MK: A meccsről nem sok jót mondhatok – Michael Oenning

Az Újpest jutott elsőként a labdarúgó Mol Magyar Kupa döntőjébe, miután 1–0-ra legyőzte a Kisvárdát. A találkozó után a két vezetőedző értékelt.

MK: Nagy eredmény lenne a döntő kiharcolása – Supka

Ami Supka Attila negyedik esélye lehet, az Kisvárdán az első és talán soha vissza nem térő alkalom: a döntőbe jutás.

Magyar Kupa: Supka negyedszer vezetheti csapatát a döntőbe, de…

A története során először a legjobb négy közé jutó Kisvárda és a tízszeres kupagyőztes Újpest FC csatájával kezdődik meg szerdán a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntője. A másik ágon csütörtökön a Michael Boris irányításával MK-meccset eddig csak tizenegyespárbajban vesztő MTK Budapest a kétszeres győztes Mol Fehérvárt látja vendégül. Utóbbinál Szabics Imrének ez lesz az első kupatalálkozója vezetőedzőként. A kiírás szerint egy mérkőzés dönt a továbbjutásról.

NB I: A játékosaim nem jelesre, tízesre vizsgáztak – Szabics

A labdarúgó NB I 27. fordulójának vasárnapi játéknapján a Kisvárda hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Fiola Attila kiállítása miatt 55 percet emberhátrányban töltő Mol Fehérvár FC-vel, amelynek kispadján ezen a mérkőzésen debütált Szabics Imre. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Mosolyogva mehetünk a megérdemelt pihenőre – Oenning

Az Újpest már az első félidőben eldöntötte a Kisvárda elleni találkozóját a labdarúgó NB I 26. fordulójában. A lilák 3–0-s győzelme után a két vezetőedző értékelt.

NB I: Nehéz bármit is mondani, éppen belehalok ebbe az egészbe – Horváth Ferenc

Egészen a meccs végéig nem született gól a Honvéd és a Kisvárda találkozóján az NB I 25. fordulójában, majd egy védelmi hibát követően megszerezték a vendégek a hosszabbításban a győztes gólt. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Kisvárda: nincs edzőkérdés, Supka Attila marad a tréner

Révész Attila, a Kisvárda labdarúgócsapatának sportigazgatója az M4 Sport Góóól!2 című műsorában elmondta, nincs edzőkérdés a klubnál, vagyis Supka Attila marad az utóbbi időben gyengélkedő gárda vezetőedzője. Az elöljáró arról is beszélt, a játékosok feleségei és barátnői is hozzá tudnának járulni ahhoz, hogy az együttes újból sikerese(bbe)n szerepeljen...

NB I: Nagy hiba lenne azt mondani, hogy jól futballoztunk – Horváth Ferenc

A labdarúgó NB I 24. fordulójának keddi játéknapján három mérkőzést rendeztek. Az FTC–DVTK (1–0) összecsapás utáni edzői nyilatkozatokról már beszámoltunk, lássuk a Kisvárda–Puskás Akadémia (0–1) és a Budapest Honvéd–MTK Budapest (3–2) mérkőzés mestermérlegét!

NB I: Derült égből villámcsapásként kaptuk a gólt – Supka

A Budafok 2–0-ra nyert a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 23. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I: A mai játékunk nem tetszett annyira, közepes volt – Bognár György

Magabiztosan nyert 3–0-ra a Paks a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 22. fordulójában. A mérkőzést után a két vezetőedző értékelt.

NB I: A kiállítás nehéz helyzetbe hozott minket – Boér Gábor

A hosszabbításban lőtt góllal nyert 2–1-re a Kisvárda a 75. perctől tíz emberrel játszó ZTE ellen a labdarúgó NB I 21. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I: Ha így folytatjuk, biztos, hogy benn maradunk – Zekic

A labdarúgó NB I 20. fordulójának nyitó mérkőzésén a Diósgyőr 2–0-ra legyőzte odahaza a Kisvárdát. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Eddig ez nem volt jellemző ránk – Supka Attila

A labdarúgó NB I-ben a Kisvárda szerdán 2–0-s vereséget szenvedett otthon az MTK-tól. A hazaiak szakvezetője, Supka Attila arról beszélt a meccs után, hogy a második félidőben hitehagyottá váltak játékosai, ami korábban nem jellemezte a csapatát. A vendégek vezetőedzője, Michael Boris szerint döntő volt, hogy jól reagáltak a kihagyott tizenegyesre.

NB I: A legfontosabb, hogy merjünk futballozni – Supka Attila

A Mol Fehérvár megverése, majd a bajnok Ferencváros elleni pontszerzés is alátámasztja Supka Attila, a Kisvárda vezetőedzőjének szavait: ha csapatot kap, jó eredményt ér el vele.

NB I: Ha a válogatott jól akar szerepelni az Eb-n, ez túl nagy terhelés – Rebrov

A labdarúgó NB I 18. fordulójában a címvédő Ferencváros nagy meglepetésre 1–1-et játszott odahaza az erősen tartalékos Kisvárda ellen. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Ennek csak ez lehetett a vége – Márton Gábor

A Kisvárda hazai pályán 2–1-re nyert a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 5. fordulójából bepótolt mérkőzésen. A hazai együttes ezzel pontot tett a Vidi négymeccses veretlenségi sorozata végére. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Nem rossz, hogy nem kaptunk ki – Pintér Attila

A Kisvárda–Mezőkövesd (0–0) NB I-es futballmeccs után a hazaiak vezetőedzője, Supka Attila bosszús volt, hogy megint nem szereztek gólt, míg  a vendégeket irányító Pintér Attila szerint meg kell becsülniük a kisvárdai döntetlent, még úgy is, hogy a tabellán igazán csak három pontokkal lehet előrehaladni.

NB I: mesés november – ilyen volt a Kisvárda őszi szezonja

A labdarúgó NB I őszi szezonjában több klubrekordot elért a kisvárdai csapat, amely győzelmeinek nagy részét akkor könyvelhette el, amikor jól kezdte az adott mérkőzést.

Kisvárda: négyen elmentek, ketten jöttek, a brazilokra még várnak

Koronavírusteszt, orvosi vizsgálatok és edzés várt a Kisvárda NB I-es játékosaira hétfőn, a téli felkészülés nyitányán.