Videó: a labdaszedők sem tudták megzavarni a Ferencváros tizenegyesét

Mint ismert, a Ferencváros 3–0-ra nyert Mezőkövesden a labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén. Már a találkozó 7. percében büntetőt végezhetett el az FTC, s a labda mögé Ryan Mmaee állt, akit még a kapu mögött ugráló/táncoló mezőkövesdi labdaszedők sem tudtak megzavarni.

A Ferencváros három gólt lőve győzött Mezőkövesden

A Mezőkövesd hazai pályán 3–0-ra kikapott a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: Nem kaptunk meg egy büntetőt, és egy kiállítás is kérdéses – Szabics

A Ferencváros 3–0-s győzelmet aratott a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 13. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Könnyed győzelem a rangadón: Ferencváros–Mol Fehérvár 3–0

A Ferencváros 3–0-ra megverte odahaza a Mol Fehérvárt a labdarúgó NB I 13. fordulójának nagy rangadóján.

Vb 2022: Kamerun folytathatja, Elefántcsontpart elbúcsúzott

Utolsó játéknapjához érkezett az afrikai világbajnoki selejtezők második köre, amelynek végén kialakult a 3. szakasz tíz csapatból álló mezőnye. Utolsóként értek véget a küzdelmek a B-, a D- és az I-csoportban, és eldőlt, hogy Elefántcsontpart nem folytathatja a szereplést, miután kikapott Kamerunban 1–0-ra – a csoportot a „szelídíthetetlen oroszlánok” nyerték meg. Az FTC marokkói válogatott támadója, Ryan Mmaee két góllal járult hozzá Guinea 3–0-s legyőzéséhez.

Vb 2022: duplázott a fradista; Szalahék továbbjutottak

Ryan Mmaee két góllal gondoskodott arról, hogy Marokkó labdarúgó-válogatottja az ötödik mérkőzését is megnyerje a 2022-es világbajnokság afrikai selejtezőjének I-csoportjában. A marokkóiak már a Szudán ellen – papíron idegenben, de valójában Rabatban – elért 3–0-s győzelem előtt kivívták a továbbjutást, Egyiptomnak azonban ugyanehhez szüksége volt a péntek este kemény munkával kiharcolt egy pontra Angolában (2–2).

El: ezzel a kezdővel áll ki a Ferencváros a Betis ellen

A labdarúgó Európa-liga 2. fordulójában a Ferencváros a Real Betist látja vendégül a G-csoportban. Íme, a két csapat kezdője!

A Ferencváros ismét megnyerte az Újpest elleni derbit!

A hét utolsó napján derbit láthattunk a labdarúgó NB I-ben: a Ferencváros sorozatban a 9. alkalommal verte meg odahaza az Újpestet, pedig a vendégek emberhátrányban sem adták fel.

Egy gól elég volt: a Ferencváros nyerni tudott Fehérváron

A Ferencváros nyerte a nyárról elhalasztott rangadót a Fehérvár ellen, a címvédő ráadásul idegenben szerezte meg a három pontot Ryan Mmaee fejesével. A mérkőzést a labdarúgó NB I 2. fordulójából halasztották el.

El: Azt hittem, hogy nem veszik el a gólomat – Vécsei

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga 1. fordulójában a Ferencváros 2–1-re kikapott a Leverkusentől. A mérkőzés után Vécsei Bálint, a gólszerző Ryan Mmaee és Dibusz Dénes értékelte a látottakat.

Remek kezdés után túl sok volt a hiba, kikapott a Ferencváros

A labdarúgó Európa-liga G-csoportjának első mérkőzésén a Ferencváros 2–1-re kikapott a Bayer Leverkusen otthonában. Bátran és góllal kezdett a magyar bajnok, de a hazaiak megfordították a mérkőzést.

FTC: „Ha bajnokok leszünk és tíz gólnál többet érek el, boldog leszek”

A Mmaee családban az összes fiú futballozik, a szülői ház Liege-ben várja őket, a Fradi csatára pedig a tizenegyesek elvégzésétől sem ijed meg.

Nem ment Dzsudzsákéknak, négy gólt szerezve nyert a Ferencváros

A Ferencváros hazai pályán 4–2-re megverte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 5. fordulójában.

Videó: korán vezetést szerzett a Young Boys, de előnnyel vonult a szünetre a Fradi

A Young Boys ugyan Cédric Zesiger fejes góljával már az ötödik percben megszerezte a vezetést a Ferencváros ellen a BL-playoff visszavágóján a Groupama Arénában, de a zöld-fehérek a 18. percben Henry Wingo révén egyenlítettek. Az Eldar Civic indította Ryan Mmaee bal oldali beadását David von Ballmoos rossz helyre, középre ütötte ki – erre csapott le az FTC játékosa, és lőtt a kapuba. Pár perccel később pedig jött a fordítás, szögletből Ryan Mmaee bólintott a kapuba!

BL: Készen állunk a Slavia elleni meccsre – Ryan Mmaee

Az NB II-ben töltött tavasz után az FTC vilniusi Bajnokok Ligája-meccsén dobták mély vízbe Csontos Dominiket, ám a fiatal védő megállta a helyét – közben a duplázó marokkói támadó, Ryan Mmaee ismét bizonyította, hogy szerződtetése telitalálatnak bizonyult.

Ferencváros: a Zalgiris és a csoportkör kipipálva, jöhet a Slavia!

A Ferencváros 3–1-re győzött a litván Zalgiris Vilnius otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójának visszavágóján, amivel a BL-selejtezősorozat harmadik körébe lépett, ahol a cseh Slavia Praha lesz az ellenfele. Továbbjutásával a magyar bajnok biztossá tette szereplését valamelyik európai kupasorozat csoportkörében.

FTC: Óriási lépés a karrieremben, hogy ide igazoltam – Ryan Mmaee

A 23 éves Ryan Mmaee a nyáron csatlakozott az FTC-hez, már néhány mérkőzés után látható, hogy remekül beilleszkedett a csapatba.

Videó: pazar mozdulatok végén ferencvárosi gólok a BL-selejtezőben

A Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában a Ferencváros a koszovói Prishtinát fogadta a Groupama Arénában, és 3–0-s győzelmet aratott. Sokáig kellett várni az első magyar gólra, ám Tokmac Nguen pazar találata után kinyílt a gólcsap, és pár percen belül háromgólos előnyre tett szert az FTC.

Háromgólos hazai sikerrel kezdett a BL-ben a Ferencváros

A Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójában a Ferencváros 3–0-ra legyőzte odahaza a koszovói Prishtinát; visszavágó egy hét múlva.

NB I: Ryan követi Samyt, az FTC szerződtette a marokkói védő öccsét – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvárosi TC szerződtette a már a klub kötelékébe tartozó Samy Mmaee testvérét, a 23 éves támadót, Ryan Mmaeét – közölte a klub hivatalos honlapján.