La Liga: szenegáli válogatott középpályással erősített a Sevilla

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) 19 mérkőzés után csupán 13. helyen álló Sevilla FC hivatalos honlapján számolt be róla, hogy kölcsönvette a francia Marseille szenegáli válogatott középpályását, a katari világbajnokságot is megjáró Pape Gueyét.

La Liga: a vb-győztes argentin szép gólt lőtt, simán nyert a Sevilla

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában a Sevilla 3–0-ra legyőzte az Elchét. A Real Betis 1–0-ra nyert a Getafe otthonában.

Király-kupa: Abde gólja döntött, az Osasuna kiejtette a Sevillát

Búcsúzott a spanyol Király-kupától a Sevilla labdarúgócsapata, amely hosszabbítás után az Osasuna ellen szenvedett egygólos vereséget (2–1) a sorozat szerdai játéknapján.

Spanyolország: a Barcelonát és a Sevillát is kizárták a női kupából – hivatalos

Mint arról sajtóhírekre hivatkozva korábban beszámoltunk, az hivatalossá vált, s kizárták az FC Barcelona és a Sevilla női labdarúgócsapatait a Királyné-kupából. A katalánoknál az Osasuna elleni, 9–0-ra megnyert mérkőzésén, a sevillaiaknál a Villarreal elleni 1–0-s siker alkalmával lépett pályára egy eltiltott játékos. A „gránátvörös-kékek” hivatalos honlapjukon számoltak be róla, hogy fellebbeznek a döntés ellen.

Királyné-kupa: a Barcelonát és a Sevillát is kizárják – sajtóhír

A jelek szerint idén nem fog triplázni az FC Barcelona női labdarúgócsapata. A katalán együttest egy eltiltott játékos jogtalan szerepeltetése miatt fogják kizárni a Királyné-kupából, akárcsak a Sevillát – írja az El Chiringuito értesüléseire hivatkozva a Marca.

La Liga: győzött, és elmozdult a kieső helyről a Sevilla

A Sevilla 1–0-ra megverte a Cádizt a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) szombati játéknapján, így feljött a 14. helyre a tabellán.

Király-kupa: Real–Atlético a negyeddöntőben, itt a teljes párosítás

Kisorsolták a spanyol Király-kupa negyeddöntőit, a legjobb nyolc között láthatunk madridi derbit és katalán–baszk ütközetet is.

La Liga: a szünet után gyorsan eldőlt, győzött a Real Sociedad

A Real Sociedad 2–0-ra legyőzte az Almeríát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának vasárnapi játéknapján. A késő délutáni meccsen a Real Betis 2–1-re nyert a Rayo Vallecano vendégeként.A Sevilla a bajnoki idényben először nyert hazai pályán – a 2–1-es andalúz diadalt a Getafe bánta.

Király-kupa: En-Nesziri triplájával jutott tovább a Sevilla, nyert az Atlético is

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla és Real Sociedad is könnyedén legyőzte harmadosztályú ellenfelét a spanyol Király-kupában. Mateu Lahoz hiába állította ki a Sevilla edzőjét, Jorge Sampaolit, az andalúziai csapat 5–0-ra nyert a Linares Deportivo ellen, míg a Real Sociedad a Logronést múlta felül. Az Atlético Madrid a másodosztályú Real Oviedót győzte le 2–0-ra. A Mallorca szenvedett, csak hosszabbításban sikerült kiharcolni a továbbjutást a Pontevedra ellen.

La Liga: nem tudta megtörni a nyeretlenségi átkot a Sevilla

Nem bírt egymással a Celta Vigo és a Sevilla, a péntek esti 1–1-et követően mindkét csapat nyeretlenségi sorozata tovább nyúlt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga). A 15. forduló pénteki játéknapján 1–1-re végzett egymással a Cádiz és az Almería is, míg a Getafe 2–0-ra verte a Mallorcát.

La Liga: szerződést bontott Iscóval a Sevilla – hivatalos

Közös megegyezéssel szerződést bontott Iscóval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla FC – közölte a klub.

La Liga: szerződést bont Iscóval a Sevilla – sajtóhír

Közös megegyezéssel szerződést bont Iscóval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla FC – írja saját forrásaira hivatkozva a Marca.

La Liga: a Sevilla kettős emberhátrányban kapott ki

Egy órát játszott kettős emberhátrányban a Sevilla, amely el is vesztette a La Liga 14. fordulójában rendezett mérkőzését a Real Sociedad ellen. Az Atlético Madrid a Mallorca ellen szenvedett ezúttal vereséget, tovább rontva a hangulatot a klub körül a Bajnokok Ligája-csoportkörben elért utolsó helyezés után.

El: a Manchester Uniteddel találkozik a Barcelona a nyolcaddöntőért

A Bajnokok Ligája után a második számú európai kupasorozat, az Európa-liga nyolcaddöntőjének párosításait is elkészítette az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni központjában. A sorozat Puskás Arénában rendezett döntője előtt a nyolcaddöntőbe jutásért rendezett párharc párosításait Gera Zoltán, korábbi magyar válogatott labdarúgó sorsolta ki. Az FC Barcelona a Manchester Uniteddel, a Schäfer Andrást is foglalkoztató Union Berlin az Ajaxszal találkozik.

La Liga: bömbölt a csontzene a döntetlennel végződő sevillai derbin

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában vasárnap este rendezték a sevillai derbit, amely három kiállítást és 1–1-es döntetlent hozott a Betis és a Sevilla között.

BL: a Bruges és az Atlético szerezte a csoportkör legnagyobb meglepetését

Az FC Bruges továbbjutása és az Atlético Madrid várakozáson aluli szereplése volt a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének legnagyobb meglepetése az előzetesen vártakhoz képest – írja az MTI.

BL: Mbappé megelőzte Messit, „százados” lett a Chelsea – érdekességek

Remek idényt futnak az olasz edzők csapatai a labdarúgó Bajnokok Ligájában, hiszen öt együttes, a spanyol Real Madrid (Carlo Ancelotti), az angol Tottenham (Antonio Conte), illetve három olasz klub, a Napoli (Luciano Spalletti), az AC Milan (Stefano Pioli) és az Inter (Simone Inzaghi) is bejutott az egyenes kieséses szakaszba. BL-érdekességek a hatodik forduló szerdai játéknapja után.

BL, G-csoport: a Man. City fiatalokkal győzte le a Sevillát

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának utolsó fordulójában a Manchester City 3–1-re legyőzte a Sevillát, míg az FC Köbenhavn 1–1-es döntetlent játszott a Borussia Dortmunddal.

Légiósok: Kerkezt európai topcsapatok figyelik – sajtóhír

Kerkez Milos, a balhátvéd, akire fél Európa vágyik – ezzel a címmel írt cikket Matteo Moretto a relevo.com-on, kiemelve, hogy a holland AZ Alkmaar színeiben tündöklő fiatal magyar iránt többek között Spanyolországból az Atlético Madrid, a Sevilla és a Celta Vigo, Olaszországból a Lazio, Belgiumból pedig a Bajnokok Ligája csoportköréből továbbjutó FC Bruges is érdeklődik.

La Liga: óriási blama, az Atlético a 99. percben kapott ki a Cádiztól

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában a Cádiz 3–2-re legyőzte az Atlético Madridot hazai pályán. A Sevilla hazai pályán maradt alul a Rayo Vallecanóval szemben.

Kézilabda Eb: Tudta-e?