La Liga: nyolcgólos meccset nyert meg a Sevilla

Nem akármilyen mérkőzést játszott a Sevilla a Levante ellen a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában: Julen Lopetegui együttese 4–1-re is vezetett, ám a rivális hét perc alatt két gólt szerzett (4–3). A végjátékot viszont a hazaiak bírták jobban.

La Liga: továbbra is tartja a lépést az élmezőnnyel a Sevilla

Szoros mérkőzésen nyert 1–0-ra a Celta Vigo otthonában a Sevilla a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában, aminek köszönhetően az andalúz együttes továbbra is tartja a lépést az élmezőnnyel.

Légiósok: Szalai Attilát a Sevilla és az Atlético is kiszemelte – sajtóhír

A spanyol AS beszámolója szerint a török Fenerbahcéban szereplő Szalai Attila iránt igencsak felélénkült az érdeklődés a legutóbbi két válogatott selejtezőt követően, a lap úgy tudja, az Atlético Madrid és a Sevilla is szívesen látná a magyar védőt a soraiban.

La Liga: kikaptak a sevillaiak; nem tudott élre állni a Sociedad

A Sevilla 1–0-ra kikapott idegenben a Granadától, a Real Sociedad 1–1-es döntetlent játszott a Getafe ellen, míg a Villarreal 2–0-ra legyőzte a másik sevillai alakulatot, a Betist a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján.

BL: Wolfsburgban nagyon mérgesek a VAR-döntés miatt

A Bundesligában szereplő Wolfsburgnál játékos és edző egyaránt élesen kritizálta a videobíró használatát a spanyol Sevilla elleni Bajnokok Ligája-meccs után – írja a Kicker.

BL, G-csoport: a Salzburg legyőzte a francia bajnokot

Két mérkőzésen öt gól született a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában szerdán; a 2. fordulóban a Salzburg 2–1-re legyőzte a Lille-t, míg a Wolfsburg 1–1-es döntetlent játszott a Sevillával.

BL: CR győztes gólja; kiütötték a Barcát; nyert a Juve – a szerdai eredmények egy helyen!

Szerdán rendezték a 2. forduló találkozóit a labdarúgó Bajnokok Ligája E-, F-, G- és H-csoportjában. Íme, az eredmények, a gólszerzők és a tabellák egy helyen!

La Liga: a Sevilla tíz emberrel is legyőzte az Espanyolt

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén a Sevilla 2–0-ra legyőzte hazai pályán az Espanyolt.

La Liga: a Sevilla 22 perc alatt elintézte a Valenciát

A Sevilla 3–1-re győzte le a Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Az Espanyol a Deportivo Alavés ellen nyert 1–0-ra.

FTC: Egy németországi szerződés nem volt opció – Marko Marin

Marko Marin élvezi az esélyesség terhét – mindez a Transfermarktnak adott exkluzív interjújából derült ki. A Ferencvároshoz szerződött német középpályás elárulta, az elmúlt években többször is kapcsolatba került a zöld-fehérekkel, az FTC sportigazgatójának, Hajnal Tamásnak pedig kulcsszerepe volt abban, hogy most össze is jött a megállapodás. Az interjúból az is kiderült, meddig szól a 16-szoros válogatott labdarúgó szerződése az Üllői útiaknál.

La Liga: a Sevilla és a Villarreal is gól nélkül maradt

A spanyol La Liga 5. fordulójában Betis és az Espanyol 2–2-es, a Mallorca a Villarreallal, illetve a Real Sociedad a Sevillával  0–0-s döntetlent játszott.

BL, G-csoport: négyből csak két értékesített 11-es, piros lap és iksz Sevillában

A Sevilla sokáig emlékezetes mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Salzburggal a Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának G-csoportjában.Az osztrák együttes három góllal is vezethetett volna 37 perc után, ám az Adeyemi által kiharcolt büntetőkből csak egy ment be... Bezzeg a spanyoloknak egyetlen tizenegyes is elég volt a gólhoz.

BL: fél óra alatt két büntetőt rontott a Salzburg – videó

A 42. percig négy tizenegyest végezhettek el a Sevilla–Salzburg Bajnokok Ligája-mérkőzésen, és ebből kettő kimaradt. Ráadásul mindkét kihagyott büntetőt a Salzburg végezte el, előbb Karim Adeyemi a 13. percben, majd Luka Sucic a 37. percben tévesztette el a kaput. Más kérdés, hogy Sucic előtte a 21. percben értékesített egy büntetőt, majd a 42. percben Ivan Rakitic révén ismét egy tizenegyessel egyenlített a Sevilla…

La Liga: elhalasztották a Sevilla–Barcelona és a Villarreal–Alavés meccseket

A spanyol sport legfelsőbb bírósága (CSD) a La Liga fellebbezésének helyt adva elhalasztotta az eredetileg szombatra kiírt Sevilla–FC Barcelona és Villarreal–Alavés élvonalbeli bajnoki mérkőzéseket.

Barcelona: immár két De Jong van a katalánoknál – hivatalos

A spanyol élvonalbeli FC Barcelona a hivatalos honlapján bejelentette, az idény végéig kölcsönvette Luuk de Jongot a Sevillától.

La Liga: elhalaszthatják a Sevilla és a Barca jövő heti rangadóját

A Spanyol Labdarúgóliga (La Liga) a bajnokság következő, 4. fordulójában rendezendő Villarreal–Deportivo Alavés és Sevilla–FC Barcelona mérkőzés elhalasztását kezdeményezte a Spanyol Labdarúgó-szövetségnél (RFEF).

La Liga: csak ikszelni tudott a Sevilla az Elche otthonában

Az Athletic Bilbao Inaki Williams góljával 1–0-ra legyőzte a Celta Vigót idegenben a La Liga 3. fordulójának szombati játéknapján, míg a Sevilla csak ikszelni tudott az Elche ellen (1–1). A Real Sociedad 1–0-ra felülmúlta a Levantét.

Sevilla: Eb-résztvevő dán játékos érkezett a Dortmundtól

A Sevilla megvásárolta a Borussia Dortmund dán válogatott labdarúgóját, Thomas Delaneyt – jelentette be a spanyol klub a hivatalos honlapján.

La Liga: az utolsó percben szerzett góllal nyert a Sevilla

Erik Lamela a 90+3. percben lőtt góljával a Sevilla 1–0-s diadalt aratott a Getafe otthonában a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) második fordulójában, amelynek záró mérkőzésén az Osasuna és a Celta Vigo gól nélküli döntetlent játszott egymással.