La Liga: sorozatban kilencedik tétmeccsét nyerte meg a Real Sociedad

A Real Sociedad 2–0-ra nyert a Rayo Vallecano vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójának szombati első mérkőzésén, míg az Espanyol legyőzte a Betist.

La Liga: előnyről bukott a Sevilla a Girona ellen

Sorozatban negyedik vereségét szenvedte el a Valladolid, amely szombaton 1–0-ra kapott ki a Rayo Vallecanótól a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában. Ugyanezen a játéknapon a Girona 2–1-re nyert a Sevilla ellen, az Osasuna 1–0-s sikert ért el a Mallorcával szemben.

La Liga: a szünet után gyorsan eldőlt, győzött a Real Sociedad

A Real Sociedad 2–0-ra legyőzte az Almeríát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának vasárnapi játéknapján. A késő délutáni meccsen a Real Betis 2–1-re nyert a Rayo Vallecano vendégeként.A Sevilla a bajnoki idényben először nyert hazai pályán – a 2–1-es andalúz diadalt a Getafe bánta.

La Liga: piros lapokban nyert az Elche, de az Atléti örülhet a három pontnak

Újraindult a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga), a világbajnokság miatti szünetet követő első találkozón a Girona 2–2-es döntetlent játszott a Rayo Vallecanóval. Később az Athletic Bilbao 0–0-ra végzett a Betis otthonában, az Atlético Madrid pedig 2–0-ra legyőzte az Elchét.

Király-kupa: tizenegyesekkel ment tovább a Rayo Vallecano

Gól nélküli rendes játékidőt követően hosszabbításra kényszerült a negyedosztályú Saguntino otthonában a Rayo Vallecano a spanyol labdarúgó Király-kupában, majd miután a csapatok 120 perc alatt sem találtak be egymásnak, tizenegyespárbaj következett, amelyet a madridi klub nyert, így továbbjutott. A többi élvonalbeli alakulat közül az Osasuna és a Sevilla 3-3, míg Real Sociedad és a Valladolid 5-5 gólt szerezve ment tovább.

La Liga: megszakadt a Valencia nyeretlenségi sorozata

Nem született gól a Celta Vigo–Rayo Vallecano mérkőzésen a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójában. A Valencia hazai pályán, emberelőnyben győzte le a Betist.

Videó: stadionból ki – Valverde lövése az erkélyen landolt

Mint beszámoltunk róla, a Rayo Vallecano a hazai 3–2-es sikerével vette el a Real Madrid veretlenségét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában. Carlo Ancelotti, a vendégek vezetőedzője szerint csapatából ezúttal hiányzott az erő – igaz, Federico Valverde életerős lövése épp a vallecasi stadion tőszomszédságában lévő társasház erkélyén landolt.

A Rayo Vallecano elvette a Real Madrid veretlenségét!

A Real Madrid 3–2-re kikapott a Rayo Vallecano otthonában a La Liga 13. fordulójában, ezzel elszenvedte első vereségét ebben a bajnokságban.

La Liga: óriási blama, az Atlético a 99. percben kapott ki a Cádiztól

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában a Cádiz 3–2-re legyőzte az Atlético Madridot hazai pályán. A Sevilla hazai pályán maradt alul a Rayo Vallecanóval szemben.

La Liga: négygólos Rayo-siker, Valenciában nyert a Mallorca

A Rayo Vallecano 5–1-re legyőzte a Cádizt a spanyol La Liga 11. fordulójának szombati játéknapján. A legutóbbi öt bajnokiját megnyerő Real Sociedad kikapott a Valladolid vendégeként, míg a Mallorca hajrágóllal győzött Valenciában.

La Liga: gól nélküli döntetlent játszott a Rayo a Getaféval

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának nyitó meccsén a tabella 10. helyén álló Rayo Vallecano a 16. Getafét fogadta. A hazai csapat büntetőt rontott, május után ismét nem született gól a két madridi csapat összecsapásán.

La Liga: egy félidő alatt lerendezte a Rayót az Almería

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén az Almería 3–1-re legyőzte odahaza a Rayo Vallecanót.

La Liga: a 95. percben dőlt el, megint kikapott az Elche

A Rayo Vallecano Unai López 95. percben szerzett bombagóljával legyőzte hazai pályán a spanyol élvonalban utolsó helyezett Elchét, amely a hetedik forduló után is csak egy ponttal áll.

La Liga: ötgólos meccsen nyert az Athletic Bilbao

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában az Athletic Bilbao 3–2-re legyőzte a Rayo Vallecanót.

La Liga: ötgólos meccsen megszületett a Sevilla első győzelme

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Rayo Vallecano 2–1-re legyőzte a Valenciát, míg a Sevilla 3–2 nyert az Espanyol vendégeként.

La Liga: győztes góllal mutatkozott be Braithwaite

Az Osasuna 2–1-re legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén. A nap második találkozóját az Espanyolban debütáló Braithwaite döntötte el: a barcelonaiak 1–0-ra nyertek Bilbaóban. Este a Villarreal az Elchét, a Valencia pedig a Getafét ütötte ki.

La Liga: három 1–0 után a Mallorca már eljutott két gólig

A pénteki két 1–0 után egy gólt hozott a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójának harmadik mérkőzése is – a Real Sociedad 1–0-ra nyert idegenben az Elche ellen szombat délután –, de este megszakadt a sorozat: a Mallorca 2–0-ra verte meg ugyancsak vendégként a Rayo Vallecanót, elkönyvelvén ezzel első győzelmét az idényben.

La Liga: nyert Barcelonában a Rayo, Isco debütált Sevillában

A Rayo Vallecano Espanyol elleni idegenbeli sikerével kezdődött a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) második fordulója. A Sevilla feszült végjátékban egyenlített hazai pályán a Valladolid ellen, így mindkét csapat megszerezte első pontjait az új idényben.

La Liga: gól nélküli döntetlennel rajtolt odahaza a Barcelona

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyitó fordulójának szombati záró mérkőzésén az FC Barcelona gól nélküli döntetlent játszott a Rayo Vallecanóval a Camp Nouban.