Debrecen-játékos

A labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged-Csanád Grosics Akadémia a hivatalos honlapján tudatta, hogy szerződtette Szilvási Pétert.

Két góllal győzött a Budaörs Szegeden

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a kétpontos Szeged-Csanád a hárompontos Budaörsöt fogadta. A vendégek Nyári 11. percben szerzett góljával hamar előnyhöz jutottak, majd a hajrában egy tizenegyesből biztosították be a győzelmüket.

Az újonc elvitt egy pontot Szegedről

A hétközi bravúrgyőzelmet követően az újonc Szentlőrinc ezúttal a Szeged otthonából tudott egy ponttal távozni. A Szegednek a szünet után nagy helyzetei voltak, a kapufát is eltalálták a kék-feketék, de nem tudták megfordítani a meccset.

A csabai kontrák eldöntötték a dél-alföldi derbit

A labdarúgó NB II nyitó fordulójának rangadóján hiába dolgozott ki több helyzetet a Szeged, a Békéscsaba idegenben tudott nyerni. A hazaiak még büntetőt is hibáztak.

NB II: korábbi válogatottat igazolt a Szeged-Csanád

Simon Ádám személyében korábbi válogatott és magyar bajnok középpályást igazolt a Szeged-Csanád Grosics Akadémia – tudtuk meg az NB II-es labdarúgócsapat hivatalos honlapjáról.

NB II: Békéscsabáról igazolt csatárt a Szeged-Csanád

A legutóbbi idényben Békéscsabán futballozó Gréczi Márton a Szeged-Csanád Grosics Akadémia soraiban folytatja pályafutását – jelentették be kedden hivatalos honlapjukon az NB II-es szegediek.

NB II: négy klubbal kötött együttműködési szerződést a Szeged

Együttműködési szerződést kötött a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, az Algyői SK, a Bordány SK, a Hódmezővásárhelyi FC és a DAFC. A résztvevők rövid távon az utánpótlás erősítését, hosszabb távon pedig a régió felnőtt-labdarúgásának fejlődését remélik a programtól – számolt be róla a szegediek honlapja.