-->
BL: cseh, izraeli és portugál csapattal bővült a csoportkör

A Viktoria Plzen a Qarabag, a Benfica a Dinamo Kijev, míg a Maccabi Haifa a Crvena zvezda elleni párharcot nyerte meg a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásában, tehát mind a három együttes a főtáblára, a csoportkörbe jutott.

BL: két góllal nyert a Benfica, a Maccabi Haifa is előnyben

Gól nélküli döntetlennel ért véget a Qarabag és a Viktoria Plzen első találkozója a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásában. A játéknap másik két meccsén a Benfica idegenben kétgólos előnyt harcolt ki a Dinamo Kijev ellen, míg a Maccabi Haifa odahaza 3–2-re megverte a Crvena zvezdát.

BL: Nagy pofont kaptunk a Qarabagtól – Dibusz Dénes

A Ferencváros bravúrt bravúrra halmozó kapusa, Dibusz Dénes szerint a Qarabag ellen hiányzott a kellő magabiztosság a Fradi-játékosokból, akiknek látniuk kell a BL-szinttől őket elválasztó hiányosságokat, ugyanakkor bízik benne, hogy az Európa-ligára készen áll az együttes.

UCL: Theoretically, we were fully ready, but in reality, we weren’t – Cherchesov

Ferencváros lost 3-1 at home to Qarabag of Azerbaijan in the second leg of round 3 in the Champions League qualifiers and were eliminated from the series. The Hungarian champions will continue their battle for the Europa League qualification. Here's how the head coaches evaluated the match.

BL: ennyit ér a Qarabagnak az FTC elleni továbbjutás – lapszemle

Mint beszámoltunk róla, az azeri bajnok Qarabag kedden este 3–1-re legyőzte Budapesten a Ferencvárost, így bejutott a Bajnokok Ligája playoffkörébe. A találkozó után az azeri sajtó tényszerűen számolt be a találkozóról, megszólalt a meccset a helyszínen megnéző klubelnök, Tahir Gozal is, és arról is írnak, mennyit ér a zöld-fehérek elleni továbbjutás.

BL: A jobb csapattól kaptunk ki – Kubatov Gábor a kiesés után

Mint ismert, a Ferencváros labdarúgócsapata 3–1-re kikapott a Qarabagtól a Groupama Arénában, így 4–2-es összesítéssel kiesett a Bajnokok Ligája selejtezőjéből. A mérkőzés után az FTC elnöke, Kubatov Gábor a hivatalos Facebook-oldalán reagált.

BL: Elméletben teljesen készen álltunk, gyakorlatban nem – Csercseszov

A Ferencvárosi hazai pályán 3–1-re kikapott az azeri Qarabagtól a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján, így kiesett a sorozatból. A magyar bajnok az Európa-ligába-jutásért folytatja. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

FTC: Nem állunk készen a BL csoportkörére – Dibusz Dénes

Amint arról beszámoltunk, a Ferencváros hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett az azeri Qarabagtól a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójának visszavágóján, így elbúcsúzott a sorozattól, és az Európa-liga csoportköréért játszhat majd – az ír Shamrock Rovers ellen. Az azeri bajnok elleni vereséget követően Vécsei Bálint és Dibusz Dénes értékelte a találkozót.

A BL-álmok vége: a Ferencváros kikapott odahaza a Qarabagtól

BL: két-két változás az FTC és a Qarabag kezdőcsapatában

A Ferencvárosi TC kedd este 20 órakor a Groupama Arénában fogadja az azeri Qarabagot a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján. Íme, a kezdőcsapatok.

BL: kétmilliárdos meccs vár a Ferencvárosra

A bokasérüléséből visszatérő Ryan Mmaee ott lesz a ferencvárosi kispadon a Qarabag elleni visszavágón; Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző tudja, hogy csapatának a játék minden egyes elemében fejlődnie kell a továbbjutáshoz, ugyanakkor reméli, együttese teljesítménye ezúttal is jobb lesz a párharc második mérkőzésén.

BL: a négy hiányzóból csak ketten térnek vissza a Qarabagba a Fradi ellen

Kedd este 20 órától rendezik meg a Ferencváros–Qarabag párharc visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. Az FTC után az azeri csapat is megtartotta a mérkőzést felvezető sajtótájékoztatóját.

BL: Szurkoljatok sportszerűen, a Fradihoz méltó módon! – Dibusz

Kedden lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában, a visszavágón a Qarabag ellen. A zöld-fehérek kapusa, Dibusz Dénes videóban üzent a szurkolóknak a klub Facebook-oldalán.

BL: Bízunk abban, hogy Ryan Mmaee kedden már a segítségünkre lehet – Csercseszov

Kedd este 20 órától rendezik meg a Ferencvárosi TC–Qarabag párharc visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. A mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző és Vécsei Bálint válaszolt az újságírók kérdéseire.

BL: tíz játékosát is pihentette a Qarabag az FTC elleni visszavágóra

Jövő hét kedd 20 órától rendezik meg a Ferencvárosi TC–Qarabag párharc visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében. Az azeri összecsapás és a budapesti találkozó között bajnoki mérkőzést játszott az FTC ellenfele, és könnyedén győzött.

FTC: Kubatov igazat ad az UEFA-nak a büntetés miatt

Amint arról már korábban beszámoltunk, az Európai Labdarúgó-szövetség megbüntette a Ferencvárost a Slovan Bratislava elleni BL-selejtezős párharc mérkőzésein tapasztaltak miatt. A magyar bajnoki címvédő elnöke az Origónak adott nyilatkozatában kijelentette, egyetért az UEFA büntetésével, emellett elítélte csapata nem megfelelően viselkedő szurkolóit.

BL: Jobbak vagyunk a Qarabagnál! – Eldar Civic

A Bajnokok Ligája selejtezőjében meggyűlt a baja a Qarabag gyors támadóival, hol talpon maradva, hol becsúszva, hol felugorva kellett szerelnie. Eldar Civic biztos pont a Ferencváros védelmében, s most elárulta, mivel ütik el az időt az utazások alkalmával.

FTC: „Nem vagyok híve annak, hogy a dolgok elé menjünk” – Csercseszov a hosszabbításról

Sztanyiszlav Csercseszov, a Ferencváros vezetőedzője a Qarabag elleni labdarúgó BL-selejtező (1–1) után hosszú interjút adott az orosz matchtv.ru-nak – az „Egyetlen magyar futballkifejezést sem tanultam meg, elég az angol és a német” című írást az ulloi129.hu blog szemlézte, ebből idézünk.

BL: A főtábla a cél, úgyhogy muszáj nyerni – Botka Endre

Mint beszámoltunk róla, nem mindennapi körülmények között kellett helytállnia a Ferencvárosnak Bakiban, a bejáratoknál jókedvűen grillező árusok irányából füstfelhő lepte el a pályát. Botka Endre szerint nem rossz eredmény az 1–1, a visszavágón legyőzhető a Qarabag.

Videó: Szerencsére jó helyen voltam – Franck Boli a góljáról

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 1–1-et játszott idegenben az azeri Qarabag együttesével a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. A lefújás után a zöld-fehérek vezető gólját szerző Franck Boli értékelte a meccset, valamint beszélt a góljáról is.

Kézilabda Eb: Tudta-e?