La Liga: a Betis a hajrában lépett a győzelem útjára San Sebastiánban

A Real Betis 2–0-ra nyert a Real Sociedad vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában.

La Liga: nem tudta kihasználni az emberelőnyt, ikszelt a Valladolid

Nem született gól a Valladolid–Betis összecsapáson vasárnap, a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójában. A délutáni Cádiz–Espanyol meccsen négy gól is esett, ám az összecsapásnak itt sem lett győztese... Kora viszont már lett győztes: a Sociedad nyert a Villarreal ellen, s így már három nyert bajnokiból álló sorozatot épített.

La Liga: nyolcgólos meccsen nyert a Real Sociedad

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában a Real Sociedad 5–3-ra legyőzte idegenben a Gironát, míg Celta Vigo 1–0-ra megverte a Real Betist.

La Liga: a Betis és a Real Sociedad is 2–1-re nyerte a meccsét

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a Real Betis a Gironát, míg a Real Sociedad az Espanyolt győzte le 2–1-re.

Európa-liga: Joaquín lett a legidősebb gólszerző

Joaquín lett a labdarúgó Európa-liga legidősebb gólszerzője – írja a Magyar Távirati Iroda.

La Liga: Joaquín társrekorder lett a 20. idényével

Huszadik La Liga-szezonját kezdte meg, ezzel társbérletes spanyol csúcstartóvá lépett elő Joaquín, a Real Betis 41 éves futballistája.

La Liga: a Real Madrid legyőzte hazai pályán a Betist

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában a Real Madrid 2–1-re legyőzte a Real Betist.

A Real Madrid megverte a Betist, továbbra is hibátlan a La Ligában

La Liga: a Celta Vigo és a Betis is egy góllal győzött

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a Celta Vigo idegenben, a Real Betis hazai pályán szerezte meg a három pontot 1–0-s győzelemmel.

La Liga: Cádiz-hibák, pamplonai siker; a Betis 11-esekkel nyert

A La Liga 2. fordulójában az Osasuna 2–0-ra nyert odahaza a szétesően futballozó Cádiz ellen, míg a Betis két tizenegyest értékesítve győzte le idegenben 2–1-re a Mallorcát.

Király-kupa: győzelemmel koronázná meg pályafutását Joaquín

Harmadszor hódíthatja el a Király-kupát a Valencia elleni fináléra készülő Betis, az idény végén visszavonuló Joaquín most tenné fel a koronát karrierjére.

La Liga: a Betis és a Valencia is vereséggel hangolt a kupadöntőre

A Mallorca hazai pályán legyőzte (2–1) a sereghajtó Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában, s a kiesőzónából a 16. helyre ugrott. A Betis hazai pályán kapott ki az Elchétől, a Villarreal nyert a Valencia ellen.

La Liga: hét vereség után az Atléticót győzte le a Mallorca

A Mallorca 1–0-ra megverte az Atlético Madridot, a Villarreal 1–1-es döntetlent játszott az Athletic Bilbaóval, míg a Betis hátrányból nyert 2–1-re Cádizban a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában.

La Liga: ikszelt a Sevilla; a Villarreal kikapott Cádizban

A hazai pályán játszó Espanyol legyőzte (1–0) a Mallorcát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában. A Cádiz 1–0-ra nyert a Villarreal ellen, a Real Betis Vigóban játszott gól nélküli döntetlent, a Real Sociedad pedig a Sevilla vendégeként.

La Liga: győzött a Betis; ezúttal sem nyert a Sevilla

A Sevilla 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecano otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján. A másik sevillai klub, a Real Betis 1–0-ra nyert az Athletic Bilbao ellen.

El: a Lyon és a Frankfurt is idegenben szerzett előnyt

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az Olympique Lyon idegenben 1–0-ra legyőzte az FC Portót, míg az Eintracht Frankfurt 2–1-gyel múlta felül a Real Betist.

La Liga: sikerével BL-indulást érő helyen az Atlético

Az Atlético Madrid 3–1-re nyert a Real Betis otthonában vasárnap, a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában, így megelőzte a zöld-fehéreket a tabellán, s jelenleg ő áll a Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyen.

Videó: hogy szitált a labda?! A volt MU-s káprázatos szabadrúgásgólt lőtt a Betisnek

Mint ismert, a Real Betis otthon 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecanóval a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjének csütörtöki visszavágóján, és 3–2-es összesítéssel bejutott a fináléba. A mérkőzés 80. percében a Manchester Unitedet is megjáró Bebé kb. 30 méterről fantasztikus szabadrúgásgólt lőtt, ami ekkor – mivel az idegenben szerzett több gól nem számított – azt jelentette, hogy kétszer 15 perces hosszabbításra álltak a csapatok. Borja Iglesias 92. percbeli, kissé szerencsés találata azonban mindent megváltoztatott. Íme!

Király-kupa: fricska a 92. percben – fináléba jutott a Betis

A Real Betis 1–1-es döntetlent játszott a Rayo Vallecanóval a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjének visszavágóján, és 3–2-es összesítéssel bejutott a fináléba.

El: az RB Leipzig a Szpartak Moszkvával játszik a 16 között

Lyonban kisorsolták a nyolcaddöntő párosítását a labdarúgó Európa-ligában. Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik csapata, az RB Leipzig a Szpartak Moszkvát kapta a nyolc közé jutásért. A Barcelona a Galatasarayjal találkozik.

Kézilabda Eb: Tudta-e?