NB I: Hogy érzem-e a bizalmat? Ha utolsó helyen állsz, nyakadon a kés – Bódog

A Budapest Honvéd és a Puskás Akadémia NB I-es meccsén a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született. A felcsútiak győztek, így a kispestiek maradtak a tabella utolsó helyén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: egy góllal győzött a PAFC a Honvéd otthonában

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Drámai befejezéssel nyert a PAFC a Honvéd ellen

18 éves idegenbeli nyeretlenségét törné meg az MTK az örökrangadón

A 12. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, igaz, a csapatok közül csak négy játszott eddig teljes kört, azaz 11 mérkőzést. Az egy meccsre a csapatot sújtó koronavírusos esetek miatt nem kiálló, kettőt ellenfele beleegyezésével elhalasztó Újpest a Paks ellen „tér vissza”, a második helyen álló Kisvárda a Budafokot fogadja, a listavezető Ferencváros az MTK-val játszik örökrangadót, de lesz borsodi derbi (Mezőkövesd–DVTK) is.

Puskás Akadémia: hosszabbítottak a fiatal szélsővel

A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia FC hivatalos honlapján bejelentette: szerződést hosszabbított a 18 éves szélsővel, Komáromi Györggyel.

NB I: az U21-es Eb miatt másodszor is idegenben játszik a PAFC a Vidivel

Az eredeti sorsolással ellentétben decemberben mégsem a Mol Fehérvár látogat Felcsútra, hanem a Puskás Akadémia Fehérvárra. A két klub a márciusi U21-es Európa-bajnokság miatt a pályaválasztói jog felcserélését kérte, az MLSZ versenybizottsága pedig hozzájárult ehhez.

NB I: Edző- és játékosváltás helyett együtt kimásztunk ebből – Hornyák

A Puskás Akadémia magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a vendég Budafokot a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: a Puskás Akadémia simán megverte a Budafokot

Mance duplázott, a Puskás Akadémia három góllal verte a Budafokot

A Puskás Akadémia magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a vendég Budafokot a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. Hornyák Zsolt együttese ezzel a sikerrel megelőzte ellenfelét a tabellán.

Fővárosi csapat másfél éve nem verte meg az FTC-t, összejön-e a Honvédnak?

A sok örömöt hozó válogatott meccsnapok után folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei: a 11. fordulóval lezárul az első kör, ám az közel sem teljes az elhalasztott találkozók miatt. A fordulót három napra széthúzva rendezik meg, a legnagyobb presztízsmérkőzés az éllovas Ferencváros és a kieső helyen álló Budapest Honvéd összecsapása. A vasárnapra kiírt Újpest FC–ZTE FC találkozót elhalasztották a lila-fehéreket sújtó koronavírusos esetek miatt. Az Újpest halasztást kért, a ZTE ebbe beleegyezett, a mérkőzést december 23-án pótolják.

Puskás Akadémia: távozott a 30 éves csatár – hivatalos

A 30 éves, ausztrál-eritreai Golgol Mebrahtu a The World Game-nek nyilatkozva elmondta, már a nyáron távozott magyar klubjától, a Puskás Akadémiától, jelenleg szabadon igazolható  és Ausztráliában folytatná karrierjét. A PAFC az NSO kérdésére megerősítette, szakítottak a futballistával.

Budafok: örömmel kezdik újra a háromhetes leállás után

Hosszú kihagyás után kell újra meccset játszania szombaton a Budafoknak, Csizmadia Csaba vezetőedzőt nem téveszti meg a felcsútiak formahanyatlása.

NB I: Megtalált párszor a labda… – Hahn János a mesternégyeséről

Az első 20 perc után már három (Hahn-)góllal vezetett a Paks a Puskás Akadémia ellen az NB I 10. fordulójában, és ugyan kétszer is szépítettek a vendégek, nem lehetett megállítani a tolnaiakat, akik hat találattal fejezték be a meccset. A meccs után a 4 gólt szerző Hahn Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja.

NB I: Gondolkozom a jövőn, de ez a klubon is múlik – Hornyák

Az első 20 perc után már három (Hahn-)góllal vezetett a Paks a Puskás Akadémia ellen az NB I 10. fordulójában, és ugyan kétszer is szépítettek a vendégek, nem lehetett megállítani a tolnaiakat, akik hat találattal fejezték be a meccset. A meccs után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: kiütéses győzelmet aratott a Paks a Puskás ellen

Az első 20 perc után már három (Hahn-)góllal vezetett a Paks a Puskás Akadémia ellen az NB I 10. fordulójában, és ugyan kétszer is szépítettek a vendégek, nem lehetett megállítani a tolnaiakat, akik hat góllal fejezték be a meccset.

Hahn vezérletével a Paks hat gólt szerzett a Puskás Akadémia ellen

A Fradi a hullámvölgyben lévő Mezőkövesd ellen közelíthet a 60-hoz

Négy mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I a hétvégén, a 10. fordulóval. A 10. kör nyitó mérkőzése a DVTK–Újpest lenne, ám a vendégek szerdán tudatták, nem tudnak kiállni a találkozóra a koronavírusos esetek miatt. Az Újpest kérte a mérkőzés elhalasztását, ám a DVTK nemet mondott – az MLSZ pedig utóbbinak ítélte oda a 3 pontot. A Budafoki MTE–Budapest Honvéd mérkőzést elhalasztották a kispestieket sújtó koronavírusos esetek miatt, az újonc igent mondott a halasztási kérelemre. Az igen jó passzban levő Paks a Puskás Akadémiát fogadja, az MTK a második helyezett Fehérvárt, a listavezető Ferencváros pedig a kieső helyen álló Mezőkövesdet.

NB I: Végre elszántan léptünk a pályára, ezt hiányoltam! – Hornyák Zsolt

A hosszabbításban lőtt góllal nyert 1–0-ra a Puskás Akadémia a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, amely után Hornyák Zsolt, illetve a Bódog Tamást helyettesítő Klausz László értékelt.

NB I: a Puskás Akadémia legyőzte a Honvédot

A Puskás Akadémia hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.