Gyász: elhunyt Ivica Osim, az utolsó jugoszláv kapitány

Öt nappal 81. születésnapja előtt elhunyt Ivica Osim bosnyák labdarúgó és futballedző.

Fehérvár: Nem csaptam be magam mögött az ajtót – Juhász Roland

A Mol Fehérvár vezetősége február 16-án vált meg a csapatot 2021. április elseje óta irányító Szabics Imrétől. A vezetőedzővel együtt a két pályaedző, Torghelle Sándor és Juhász Roland is távozott – utóbbi kilenc év után köszönt el a klubtól…

NB I: Fehérváron az Újpest ellen kezdődik a Szabics utáni éra

Újabb, sorrendben már a nyolcadik csapatnál történt edzőváltás a labdarúgó NB I-ben, így a hétvégi 21. fordulóban az Újpest FC elleni meccsen arra is választ kaphatunk, vajon a korábbi tréner, Szabics Imre volt-e a fő oka a Fehérvár gyászos tavaszi idénykezdetének. Az újabb háromnapos kör péntek este a Bp. Honvéd mezőkövesdi vendégjátékával indul, amely eddig még sosem hozott döntetlent, viszont a két csapat vezetőedzője meg mindig ikszelt egymással. Szombaton a tavasszal még pontveszteség nélkül álló Gyirmót a ZTE-t fogadja. Az Új Hidegkuti Nándor Stadionban sorra kerülő örökrangadón az MTK-t irányító Márton Gábor első győzelmet arathatja trénerként a Ferencváros ellen.

NB I: Michael Boris lett a Fehérvár vezetőedzője – hivatalos

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport értesülése: a labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár FC a hivatalos honlapján bejelentette, Michael Boris lett Szabics Imre utódja.

Fehérvár: Szabics Imre helyett Michael Boris a vezetőedző – hivatalos

Távozik a Mol Fehérvár FC NB I-es labdarúgócsapatától Szabics Imre – számolt be róla a székesfehérvári klub a hivatalos honlapján, amelynek újabb közleménye szerint Michael Boris irányítja a szakmai munkát.

NB I: szerdán eldőlhet az edzőkérdés Fehérváron

Kedden nem született hivatalos döntés Szabics Imre vezetőedző jövőjéről, ám helyzete továbbra is bizonytalan Fehérváron.

NB I: Szabics hisz magában, és hogy csapatával jó dolgokat érhet el

Bár a Mol Fehérvár a második félidő elején vezetést szerzett, 3–1-es vereséggel távozott a Budapest Honvéd otthonából a labdarúgó NB I 20. fordulójában. Ez azt is jelenti, hogy a kispestieknek megvan az első győzelmük 2022-ben, míg a fehérváriaknak a tavaszi idényben ez volt a harmadik vereségük. A mérkőzésről a két vezetőedző beszélt a sajtótájékoztatón.

NB I: Fogalmam nincs, hogyan veszítettük el – Szabics Imre

Joan Carrillo győzelemmel tért vissza Székesfehérvárra, de immár ellenfélként. A hazai csapatot irányító Szabics Imre viszont nem először szembesült azzal, hogy a szurkolók a távozását követelik. Nem esik jól neki, de tisztában van vele, hogy ez az edzői szakmával jár. Szombati edzői reakciók az NB I-es mérkőzésekről.

NB I: Kruscsics büszke, Csercseszov visszakapta a megbeszélteket

A labdarúgó NB I 18. fordulójában három mérkőzést rendeztek vasárnap, lássuk, hogyan értékelték a találkozókat a szakvezetők a lefújás után!

Mol Fehérvár: Szabics Imrét és csapatát Ausztriában is dicsérték

Több mint győzelem – a Mol Fehérvár FC edzőmeccsen elért 2–0-s sikere a Sturm korábbi csatárának, Szabics Imrének sokat jelentett.

NB I: Ezenkívül talán fölösleges is bármiről beszélni – Márton Gábor

A labdarúgó NB I 17. fordulójának szombati meccsei után a Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd (1–0) találkozó edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, most lássuk az MTK Budapest–Paksi FC (1–4) és a Mol Fehérvár FC–Mezőkövesd (1–0) meccs mestermérlegeit.

NB I: Szabics szerint ideje volt már; Márton inkább nem kommentál

Az MTK Budapest 2–0-ra kikapott odahaza a Mol Fehérvár FC-től a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Ezt nehéz lett volna elképzelni 2014-ben… – Erős

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 15. fordulójának vasárnapi rangadóján a Kisvárda 2–1-re legyőzte odahaza a Mol Fehérvárt. Íme, a két szakvezető értékelése!

NB I: Nem kaptunk meg egy büntetőt, és egy kiállítás is kérdéses – Szabics

A Ferencváros 3–0-s győzelmet aratott a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 13. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I: Szabics pont nélküli az FTC ellen, a Vidi bajnokin még nyeretlen a Groupamában

Kéthetes szünet után többek között a Ferencváros–Fehérvár találkozóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 13. kör rangadójának érdekessége, hogy a vendégek vezetőedzője, Szabics Imre eddig még pontot sem tudott szerezni egykori csapata ellen, a Vidi pedig bajnokin még sosem sem nyert a Groupama Arénában. A forduló ismét háromnapos lesz, amely péntek este a ZTE–Mezőkövesd mérkőzéssel indul. Szombaton a Debreceni VSC-nél (Joan Carrillo) és a Kisvárdánál (Erős Gábor), vasárnap az MTK-nál (Márton Gábor) mutatkozik be új edző.

NB I: Nem foglalkozunk a Fradival, kiélvezzük a pillanat örömét – Szabics

A labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár 3–0-ra megverte odahaza a Zalaegerszeget. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Túl sokba kerül az nekem, ha elmondom a véleményemet – Bognár György

A Mol Fehérvár 2–1-re legyőzte a Paksot a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A mérkőzés után Szabics Imre arról beszélt, büszke a csapatára, hogy fel tudott állni az Újpesttől elszenvedett vereség után, míg Bognár György visszafogottan értékelt.

NB I: Gyalázatos teljesítménnyel újraélesztettünk egy halott csapatot – Szabics

Hiába játszott közel nyolcvan percig emberelőnyben a Mol Fehérvár, képtelen volt bevenni a tabella utolsó helyén álló Újpest kapuját. Sőt, a lilák megszerezték idénybeli első győzelmüket a labdarúgó NB I 10. fordulójában. Az 1–0-ra végződött mérkőzés után a hazaiakat irányító Michael Oenning felszabadultan értékelt, míg a vendégek részéről Szabics Imre borzalmasan gyalázatosnak nevezte csapata teljesítményét.

NB I: A vírus betört az öltözőnkbe, a kutyát nem érdekelte – Szabics

Mint ismert, a Mol Fehérvár FC a Budapest Honvédot, míg a Gyirmót a Paksot múlta felül 2–1-ra a labdarúgó NB I 9. fordulójának szombati játéknapján. A találkozókat követően így értékeltek a szakvezetők.

NB I: Szégyellhetjük magunkat az első félidő miatt – Szabics

Abban Szabics Imre és Hornyák Zsolt is egyetértett, hogy az első félidő után akár 3–0-s előnnyel is mehetett volna a szünetre a Puskás Akadémia, amely végül egy pontot vitt haza a Mol Fehérvár otthonából a labdarúgó NB I 7. fordulójában játszott találkozója után.

Kézilabda Eb: Tudta-e?